Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2012-05-12 16:52:07
                                                                                             Puchar Roztocza
===HSMTeam=================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-31      3-34      4-43      5-100   
  1 Leśnicka Agnieszka '02         16.26  0.55/1*   3.09/1*  13.44/1*  15.34/1*  16.01/1*  16.26/1* 
    UKS Azymut Dębów                      0.55/1*   2.14/1*  10.35/1*   1.50/1*   0.27/1*   0.25/2  
  2 Stankiewicz Weronika '02       18.39  1.10/2    3.40/2   15.47/2   17.38/2   18.12/2   18.39/2  
    UKS Azymut Siedliska                  1.10/2    2.30/2   12.07/2    1.51/2    0.34/3    0.27/3  
  3 Todys Luiza '02                33.39  2.06/3    6.41/3   21.12/3   32.45/3   33.17/3   33.39/3  
    UKS Azymut Siedliska                  2.06/3    4.35/3   14.31/3   11.33/3    0.32/2    0.22/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.8km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-35      3-31      4-34      5-36      6-100   
  1 Lepa Zuzanna '00               16.37  1.03/1*   1.41/1*   3.59/1*  12.55/1*  14.40/1*  16.15/1*  16.37/1* 
    UKS Azymut Dębów                      1.03/1*   0.38/1*   2.18/1*   8.56/1*   1.45/1*   1.35/1*   0.22/1* 
  2 Kubicka Aleksandra '01         32.42  1.21/2    4.02/2    6.48/2   19.56/2   28.43/2   32.19/2   32.42/2  
    UKS Azymut Dębów                      1.21/2    2.41/2    2.46/2   13.08/2    8.47/3    3.36/3    0.23/2  
  3 Banach Joanna '01              40.39  1.45/3   11.58/3   14.44/3   28.06/3   36.41/3   40.15/3   40.39/3  
    UKS Azymut Siedliska                  1.45/3   10.13/3    2.46/2   13.22/3    8.35/2    3.34/2    0.24/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.1km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-31      3-37      4-32      5-38      6-36      7-100   
  1 Kostrzewska Justyna '98        21.19  3.49/1*   5.21/1*   7.13/1*  11.28/1*  16.45/1*  18.45/1*  20.57/1*  21.19/1* 
    MKS Start Lublin                      3.49/1*   1.32/3    1.52/1*   4.15/2    5.17/1*   2.00/1*   2.12/4    0.22/4  
  2 Hołub Aleksandra '98           36.04  3.58/2    7.46/3   19.53/4   24.01/4   29.48/2   33.58/2   35.45/2   36.04/2  
    UKS Azymut Dębów                      3.58/2    3.48/4   12.07/4    4.08/1*   5.47/2    4.10/2    1.47/3    0.19/2  
  3 Knapik Adriana '99             50.24  4.33/3    6.04/2   13.45/2   18.30/2   42.52/3   48.59/3   50.06/3   50.24/3  
    UKS Azymut Siedliska                  4.33/3    1.31/2    7.41/2    4.45/3   24.22/3    6.07/4    1.07/1*   0.18/1* 
  4 Czepiel Sylwia '98             52.23  6.36/4    8.01/4   15.47/3   20.33/3   44.55/4   50.57/4   52.04/4   52.23/4  
    UKS Azymut Dębów                      6.36/4    1.25/1*   7.46/3    4.46/4   24.22/3    6.02/3    1.07/1*   0.19/2  
    Cholota Julie '98          NKl        4.09/         /         /    34.46/    43.49/         /         /    59.39/   
    UKS Azymut Siedliska                  4.09/         /         /         /     9.03/         /         /         /   
    Momot Patrycja '99         NKl        4.12/     9.25/    16.08/    19.42/    25.32/         /    34.01/    34.28/   
    UKS Azymut Siedliska                  4.12/     5.13/     6.43/     3.34/     5.50/         /         /     0.27/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         2.3km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-39      3-37      4-32      5-34      6-38      7-42      8-40      9-100   
  1 Lekan Lidia '96                25.18  3.17/3    5.04/3    9.01/2   12.22/2   14.45/2   20.31/2   21.33/1*  23.28/1*  24.56/1*  25.18/1* 
    UKS Azymut Siedliska                  3.17/3    1.47/3    3.57/1*   3.21/2    2.23/2    5.46/2    1.02/1*   1.55/3    1.28/1*   0.22/2  
  2 Sekreta Anna '97               32.34  2.32/2    3.44/2   16.51/3   20.01/3   25.41/3   27.31/3   28.34/2   30.26/2   32.08/2   32.34/2  
    UKS Azymut Dębów                      2.32/2    1.12/2   13.07/3    3.10/1*   5.40/3    1.50/1*   1.03/2    1.52/2    1.42/2    0.26/3  
  3 Sikora Marcelina '96           35.16  2.18/1*   3.22/1*   8.17/1*  12.11/1*  14.21/1*  20.15/1*  28.53/3   30.28/3   34.56/3   35.16/3  
    MKS Start Lublin                      2.18/1*   1.04/1*   4.55/2    3.54/3    2.10/1*   5.54/3    8.38/3    1.35/1*   4.28/3    0.20/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18/21      0.0km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-31      3-37      4-41      5-32      6-42      7-40      8-38      9-36     10-100   
  1 Tarnowska Ewa '71              23.19  2.41/3    4.37/2    7.11/2    9.10/2   11.54/1*  15.14/1*  17.00/1*  18.43/1*  20.47/1*  22.53/1*  23.19/1* 
    MKS Start Lublin                      2.41/3    1.56/2    2.34/2    1.59/3    2.44/1*   3.20/1*   1.46/3    1.43/3    2.04/2    2.06/3    0.26/3  
  2 ZeńczeńkoTamara                24.33  1.55/1*   3.45/1*   6.07/1*   7.58/1*  13.11/2   16.55/2   19.13/3   20.38/2   22.39/2   24.10/2   24.33/2  
    MKS Start Lublin                      1.55/1*   1.50/1*   2.22/1*   1.51/1*   5.13/5    3.44/3    2.18/5    1.25/1*   2.01/1*   1.31/1*   0.23/1* 
  3 Pomorska-Plich Katarzyna       25.36  2.29/2    5.52/3    8.42/3   11.24/3   14.17/3   17.40/3   18.56/2   20.59/3   23.25/3   25.09/3   25.36/3  
    MKS Start Lublin                      2.29/2    3.23/5    2.50/3    2.42/5    2.53/2    3.23/2    1.16/1*   2.03/4    2.26/3    1.44/2    0.27/5  
  4 Grossman Anna '71              31.50  3.52/4    6.42/4   10.53/4   13.04/4   16.17/4   22.16/4   23.50/4   26.02/4   29.14/4   31.25/4   31.50/4  
    UKS Azymut Siedliska                  3.52/4    2.50/3    4.11/4    2.11/4    3.13/3    5.59/5    1.34/2    2.12/5    3.12/4    2.11/4    0.25/2  
  5 Gajewska Katarzyna '80         41.48  6.44/5    9.34/5   20.14/5   22.07/5   26.34/5   30.43/5   32.37/5   34.15/5   38.42/5   41.22/5   41.48/5  
    MKS Start Lublin                      6.44/5    2.50/3   10.40/5    1.53/2    4.27/4    4.09/4    1.54/4    1.38/2    4.27/5    2.40/5    0.26/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-31      3-34      4-43      5-100   
  1 Chiappetta Jose '              22.08  0.57/2    3.11/2   17.16/1*  21.08/1*  21.37/1*  22.08/1* 
    UKS Azymut Siedliska                  0.57/1*   2.14/1*  14.05/1*   3.52/2    0.29/1*   0.31/1* 
  2 KubickiPatryk '05              28.09  2.24/3    9.15/3   25.16/3   26.43/2   27.29/2   28.09/2  
    UKS Azymut Dębów                      2.24/2    6.51/2   16.01/2    1.27/1*   0.46/2    0.40/2  
  3 Bondyra Michał                 31.39 -2.83/1*   1.42/1*  24.58/2   30.18/3        /    31.39/3  
    UKS Azymut Siedliska                      /     8.59/4   23.16/3    5.20/3        /         /   
  4 Tomek Bulak                    48.37  4.46/4   13.39/4   36.56/4   42.20/4        /    48.37/4  
    UKS Azymut Siedliska                  4.46/3    8.53/3   23.17/4    5.24/4        /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.9km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-31      3-32      4-34      5-36      6-100   
  1 Huba Karol '00                 11.22  1.04/1*   2.40/1*   7.05/1*   8.51/1*   9.33/1*  11.04/1*  11.22/1* 
    UKS Azymut Dębów                      1.04/1*   1.36/1*   4.25/1*   1.46/1*   0.42/1*   1.31/1*   0.18/1* 
  2 Liszka Marcin '01              15.37  1.24/2    3.28/2    9.22/2   11.53/2   13.37/2   15.17/2   15.37/2  
    UKS Azymut Dębów                      1.24/2    2.04/2    5.54/3    2.31/2    1.44/3    1.40/2    0.20/2  
  3 Kłoczek Adam '00               33.01  3.21/3   11.57/4   17.22/3   26.40/4   27.30/3   32.27/4   33.01/3  
    UKS Azymut Siedliska                  3.21/3    8.36/3    5.25/2    9.18/3    0.50/2    4.57/3    0.34/3  
  4 Wołoch Artur '01               41.12      /     7.03/3        /    23.20/3        /    25.33/3   41.12/4  
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /    15.39/4  
  5 Ścibak Dawid '01               52.21 14.41/4        /         /         /         /         /    52.21/5  
    UKS Azymut Siedliska                 14.41/4        /         /         /         /         /         /   
    Bawor Konrad '01           DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Dębów                          /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.2km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-37      3-32      4-34      5-36      6-38      7-40      8-100   
  1 Jakub Węgrzyn '98              16.59  2.56/3    4.54/1*   7.56/1*   9.59/1*  10.53/1*  13.51/1*  15.12/1*  16.38/1*  16.59/1* 
    UKS Azymut Siedliska                  2.56/3    1.58/1*   3.02/1*   2.03/3    0.54/2    2.58/1*   1.21/2    1.26/3    0.21/2  
  2 Grosman Jan '98                19.08  2.33/1*   5.27/2    8.42/2   10.38/2   11.27/2   15.55/2   17.20/2   18.43/2   19.08/2  
    UKS Azymut Siedliska                  2.33/1*   2.54/2    3.15/2    1.56/2    0.49/1*   4.28/3    1.25/3    1.23/2    0.25/3  
  3 Orzechowski Szczepan '99       24.07  2.42/2   10.45/3   15.56/3   17.43/3   18.37/3   21.36/3   22.31/3   23.49/3   24.07/3  
    UKS Azymut Dębów                      2.42/2    8.03/3    5.11/3    1.47/1*   0.54/2    2.59/2    0.55/1*   1.18/1*   0.18/1* 
    Czop Wiktor '99            NKl       10.21/         /    35.44/         /         /    44.46/         /         /    60.37/   
    UKS Azymut Siedliska                 10.21/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         2.5km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-42      3-37      4-41      5-32      6-36      7-38      8-40      9-100   
  1 Nalepko Mateusz '97            15.00  1.27/1*   2.19/1*   4.46/1*   6.01/1*   7.49/1*  10.03/1*  12.29/1*  13.16/1*  14.36/1*  15.00/1* 
    UKS Azymut Siedliska                  1.27/1*   0.52/5    2.27/1*   1.15/1*   1.48/3    2.14/1*   2.26/4    0.47/3    1.20/3    0.24/5  
  2 Tłuczek Wojciech '96           19.56  1.48/3    2.34/2    9.40/2   10.57/2   12.43/2   16.46/3   17.56/2   18.38/2   19.36/2   19.56/2  
    UKS Azymut Siedliska                  1.48/3    0.46/3    7.06/5    1.17/2    1.46/2    4.03/6    1.10/1*   0.42/2    0.58/1*   0.20/3  
  3 Węgrzyn Karol '97              24.12  6.00/4    6.43/3   10.03/3   11.28/3   13.40/3   16.25/2   21.22/3   22.16/3   23.41/3   24.12/3  
    UKS Azymut Siedliska                  6.00/4    0.43/2    3.20/3    1.25/4    2.12/5    2.45/4    4.57/5    0.54/4    1.25/5    0.31/6  
  4 Tarnowski Aleksander '97       26.04  1.35/2    7.19/4   13.43/4   15.34/4   18.58/4   21.35/4   23.21/4   24.17/4   25.46/4   26.04/4  
    MKS Start Lublin                      1.35/2    5.44/6    6.24/4    1.51/6    3.24/6    2.37/2    1.46/3    0.56/6    1.29/6    0.18/2  
  5 Piekło Jakub '97               27.56  9.50/5   10.30/5   17.57/6   19.14/6   20.52/6   24.43/6   25.54/5   26.32/5   27.40/5   27.56/5  
    UKS Azymut Dębów                      9.50/5    0.40/1*   7.27/6    1.17/2    1.38/1*   3.51/5    1.11/2    0.38/1*   1.08/2    0.16/1* 
  6 Luchowski Bartek '96           30.09 11.59/6   12.50/6   16.07/5   17.40/5   19.47/5   22.26/5   27.29/6   28.23/6   29.47/6   30.09/6  
    UKS Azymut Siedliska                 11.59/6    0.51/4    3.17/2    1.33/5    2.07/4    2.39/3    5.03/6    0.54/4    1.24/4    0.22/4  
    Stankiewicz Filip '97      NKl        1.34/         /    15.48/         /    36.28/         /         /         /    47.15/    47.42/   
    UKS Azymut Siedliska                  1.34/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.27/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18/21      3.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-39      3-40      4-36      5-32      6-37      7-41      8-42      9-38     10-43     11-100   
  1 Marszałek Patryk '95           15.06  0.54/2    1.44/1*   2.52/2    4.36/2    6.28/1*   8.21/1*   9.26/1*  12.36/1*  13.37/1*  14.30/1*  14.49/1*  15.06/1* 
    UKS Azymut Dębów                      0.54/2    0.50/2    1.08/2    1.44/2    1.52/1*   1.53/1*   1.05/2    3.10/2    1.01/3    0.53/2    0.19/1*   0.17/2  
  2 Szuryga Bartosz '95            16.35  1.01/3    1.46/2    2.51/1*   4.30/1*   6.45/2    9.07/2   10.08/2   13.13/2   15.16/2   16.00/2   16.20/2   16.35/2  
    MKS Start Lublin                      1.01/3    0.45/1*   1.05/1*   1.39/1*   2.15/2    2.22/2    1.01/1*   3.05/1*   2.03/5    0.44/1*   0.20/3    0.15/1* 
  3 Niedźwiecki Patryk '93         19.33  1.14/4    2.04/3    3.24/3    5.28/3    8.26/3   11.00/3   12.11/3   16.52/3   17.41/3   18.50/3   19.16/3   19.33/3  
    UKS Azymut Siedliska                  1.14/4    0.50/2    1.20/3    2.04/3    2.58/4    2.34/3    1.11/3    4.41/3    0.49/1*   1.09/3    0.26/4    0.17/2  
  4 Michał Siwiec '95              21.29  2.18/5    3.13/5    5.00/5    7.13/4    9.40/4   12.18/4   13.29/4   18.41/4   19.35/4   20.53/4   21.12/4   21.29/4  
    MKS Start Lublin                      2.18/5    0.55/4    1.47/5    2.13/4    2.27/3    2.38/4    1.11/3    5.12/4    0.54/2    1.18/4    0.19/1*   0.17/2  
  5 Kłoczek Szymon '95             30.54  0.52/1*   2.47/4    4.29/4    7.37/5   10.35/5   14.11/5   16.25/5   26.07/5   27.31/5   30.03/5   30.30/5   30.54/5  
    UKS Azymut Siedliska                  0.52/1*   1.55/5    1.42/4    3.08/5    2.58/4    3.36/5    2.14/5    9.42/5    1.24/4    2.32/5    0.27/5    0.24/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MV          0.0km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-31      3-37      4-41      5-32      6-42      7-40      8-38      9-36     10-100   
  1 Sikora Waldemar '71            17.21  1.22/1*   2.44/1*   5.25/2    6.37/1*   8.12/1*  11.44/2   12.36/2   13.44/1*  15.15/1*  16.29/1*  17.21/1* 
    MKS Start Lublin                      1.22/1*   1.22/1*   2.41/4    1.12/1*   1.35/1*   3.32/3    0.52/1*   1.08/2    1.31/1*   1.14/1*   0.52/7  
  2 Mańka Zbigniew '54             20.02  1.53/2    3.19/2    5.12/1*   6.42/2    8.54/2   11.09/1*  12.15/1*  16.48/3   18.21/3   19.38/2   20.02/2  
    MKS Start Lublin                      1.53/2    1.26/2    1.53/2    1.30/3    2.12/3    2.15/1*   1.06/2    4.33/6    1.33/2    1.17/2    0.24/3  
  3 Plich Marek '64                20.05  2.30/5    4.10/3    5.57/3    7.58/3   10.25/3   13.25/3   14.36/3   16.13/2   18.20/2   19.38/2   20.05/3  
    MKS Start Lublin                      2.30/5    1.40/3    1.47/1*   2.01/6    2.27/5    3.00/2    1.11/3    1.37/4    2.07/3    1.18/3    0.27/6  
  4 Kubicki Stanisław '72          24.02  1.58/3    4.30/4    7.48/5    9.09/4   11.15/4   15.52/4   17.08/4   18.12/4   21.56/4   23.43/4   24.02/4  
    UKS Azymut Dębów                      1.58/3    2.32/5    3.18/6    1.21/2    2.06/2    4.37/5    1.16/4    1.04/1*   3.44/7    1.47/7    0.19/1* 
  5 Moon-Zalewka Graham '39        27.28  1.59/4    4.56/6    7.29/4    9.20/5   11.44/5   18.42/5   21.44/5   23.23/5   25.35/5   27.06/5   27.28/5  
    MKS Start Lublin                      1.59/4    2.57/7    2.33/3    1.51/5    2.24/4    6.58/7    3.02/7    1.39/5    2.12/4    1.31/6    0.22/2  
  6 Gargała Eugeniusz              29.21  2.45/6    4.49/5    8.41/6   10.59/6   16.41/7   21.15/7   22.48/7   24.19/6   27.26/6   28.56/6   29.21/6  
    Indywidualnie                         2.45/6    2.04/4    3.52/7    2.18/7    5.42/7    4.34/4    1.33/6    1.31/3    3.07/5    1.30/5    0.25/4  
  7 Kiełbasa Marek '65             33.04  4.22/7    7.01/7    9.42/7   11.27/7   14.04/6   20.53/6   22.16/6   27.33/7   31.14/7   32.38/7   33.04/7  
    UKS Azymut Dębów                      4.22/7    2.39/6    2.41/4    1.45/4    2.37/6    6.49/6    1.23/5    5.17/7    3.41/6    1.24/4    0.26/5