Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2012-05-12 16:51:01
                                                                                             Puchar Roztocza
===HSMTeam=================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         0.8km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-41      3-33      4-37      5-45      6-44      7-100   
  1 Leśnicka Agnieszka '02          6.27  1.24/1*   2.27/1*   3.45/4    4.47/1*   5.09/1*   6.00/1*   6.19/1*   6.27/1* 
    UKS Azymut Dębów                      1.24/1*   1.03/1*   1.18/1*   1.02/3    0.22/1*   0.51/1*   0.19/2    0.08/1* 
  2 Todys Luiza '02                 7.41  2.26/4    3.37/3    5.04/2    5.58/2    6.20/2    7.13/2    7.31/2    7.41/2  
    UKS Azymut Siedliska                  2.26/4    1.11/2    1.27/2    0.54/1*   0.22/1*   0.53/2    0.18/1*   0.10/2  
  3 Grosman Hanna                  10.02  1.53/2    3.45/4    5.51/4    7.06/4    7.38/3    9.14/4    9.43/4   10.02/3  
    UKS Azymut Siedliska                  1.53/2    1.52/4    2.06/3    1.15/4    0.32/3    1.36/3    0.29/4    0.19/3  
  4 Grosman Ola '03                12.18  1.54/3    3.12/2    5.33/3    6.27/3        /     7.49/3    8.09/3   12.18/4  
    UKS Azymut Siedliska                  1.54/3    1.18/3    2.21/4    0.54/1*       /         /     0.20/3    4.09/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.1km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-40      3-41      4-33      5-44      6-37      7-34      8-36      9-45     10-100   
  1 Lepa Zuzanna '00                9.14  1.04/1*   2.05/1*   2.54/1*   4.22/1*   5.16/1*   6.48/1*   7.06/1*   8.03/1*   8.32/1*   9.04/1*   9.14/1* 
    UKS Azymut Dębów                      1.04/1*   1.01/1*   0.49/1*   1.28/1*   0.54/2    1.32/2    0.18/1*   0.57/1*   0.29/1*   0.32/1*   0.10/2  
  2 Banach Joanna '01              12.25  3.35/2    4.50/2    5.58/2    7.31/2    8.19/2    9.50/2   10.09/2   11.06/2   11.37/2   12.14/2   12.25/2  
    UKS Azymut Siedliska                  3.35/2    1.15/3    1.08/2    1.33/2    0.48/1*   1.31/1*   0.19/2    0.57/1*   0.31/2    0.37/2    0.11/3  
  3 Kubicka Aleksandra '01         15.45  4.05/3    5.18/3    6.38/3    8.22/3    9.28/3   11.36/3   12.50/3   14.18/3   15.00/3   15.37/3   15.45/3  
    UKS Azymut Dębów                      4.05/3    1.13/2    1.20/3    1.44/3    1.06/3    2.08/3    1.14/3    1.28/3    0.42/3    0.37/2    0.08/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         1.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-34      3-37      4-45      5-44      6-42      7-41      8-43      9-31     10-32     11-40     12-46     13-100   
  1 Kostrzewska Justyna '98        11.09  2.03/6    2.46/4    3.03/4    3.18/3    3.49/1*   5.00/1*   5.51/1*   6.35/1*   8.06/1*   8.58/1*   9.42/1*  10.21/1*  11.01/1*  11.09/1* 
    MKS Start Lublin                      2.03/6    0.43/1*   0.17/1*   0.15/3    0.31/     1.11/3    0.51/1*   0.44/1*   1.31/1*   0.52/2    0.44/3    0.39/2    0.40/1*   0.08/1* 
  2 Knapik Adriana '99             12.16  1.39/1*   2.47/5    3.06/5    3.24/4    3.57/2    5.19/3    6.13/2    7.11/2    8.48/2   10.03/2   10.43/2   11.22/2   12.07/2   12.16/2  
    UKS Azymut Siedliska                  1.39/1*   1.08/6    0.19/3    0.18/5    0.33/2    1.22/4    0.54/2    0.58/2    1.37/2    1.15/6    0.40/1*   0.39/2    0.45/4    0.09/4  
  3 Węgrzyn Sandra '98             13.33  1.42/2    2.30/1*   2.50/1*   3.07/1*   5.01/6    6.08/6    7.03/5    8.10/4    9.50/4   10.38/3   11.22/3   12.27/3   13.22/3   13.33/3  
    UKS Azymut Siedliska                  1.42/2    0.48/2    0.20/4    0.17/4    1.54/8    1.07/2    0.55/3    1.07/5    1.40/3    0.48/1*   0.44/3    1.05/5    0.55/5    0.11/8  
  4 Czepiel Sylwia '98             15.12  1.52/5    2.40/3    2.58/2    3.24/4    4.27/4    5.49/4    6.53/4    9.23/6   11.46/5   13.01/4   13.44/4   14.20/4   15.04/4   15.12/4  
    UKS Azymut Dębów                      1.52/5    0.48/2    0.18/2    0.26/7    1.03/7    1.22/4    1.04/4    2.30/8    2.23/5    1.15/6    0.43/2    0.36/1*   0.44/2    0.08/1* 
  5 Hołub Aleksandra '98           16.15  1.47/4    2.39/2    2.59/3    3.17/2    4.04/3    5.10/2    6.22/3    7.35/3    9.42/3   13.44/6   14.28/5   15.23/5   16.07/5   16.15/5  
    UKS Azymut Dębów                      1.47/4    0.52/4    0.20/4    0.18/5    0.47/3    1.06/1*   1.12/5    1.13/6    2.07/4    4.02/8    0.44/3    0.55/4    0.44/2    0.08/1* 
  6 Momot Patrycja '99             17.42  1.46/3    2.58/6    3.29/6    3.42/6    4.37/5    6.05/5    7.19/6    8.24/5   12.17/6   13.27/5   15.03/6   16.36/6   17.33/6   17.42/6  
    UKS Azymut Siedliska                  1.46/3    1.12/7    0.31/7    0.13/1*   0.55/4    1.28/6    1.14/6    1.05/4    3.53/6    1.10/5    1.36/8    1.33/7    0.57/6    0.09/4  
  7 Cholota Julie '98              21.05  3.46/8    5.39/8    6.31/8    6.44/8    7.39/8    9.08/7   10.23/7   11.27/7   15.26/7   16.34/7   18.05/7   19.37/7   20.55/7   21.05/7  
    UKS Azymut Siedliska                  3.46/8    1.53/8    0.52/8    0.13/1*   0.55/4    1.29/7    1.15/7    1.04/3    3.59/7    1.08/4    1.31/7    1.32/6    1.18/7    0.10/6  
  8 Wegrzyn Roksana '98            23.01  3.24/7    4.25/7    4.46/7    5.17/7    6.17/7    9.22/8   10.38/8   12.06/8   17.28/8   18.32/8   19.59/8   21.33/8   22.51/8   23.01/8  
    UKS Azymut Siedliska                  3.24/7    1.01/5    0.21/6    0.31/8    1.00/6    3.05/8    1.16/8    1.28/7    5.22/8    1.04/3    1.27/6    1.34/8    1.18/7    0.10/6  
    Bryk Paulina '98           NKl            /         /     3.19/     2.53/     4.33/     7.54/     6.46/     5.48/    14.17/    13.04/    11.51/    10.45/    15.41/    15.50/   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /     1.40/     3.21/         /         /     8.29/         /         /         /     4.56/     0.09/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         1.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-34      3-37      4-45      5-44      6-42      7-41      8-43      9-31     10-32     11-40     12-46     13-100   
  1 Sikora Marcelina '96           12.44  1.17/1*   2.51/2    3.12/2    3.30/2    4.13/2    5.24/2    6.14/1*   7.06/1*   8.52/1*   9.56/1*  10.45/1*  11.40/1*  12.36/1*  12.44/1* 
    MKS Start Lublin                      1.17/1*   1.34/2    0.21/2    0.18/2    0.43/3    1.11/2    0.50/1*   0.52/3    1.46/1*   1.04/1*   0.49/2    0.55/2    0.56/2    0.08/2  
  2 Lekan Lidia '96                13.43  2.13/3    3.50/3    4.13/3    4.33/3    5.11/3    6.22/3    7.15/3    8.04/3    9.50/3   10.54/2   11.44/2   12.39/2   13.35/2   13.43/2  
    UKS Azymut Siedliska                  2.13/3    1.37/3    0.23/3    0.20/3    0.38/2    1.11/2    0.53/2    0.49/2    1.46/1*   1.04/1*   0.50/3    0.55/2    0.56/2    0.08/2  
  3 Sekreta Anna '97               13.44  1.28/2    2.22/1*   2.41/1*   2.57/1*   3.32/1*   4.39/1*   6.40/2    7.22/2    9.15/2   11.28/3   12.14/3   12.57/3   13.38/3   13.44/3  
    UKS Azymut Dębów                      1.28/2    0.54/1*   0.19/1*   0.16/1*   0.35/1*   1.07/1*   2.01/3    0.42/1*   1.53/3    2.13/3    0.46/1*   0.43/1*   0.41/1*   0.06/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18/21      2.0km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-35      3-37      4-34      5-45      6-44      7-38      8-31      9-32     10-33     11-42     12-41     13-40     14-39     15-43     16-100   
                                     
  1 ZeńczeńkoTamara                15.43  1.30/2    1.49/1*   2.35/1*   2.51/1*   3.20/1*   3.58/1*   4.43/1*   6.06/1*   7.44/1*  10.24/1*  10.58/1*  12.03/2   12.53/2   13.58/2   14.54/1*  15.35/1* 
    MKS Start Lublin                      1.30/2    0.19/1*   0.46/1*   0.16/1*   0.29/1*   0.38/1*   0.45/3    1.23/2    1.38/5    2.40/2    0.34/1*   1.05/2    0.50/2    1.05/2    0.56/1*   0.41/1* 
                                         15.43/1* 
                                          0.08/1* 
  2 Gajewska Katarzyna '80         15.53  2.13/5    2.36/5    3.25/5    3.43/5    4.16/5    4.56/5    5.37/5    6.50/2    7.57/2   10.25/2   11.00/2   12.02/1*  12.51/1*  13.50/1*  15.01/2   15.43/2  
    MKS Start Lublin                      2.13/5    0.23/2    0.49/2    0.18/3    0.33/3    0.40/3    0.41/1*   1.13/1*   1.07/2    2.28/1*   0.35/2    1.02/1*   0.49/1*   0.59/1*   1.11/5    0.42/2  
                                         15.53/2  
                                          0.10/4  
  3 Tarnowska Ewa '71              16.50  2.00/4    2.24/4    3.18/4    3.36/4    4.09/4    4.52/4    5.36/4    7.05/5    8.09/4   11.06/4   11.42/3   12.51/4   13.48/3   14.55/3   15.56/3   16.41/3  
    MKS Start Lublin                      2.00/4    0.24/3    0.54/4    0.18/3    0.33/3    0.43/4    0.44/2    1.29/4    1.04/1*   2.57/4    0.36/3    1.09/4    0.57/4    1.07/3    1.01/3    0.45/4  
                                         16.50/3  
                                          0.09/3  
  4 Grossman Anna '71              16.51  1.50/3    2.15/3    3.06/3    3.23/3    3.54/3    4.32/2    5.27/3    6.52/3    8.08/3   11.02/3   11.42/3   12.47/3   13.50/4   15.00/4   15.59/4   16.41/3  
    UKS Azymut Siedliska                  1.50/3    0.25/4    0.51/3    0.17/2    0.31/2    0.38/1*   0.55/5    1.25/3    1.16/3    2.54/3    0.40/5    1.05/2    1.03/5    1.10/4    0.59/2    0.42/2  
                                         16.51/4  
                                          0.10/4  
  5 Pomorska-Plich Katarzyna       18.07  1.28/1*   1.57/2    2.53/2    3.13/2    3.48/2    4.32/2    5.21/2    6.59/4    8.36/5   11.54/5   12.33/5   13.48/5   14.40/5   16.05/5   17.09/5   17.59/5  
    MKS Start Lublin                      1.28/1*   0.29/5    0.56/5    0.20/5    0.35/5    0.44/5    0.49/4    1.38/5    1.37/4    3.18/5    0.39/4    1.15/5    0.52/3    1.25/5    1.04/4    0.50/5  
                                         18.07/5  
                                          0.08/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         0.8km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-41      3-33      4-37      5-45      6-44      7-100   
  1 Chabros Bartłomiej '03         14.41  1.42/1*   3.01/1*   5.47/1*  10.31/3   11.31/3   13.57/4   14.31/3   14.41/1* 
    UKS Azymut Siedliska                  1.42/1*   1.19/1*   2.46/2    4.44/2    1.00/2    2.26/3    0.34/2    0.10/1* 
  2 KubickiPatryk '05              17.32  5.26/3    8.01/2    9.22/2   13.42/4   14.27/4   16.55/5   17.19/4   17.32/2  
    UKS Azymut Dębów                      5.26/3    2.35/2    1.21/1*   4.20/1*   0.45/1*   2.28/4    0.24/1*   0.13/2  
  3 Bondyra Michał                 17.45      /         /   399.43/3    1.55/1*   3.50/1*   4.55/1*   4.27/1*  17.45/3  
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /     1.55/3    1.05/1*       /    13.18/4  
  4 Tomek Bulak                    31.22  2.50/2   24.10/3        /         /         /     5.55/2   29.07/5   31.22/4  
    UKS Azymut Siedliska                  2.50/2   21.20/3        /         /         /         /    23.12/4    2.15/3  
  5 Chiappetta Jose '              34.44      /         /         /     3.44/2    5.40/2    6.48/3   13.35/2   34.44/5  
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /     1.56/4    1.08/2    6.47/3   21.09/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.1km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-40      3-41      4-33      5-44      6-37      7-34      8-36      9-45     10-100   
  1 Huba Karol '00                  8.22  0.54/1*   1.46/1*   2.31/1*   3.50/1*   4.34/1*   6.04/1*   6.33/1*   7.15/1*   7.44/1*   8.15/1*   8.22/1* 
    UKS Azymut Dębów                      0.54/1*   0.52/1*   0.45/1*   1.19/2    0.44/1*   1.30/4    0.29/4    0.42/1*   0.29/1*   0.31/2    0.07/1* 
  2 Grosman Paweł '01               9.40  1.16/4    2.14/4    3.10/3    4.41/3    5.32/2    7.07/2    7.33/2    8.25/2    8.57/2    9.31/2    9.40/2  
    UKS Azymut Siedliska                  1.16/4    0.58/3    0.56/3    1.31/3    0.51/2    1.35/5    0.26/2    0.52/2    0.32/3    0.34/4    0.09/3  
  3 Banach Michał '00              12.05  1.10/3    2.06/2    2.59/2    4.17/2    8.19/3    9.18/3    9.46/3   10.48/3   11.23/3   11.57/3   12.05/3  
    UKS Azymut Siedliska                  1.10/3    0.56/2    0.53/2    1.18/1*   4.02/6    0.59/1*   0.28/3    1.02/3    0.35/4    0.34/4    0.08/2  
  4 Kłoczek Adam '00               14.37  1.08/2    2.09/3    3.11/4    6.47/4    8.43/4    9.55/4   10.25/4   13.16/5   13.57/5   14.27/4   14.37/4  
    UKS Azymut Siedliska                  1.08/2    1.01/4    1.02/4    3.36/6    1.56/4    1.12/3    0.30/5    2.51/6    0.41/6    0.30/1*   0.10/4  
  5 Ścibak Dawid '01               14.38  3.04/6    4.39/6    6.02/6    7.56/6    9.29/5   11.11/6   11.51/6   13.10/4   13.41/4   14.28/5   14.38/5  
    UKS Azymut Siedliska                  3.04/6    1.35/6    1.23/6    1.54/4    1.33/3    1.42/6    0.40/6    1.19/4    0.31/2    0.47/6    0.10/4  
  6 Liszka Marcin '01              15.17  1.52/5    3.02/5    4.04/5    7.33/5    9.59/6   11.03/5   11.26/5   13.59/6   14.36/6   15.07/6   15.17/6  
    UKS Azymut Dębów                      1.52/5    1.10/5    1.02/4    3.29/5    2.26/5    1.04/2    0.23/1*   2.33/5    0.37/5    0.31/2    0.10/4  
    Wołoch Artur '01           NKl            /         /     8.05/     9.29/    16.54/    13.39/         /         /    14.24/    17.14/    17.27/   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /     1.24/     7.25/         /         /         /         /     2.50/     0.13/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         1.7km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-45      3-37      4-44      5-43      6-41      7-42      8-33      9-39     10-46     11-40     12-32     13-31     14-100   
  1 Jakub Węgrzyn '98              10.50  1.11/1*   1.34/1*   1.54/1*   2.38/1*   3.17/1*   4.06/1*   5.01/1*   5.29/1*   6.59/1*   7.10/1*   7.56/1*   8.41/1*   9.40/1*  10.43/1*  10.50/1* 
    UKS Azymut Siedliska                  1.11/1*   0.23/1*   0.20/1*   0.44/2    0.39/1*   0.49/1*   0.55/1*   0.28/1*   1.30/2    0.11/1*   0.46/1*   0.45/2    0.59/1*   1.03/1*   0.07/2  
  2 Grosman Jan '98                12.35  1.20/2    1.48/2    2.09/2    2.50/2    3.37/2    5.11/2    6.08/2    6.43/2    8.15/2    8.30/2    9.20/2   10.06/2   11.15/2   12.27/2   12.35/2  
    UKS Azymut Siedliska                  1.20/2    0.28/2    0.21/2    0.41/1*   0.47/2    1.34/3    0.57/2    0.35/3    1.32/3    0.15/3    0.50/3    0.46/3    1.09/3    1.12/3    0.08/3  
  3 Orzechowski Szczepan '99       13.59  1.40/3    2.48/3    3.30/3    4.38/3    5.42/3    6.58/3    8.04/3    8.32/3    9.58/3   10.12/3   11.01/3   11.45/3   12.45/3   13.53/3   13.59/3  
    UKS Azymut Dębów                      1.40/3    1.08/3    0.42/3    1.08/3    1.04/3    1.16/2    1.06/3    0.28/1*   1.26/1*   0.14/2    0.49/2    0.44/1*   1.00/2    1.08/2    0.06/1* 
    Czop Wiktor '99            NKl        5.29/     3.12/     2.52/    10.42/         /         /         /     8.34/    12.19/    12.34/         /         /         /    15.44/    15.53/   
    UKS Azymut Siedliska                  5.29/         /         /     7.50/         /         /         /         /     3.45/     0.15/         /         /         /         /     0.09/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         1.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-37      3-34      4-45      5-44      6-41      7-42      8-33      9-43     10-38     11-39     12-31     13-32     14-40     15-100   
  1 Tłuczek Wojciech '96           10.01  1.27/4    2.01/4    2.14/4    2.39/4    3.04/4    4.07/3    4.56/2    5.17/2    5.56/1*   6.30/1*   7.02/1*   7.33/1*   8.17/1*   8.53/1*   9.54/1*  10.01/1* 
    UKS Azymut Siedliska                  1.27/4    0.34/4    0.13/3    0.25/4    0.25/1*   1.03/1*   0.49/1*   0.21/1*   0.39/1*   0.34/1*   0.32/1*   0.31/1*   0.44/2    0.36/1*   1.01/1*   0.07/1* 
  2 Nalepko Mateusz '97            10.30  1.17/2    1.49/2    2.00/2    2.23/2    2.51/1*   4.02/2    4.51/1*   5.13/1*   5.57/2    6.51/2    7.26/2    7.59/2    8.39/2    9.17/2   10.20/2   10.30/2  
    UKS Azymut Siedliska                  1.17/2    0.32/1*   0.11/2    0.23/1*   0.28/2    1.11/3    0.49/1*   0.22/2    0.44/2    0.54/3    0.35/2    0.33/2    0.40/1*   0.38/2    1.03/2    0.10/6  
  3 Tarnowski Aleksander '97       11.17  1.18/3    1.54/3    2.04/3    2.30/3    3.01/3    4.29/4    5.22/4    5.46/4    6.36/4    7.16/3    7.54/3    8.29/3    9.14/3    9.57/3   11.10/3   11.17/3  
    MKS Start Lublin                      1.18/3    0.36/5    0.10/1*   0.26/5    0.31/3    1.28/6    0.53/3    0.24/3    0.50/4    0.40/2    0.38/4    0.35/3    0.45/4    0.43/5    1.13/6    0.07/1* 
  4 Węgrzyn Karol '97              11.26  1.12/1*   1.45/1*   1.58/1*   2.22/1*   2.53/2    4.01/6    5.01/3    5.28/3    6.15/3    7.22/4    8.01/4    8.41/4    9.25/4   10.08/4   11.17/4   11.26/4  
    UKS Azymut Siedliska                  1.12/1*   0.33/3    0.13/3    0.24/3    0.31/3    1.08/2    1.00/5    0.27/4    0.47/3    1.07/4    0.39/5    0.40/5    0.44/2    0.43/5    1.09/4    0.09/5  
  5 Stankiewicz Filip '97          13.23  1.57/6    2.35/6    2.54/6    3.23/6    4.01/6    5.17/6    6.17/6    6.48/6    7.45/5    8.52/5    9.59/6   10.42/6   11.28/5   12.10/5   13.15/5   13.23/5  
    UKS Azymut Siedliska                  1.57/6    0.38/6    0.19/6    0.29/6    0.38/6    1.16/4    1.00/5    0.31/6    0.57/5    1.07/4    1.07/6    0.43/6    0.46/5    0.42/4    1.05/3    0.08/4  
  6 Piekło Jakub '97               13.35  1.38/5    2.10/5    2.23/5    2.46/5    3.21/5    4.39/5    5.32/5    6.01/5    8.09/6    9.21/6    9.56/5   10.33/5   11.38/6   12.17/6   13.28/6   13.35/6  
    UKS Azymut Dębów                      1.38/5    0.32/1*   0.13/3    0.23/1*   0.35/5    1.18/5    0.53/3    0.29/5    2.08/6    1.12/6    0.35/2    0.37/4    1.05/6    0.39/3    1.11/5    0.07/1* 
    Luchowski Bartek '96       NKl        2.14/     3.03/     3.20/     3.50/     4.37/     9.14/    10.05/    10.45/         /    12.03/    12.47/    13.43/    20.28/    21.36/         /    22.55/   
    UKS Azymut Siedliska                  2.14/     0.49/     0.17/     0.30/     0.47/     4.37/     0.51/     0.40/         /         /     0.44/     0.56/     6.45/     1.08/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18/21      2.1km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-42      4-34      5-35      6-36      7-45      8-37      9-33     10-43     11-38     12-46     13-40     14-41     15-44     16-100   
                                     
  1 Szuryga Bartosz '95            11.46  1.00/2    1.50/2    3.42/2    4.41/2    5.20/2    5.33/2    5.55/2    6.10/1*   6.39/1*   7.18/1*   8.04/1*   8.40/1*   9.16/1*  10.26/1*  11.25/1*  11.39/1* 
    MKS Start Lublin                      1.00/2    0.50/5    1.52/2    0.59/2    0.39/3    0.13/1*   0.22/1*   0.15/1*   0.29/1*   0.39/1*   0.46/5    0.36/1*   0.36/1*   1.10/4    0.59/3    0.14/2  
                                         11.46/1* 
                                          0.07/1* 
  2 Marszałek Patryk '95           13.11  1.00/2    2.02/5    4.07/5    5.13/5    5.50/4    6.03/4    6.28/4    6.44/4    7.23/2    8.12/2    8.54/2    9.30/2   10.13/2   11.34/4   12.27/2   12.41/2  
    UKS Azymut Dębów                      1.00/2    1.02/6    2.05/4    1.06/3    0.37/2    0.13/1*   0.25/4    0.16/2    0.39/3    0.49/3    0.42/2    0.36/1*   0.43/2    1.21/5    0.53/1*   0.14/2  
                                         13.11/2  
                                          0.30/4  
  3 Kłoczek Szymon '95             13.16  0.57/1*   1.37/1*   3.50/4    5.06/4    5.53/5    6.08/5    6.31/5    6.48/5    7.27/4    8.26/4    9.09/3    9.56/4   10.49/4   11.32/3   12.48/4   13.06/4  
    UKS Azymut Siedliska                  0.57/1*   0.40/3    2.13/6    1.16/6    0.47/5    0.15/4    0.23/2    0.17/3    0.39/3    0.59/4    0.43/3    0.47/5    0.53/5    0.43/2    1.16/5    0.18/5  
                                         13.16/3  
                                          0.10/3  
  4 Michał Siwiec '95              13.17  1.12/4    1.50/2    3.46/3    4.55/3    5.41/3    6.00/3    6.25/3    6.42/3    7.26/3    8.31/5    9.16/5   10.02/5   10.55/5   11.31/2   12.28/3   12.43/3  
    MKS Start Lublin                      1.12/4    0.38/2    1.56/3    1.09/4    0.46/4    0.19/5    0.25/4    0.17/3    0.44/5    1.05/5    0.45/4    0.46/4    0.53/5    0.36/1*   0.57/2    0.15/4  
                                         13.17/4  
                                          0.34/5  
  5 Chabros Maciej '95             13.34  1.17/5    1.58/4    4.09/6    5.19/6    6.07/6    6.21/6    6.44/6    7.03/6    7.37/6    8.18/3    9.09/3    9.47/3   10.30/3   12.12/5   13.14/5   13.27/5  
    UKS Azymut Siedliska                  1.17/5    0.41/4    2.11/5    1.10/5    0.48/6    0.14/3    0.23/2    0.19/5    0.34/2    0.41/2    0.51/6    0.38/3    0.43/2    1.42/6    1.02/4    0.13/1* 
                                         13.34/5  
                                          0.07/1* 
  6 Gontarz Wojciech '93           17.54  1.47/6    2.10/6    3.01/1*   3.22/1*   3.46/1*   4.32/1*   5.12/1*   6.32/2    7.32/5   10.17/6   10.50/6   12.40/6   13.27/6   14.31/6   16.06/6   16.56/6  
    UKS Azymut Siedliska                  1.47/6    0.23/1*   0.51/1*   0.21/1*   0.24/1*   0.46/6    0.40/6    1.20/6    1.00/6    2.45/6    0.33/1*   1.50/6    0.47/4    1.04/3    1.35/6    0.50/6  
                                         17.54/6  
                                          0.58/6  
    Niedźwiecki Patryk '93     NKl        4.43/     4.30/     5.19/         /     5.03/    11.22/     7.13/     0.49/     1.22/     5.48/     3.12/    10.20/     8.32/         /     6.27/    11.38/   
    UKS Azymut Siedliska                  4.43/         /     0.49/         /         /     6.19/         /         /     0.33/     4.26/         /     7.08/         /         /         /     5.11/   
                                         11.46/   
                                          0.08/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MV          2.0km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-35      3-37      4-34      5-45      6-44      7-38      8-31      9-32     10-33     11-42     12-41     13-40     14-39     15-43     16-100   
                                     
  1 Sikora Waldemar '71            12.06  1.09/1*   1.26/1*   2.03/1*   2.15/1*   2.40/1*   3.13/1*   3.46/1*   4.48/1*   6.03/1*   8.02/1*   8.29/1*   9.23/1*  10.01/1*  10.46/1*  11.28/1*  11.59/1* 
    MKS Start Lublin                      1.09/1*   0.17/1*   0.37/1*   0.12/1*   0.25/1*   0.33/1*   0.33/1*   1.02/1*   1.15/2    1.59/1*   0.27/1*   0.54/1*   0.38/1*   0.45/1*   0.42/1*   0.31/1* 
                                         12.06/1* 
                                          0.07/1* 
  2 Plich Marek '64                16.33  1.49/3    2.27/3    3.13/3    4.01/3    4.40/3    5.14/3    5.48/3    7.07/3    8.00/2   11.23/3   12.12/2   13.12/2   13.56/2   14.59/2   15.50/2   16.24/2  
    MKS Start Lublin                      1.49/3    0.38/4    0.46/2    0.48/4    0.39/4    0.34/2    0.34/2    1.19/3    0.53/1*   3.23/4    0.49/2    1.00/2    0.44/2    1.03/3    0.51/2    0.34/2  
                                         16.33/2  
                                          0.09/4  
  3 Kiełbasa Marek '65             17.16  1.35/2    2.00/2    2.55/2    3.15/2    3.48/2    4.35/2    5.23/2    6.46/2    8.17/3   10.55/2   12.40/3   13.42/3   14.31/3   15.34/3   16.28/3   17.08/3  
    UKS Azymut Dębów                      1.35/2    0.25/3    0.55/3    0.20/2    0.33/3    0.47/4    0.48/4    1.23/4    1.31/3    2.38/3    1.45/3    1.02/3    0.49/4    1.03/3    0.54/3    0.40/4  
                                         17.16/3  
                                          0.08/2  
  4 Kubicki Stanisław '72          20.58  4.05/4    4.23/4    5.18/4    5.39/4    6.08/4    6.51/4    7.32/4    8.45/4   10.58/4   13.20/4   16.23/4   17.28/4   18.13/4   19.14/4   20.12/4   20.50/4  
    UKS Azymut Dębów                      4.05/4    0.18/2    0.55/3    0.21/3    0.29/2    0.43/3    0.41/3    1.13/2    2.13/4    2.22/2    3.03/4    1.05/4    0.45/3    1.01/2    0.58/4    0.38/3  
                                         20.58/4  
                                          0.08/2