Wstepne wyniki kategorii                                                                                                 2012-05-13 12:10:27
                                                              Puchar Roztocza
===HSMTeam====================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki kategorii           : K10                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leśnicka Agnieszka '02   UKS Azymut Dębów     R22       002            16.26/1        6.27/1       22.53/1       28.28/2       51.21/1  
    Todys Luiza '02          UKS Azymut Siedliska L01                      33.39/3        7.41/2       41.20/2   DNF      /    NKl      /   
    Stankiewicz Weronika '02 UKS Azymut Siedliska L01                      18.39/2            /             /    DNF      /             /   
    Grosman Ola '03          UKS Azymut Siedliska L01                                    12.18/4            /        23.39/1            /   
    Grosman Hanna            UKS Azymut Siedliska L01                           /        10.02/3            /    DNF      /             /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lepa Zuzanna '00         UKS Azymut Dębów     R22       086            16.37/1        9.14/1       25.51/1       26.36/1       52.27/1  
  2 Kubicka Aleksandra '01   UKS Azymut Dębów     R22       090            32.42/2       15.45/3       48.27/2       32.44/2       81.11/2  
    Banach Joanna '01        UKS Azymut Siedliska L01                      40.39/3       12.25/2       53.04/3   DNF      /    NKl      /   
    Obłoza Anna              UKS Azymut Dębów     R22                           /             /             /        61.13/3            /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kostrzewska Justyna '98  MKS Start Lublin     L45       029            21.19/1       11.09/1       32.28/1       35.32/1       68.00/1  
  2 Hołub Aleksandra '98     UKS Azymut Dębów     R22       083            36.04/2       16.15/5       52.19/2       39.46/4       92.05/2  
  3 Czepiel Sylwia '98       UKS Azymut Dębów     R22       074            52.23/4       15.12/4       67.35/4       35.41/2      103.16/3  
  4 Knapik Adriana '99       UKS Azymut Siedliska L01       044            50.24/3       12.16/2       62.40/3       47.40/5      110.20/4  
    Cholota Julie '98        UKS Azymut Siedliska L01                  NKl      /        21.05/7   NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Bryk Paulina '98         UKS Azymut Siedliska L01                                NKl      /    NKl      /             /    NKl      /   
    Momot Patrycja '99       UKS Azymut Siedliska L01                  NKl      /        17.42/6   NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Wegrzyn Roksana '98      UKS Azymut Siedliska L01                                    23.01/8            /             /             /   
    Węgrzyn Sandra '98       UKS Azymut Siedliska L01       053                          13.33/3            /        38.35/3            /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lekan Lidia '96          UKS Azymut Siedliska L01       031            25.18/1       13.43/2       39.01/1       48.33/1       87.34/1  
  2 Sekreta Anna '97         UKS Azymut Dębów     R22       055            32.34/2       13.44/3       46.18/2       50.43/2       97.01/2  
  3 Sikora Marcelina '96     MKS Start Lublin     L45       026            35.16/3       12.44/1       48.00/3       51.35/3       99.35/3  
 
Wstepne wyniki kategorii           : K18/21                    1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 ZeńczeńkoTamara          MKS Start Lublin     L45                      24.33/2       15.43/1       40.16/2       55.44/1       96.00/1  
  2 Tarnowska Ewa '71        MKS Start Lublin     L45       025            23.19/1       16.50/3       40.09/1       60.58/2      101.07/2  
  3 Pomorska-Plich Katarzyna MKS Start Lublin     L45       014            25.36/3       18.07/5       43.43/3       76.16/3      119.59/3  
  4 Grosman Anna '71         UKS Azymut Siedliska L01                      31.50/4       16.51/4       48.41/4       82.48/4      131.29/4  
    Gajewska Katarzyna '80   MKS Start Lublin     L45                      41.48/5       15.53/2       57.41/5   DNF      /    NKl      /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : M10                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KubickiPatryk '05        UKS Azymut Dębów     R22                      28.09/2       17.32/2       45.41/1       31.27/1       77.08/1  
    Chiappetta Jose '        UKS Azymut Siedliska L01                      22.08/1       34.44/5       56.52/3   DNF      /    NKl      /   
    Tomek Bulak              UKS Azymut Siedliska L01                      48.37/4       31.22/4       79.59/4   DNF      /    NKl      /   
    Bondyra Michał           UKS Azymut Siedliska L01                      31.39/3       17.45/3       49.24/2   DNF      /    NKl      /   
    Chabros Bartłomiej '03   UKS Azymut Siedliska L01                                    14.41/1            /        37.23/2            /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Huba Karol '00           UKS Azymut Dębów     R22       081            11.22/1        8.22/1       19.44/1       21.47/1       41.31/1  
  2 Liszka Marcin '01        UKS Azymut Dębów     R22       089            15.37/2       15.17/6       30.54/2       25.26/2       56.20/2  
  3 Kłoczek Adam '00         UKS Azymut Siedliska L01       062            33.01/3       14.37/4       47.38/3       55.01/5      102.39/3  
    Bawor Konrad '01         UKS Azymut Dębów     R22                  DNF      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Wołoch Artur '01         UKS Azymut Siedliska L01                      41.12/4   NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Ścibak Dawid '01         UKS Azymut Siedliska L01                      52.21/5       14.38/5       66.59/4   DNF      /    NKl      /   
    Banach Michał '00        UKS Azymut Siedliska L01                                    12.05/3            /    DNF      /             /   
    Grosman Paweł '01        UKS Azymut Siedliska L01                                     9.40/2            /        33.49/3            /   
    Pomagiel Michał          UKS Azymut Dębów     R22                           /             /             /        41.26/4            /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakub Węgrzyn '98        UKS Azymut Siedliska L01                      16.59/1       10.50/1       27.49/1       29.08/1       56.57/1  
  2 Grosman Jan '98          UKS Azymut Siedliska L01                      19.08/2       12.35/2       31.43/2       42.09/2       73.52/2  
  3 Orzechowski Szczepan '99 UKS Azymut Dębów     R22                      24.07/3       13.59/3       38.06/3       50.22/3       88.28/3  
    Czop Wiktor '99          UKS Azymut Siedliska L01                  NKl      /    NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tłuczek Wojciech '96     UKS Azymut Siedliska L01       038            19.56/2       10.01/1       29.57/2       32.36/1       62.33/1  
  2 Nalepko Mateusz '97      UKS Azymut Siedliska L01       035            15.00/1       10.30/2       25.30/1       41.49/2       67.19/2  
  3 Tarnowski Aleksander '97 MKS Start Lublin     L45       011            26.04/4       11.17/3       37.21/4       43.37/3       80.58/3  
  4 Węgrzyn Karol '97        UKS Azymut Siedliska L01       045            24.12/3       11.26/4       35.38/3       47.11/4       82.49/4  
  5 Piekło Jakub '97         UKS Azymut Dębów     R22       071            27.56/5       13.35/6       41.31/5       55.57/6       97.28/5  
    Stankiewicz Filip '97    UKS Azymut Siedliska L01                  NKl      /        13.23/5   NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Luchowski Bartek '96     UKS Azymut Siedliska L01                      30.09/6   NKl      /    NKl      /        65.23/7   NKl      /   
    Bawor Karol              UKS Azymut Dębów     R22                           /             /             /        47.56/5            /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : M18/21                    1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szuryga Bartosz '95      MKS Start Lublin     L45       015            16.35/2       11.46/1       28.21/2       34.26/1       62.47/1  
  2 Marszałek Patryk '95     UKS Azymut Dębów     R22       049            15.06/1       13.11/2       28.17/1       40.34/2       68.51/2  
  3 Michał Siwiec '95        MKS Start Lublin     L45       028            21.29/4       13.17/4       34.46/3       59.20/4       94.06/3  
    Niedźwiecki Patryk '93   UKS Azymut Siedliska L01       022            19.33/3   NKl      /    NKl      /        42.30/3   NKl      /   
    Kłoczek Szymon '95       UKS Azymut Siedliska L01       048            30.54/5       13.16/3       44.10/4   DNF      /    NKl      /   
    Gontarz Wojciech '93     UKS Azymut Siedliska L01       030                          17.54/6            /    DNF      /             /   
    Chabros Maciej '95       UKS Azymut Siedliska L01       042                          13.34/5            /    DNF      /             /   
 
Wstepne wyniki kategorii           : MV                        1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sikora Waldemar '71      MKS Start Lublin     L45       009            17.21/1       12.06/1       29.27/1       42.22/1       71.49/1  
  2 Plich Marek '64          MKS Start Lublin     L45       006            20.05/3       16.33/2       36.38/2       52.21/4       88.59/2  
  3 Kubicki Stanisław '72    UKS Azymut Dębów     R22                      24.02/4       20.58/4       45.00/3       51.40/3       96.40/3  
  4 Kiełbasa Marek '65       UKS Azymut Dębów     R22                      33.04/7       17.16/3       50.20/4       60.59/6      111.19/4  
    Mańka Zbigniew '54       MKS Start Lublin     L45       001            20.02/2            /             /        47.53/2            /   
    Moon-Zalewka Graham '39  MKS Start Lublin     L45       003            27.28/5            /             /        56.52/5            /   
    Gargała Eugeniusz        Indywidualnie        IND                      29.21/6            /             /        64.27/7            /