Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Końcowe wyniki zawodów                                                       2013-04-22 14:47:41
 MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W ŚREDNIODYSTANSOWYM BIEGU NA ORIENTACJĘ
===UKS Azymut Siedliska===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         0.0km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bednarska Aleksandra   UKS Azymut Debów            DEBOW         30.56 +      0.00          
  2.Grosman Ola            UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        32.01 +      1.05          
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         0.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Staszak Alicja         UNTS Warszawa               UNTS          19.17 +      0.00          
  2.Lesnicka Agnieszka     UKS Azymut Debów            DEBOW         21.15 +      1.58          
  3.Solowiej Alicja        Start Lublin                START         21.16 +      1.59          
  4.Todys Luiza            UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        46.34 +     27.17          
  5.Kubicka Aleksandra     UKS Azymut Debów            DEBOW         46.49 +     27.32          
    Stankiewicz Weronika   UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    NKl       +                    
    Kwiaton Katarzyna      UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    NKl       +                    
    Lepa Zuzanna           UKS Azymut Debów            DEBOW     DNF       +                    
    Banach Joanna          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         0.0km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapik Adriana         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        28.30 +      0.00          
  2.Stecko Aleksandra      UKS Azymut Debów            DEBOW         38.36 +     10.06          
  3.Liszka Magdalena       UKS Azymut Debów            DEBOW         42.58 +     14.28          
  3.Piela Ewelina          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        42.58 +     14.28          
  5.Urbaniak Alicja        KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA       44.41 +     16.11          
  6.Winiarz Alina          UKS Azymut Debów            DEBOW         73.59 +     45.29          
    Lewkowicz Natalia      UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K16/18      0.0km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lekan Lidia            UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        30.05 +      0.00          
  2.Wegrzyn Sandra         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        30.54 +      0.49          
  3.Kostrzewska Justyna    Start Lublin                START         32.02 +      1.57          
  4.Sikora Marcelina       Start Lublin                START         32.52 +      2.47          
  5.Sekreta Anna           UKS Azymut Debów            DEBOW         34.21 +      4.16          
  6.Bonat Julia            KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA       36.24 +      6.19          
  7.Czepiel Sylwia         UKS Azymut Debów            DEBOW         56.35 +     26.30          
  8.Gugala Alicja          KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA       68.19 +     38.14          
    Holub Aleksandra       UKS Azymut Debów            DEBOW     NKl       +                    
    Bryk Paulina           UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    NKl       +                    
    Cholota Julie          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K20/21      0.0km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biolik Agnieszka       UNTS Warszawa               UNTS          34.07 +      0.00          
  2.Bartosiak Paulina      KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA       37.30 +      3.23          
  3.Plich-Pomorska KatarzynStart Lublin                START         46.46 +     12.39          
 
Końcowe wyniki zawodów: KV          0.0km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tarnowska Ewa          Start Lublin                START         27.19 +      0.00          
  2.Grosman Anna           UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        33.06 +      5.47          
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         0.0km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szuryga Bogusz         Start Lublin                START         23.14 +      0.00          
  2.Kubicki Patryk         UKS Azymut Debów            DEBOW         28.22 +      5.08          
  3.Makowski Dawid         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        48.57 +     25.43          
  4.Chabros Bartlomiej     UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        50.53 +     27.39          
    Bosiak Michal          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    NKl       +                    
    Bondyra Michal         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         0.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grosman Pawel          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        22.44 +      0.00          
  2.Liszka Marcin          UKS Azymut Debów            DEBOW         25.07 +      2.23          
  3.Bawor Konrad           UKS Azymut Debów            DEBOW         29.13 +      6.29          
  4.Sloma Kacper           UKS Azymut Debów            DEBOW         35.23 +     12.39          
  5.Pomagiel Michal        UKS Azymut Debów            DEBOW         37.34 +     14.50          
  6.Maj Michal             UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        48.25 +     25.41          
    Fusiara Adrian         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
    Woloch Artur           UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         0.0km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Huba Karol             UKS Azymut Debów            DEBOW         19.46 +      0.00          
  2.Kruk Michal            UKS Azymut Debów            DEBOW         20.39 +      0.53          
  3.Tchórz Piotr           UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        54.20 +     34.34          
    Kloczek Adam           UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
    Banach Michal          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         0.0km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbaniak Jerzy         KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA       22.36 +      0.00          
  2.Pryjma Fryderyk        KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA       23.03 +      0.27          
  3.Borkowski Maciej       KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA       24.34 +      1.58          
  4.Wegrzyn Jakub          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        27.10 +      4.34          
  5.Nalepko Mateusz        UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        28.18 +      5.42          
  6.Bawor Karol            UKS Azymut Debów            DEBOW         29.53 +      7.17          
  7.Wegrzyn Karol          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        30.11 +      7.35          
  8.Grosman Jan            UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        32.27 +      9.51          
  9.Stankiewicz Filip      UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        39.51 +     17.15          
 10.Matwiejczuk Kacper     UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        40.22 +     17.46          
    Lipski Michal          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
    Czop Wiktor            UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M18/21      0.0km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszalek Patryk       UKS Azymut Debów            DEBOW         26.58 +      0.00          
  2.Kloczek Szymon         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT        35.53 +      8.55          
  3.Markowski Michal       UKS Azymut Debów            DEBOW         41.58 +     15.00          
  4.Michal Siwiec          Start Lublin                START         44.07 +     17.09          
 
Końcowe wyniki zawodów: M35/45      0.0km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbaniak Krzysztof     KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA       27.26 +      0.00          
  2.Staszak Artur          UNTS Warszawa               UNTS          28.22 +      0.56          
  3.Sikora Waldemar        Start Lublin                START         28.34 +      1.08          
  4.Manka Zbigniew         Start Lublin                START         28.51 +      1.25          
  5.Rogala Miroslaw        KS AZS WAT Warszawa         WAT           29.27 +      2.01          
  6.Solowiej Stanislaw     Start Lublin                START         29.43 +      2.17          
  7.Biolik Grzegorz        UNTS Warszawa               UNTS          30.18 +      2.52          
  8.Szuryga Hubert         Start Lublin                START         30.21 +      2.55          
  9.Plich Marek            Start Lublin                START         37.38 +     10.12          
 10.Kielbasa Marek         UKS Azymut Debów            DEBOW         41.30 +     14.04          
    Chabros Piotr          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT    DNF       +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M65+        0.0km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kukuryka Jan           KS AZS WAT Warszawa         WAT           23.32 +      0.00          
  2.Moon-Zalewska Gracham  Start Lublin                START         26.32 +      3.00