Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                    2013-04-22 14:48:00
 MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W ŚREDNIODYSTANSOWYM BIEGU NA ORIENTACJĘ
===UKS Azymut Siedliska================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         0.0km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-47      5-34      6-50    
                                     
  1 Bednarska Aleksandra           30.56  8.55/2   15.18/1*  18.43/1*  26.04/1*  28.53/1*  30.25/1* 
    UKS Azymut Debów                      8.55/2    6.23/1*   3.25/2    7.21/1*   2.49/2    1.32/2  
                                         30.56/1* 
                                          0.31/2  
  2 Grosman Ola                    32.01  1.59/1*  17.23/2   20.39/2   28.07/2   30.24/2   31.39/2  
    UKS Azymut Siedliska                  1.59/1*  15.24/2    3.16/1*   7.28/2    2.17/1*   1.15/1* 
                                         32.01/2  
                                          0.22/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         0.0km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-44      4-38      5-33      6-46    
                                       7-47      8-34      9-50    
  1 Staszak Alicja                 19.17  2.14/1*   3.52/1*   5.23/1*   7.24/1*   9.50/1*  12.44/1* 
    UNTS Warszawa                         2.14/1*   1.38/1*   1.31/2    2.01/2    2.26/2    2.54/1* 
                                         16.00/1*  17.52/1*  18.59/1*  19.17/1* 
                                          3.16/2    1.52/3    1.07/2    0.18/1* 
  2 Lesnicka Agnieszka             21.15  3.34/4    5.22/2    6.48/2    9.05/2   11.16/2   14.28/2  
    UKS Azymut Debów                      3.34/4    1.48/2    1.26/1*   2.17/3    2.11/1*   3.12/3  
                                         17.34/2   19.24/2   20.54/2   21.15/2  
                                          3.06/1*   1.50/2    1.30/3    0.21/4  
  3 Solowiej Alicja                21.16  2.26/2    5.55/3    7.27/3    9.26/3   11.53/3   14.47/3  
    Start Lublin                          2.26/2    3.29/4    1.32/3    1.59/1*   2.27/3    2.54/1* 
                                         18.17/3   19.55/3   20.58/3   21.16/3  
                                          3.30/3    1.38/1*   1.03/1*   0.18/1* 
  4 Todys Luiza                    46.34  6.34/5   14.24/5   16.52/5   20.50/5   30.29/5   35.14/5  
    UKS Azymut Siedliska                  6.34/5    7.50/5    2.28/4    3.58/5    9.39/5    4.45/5  
                                         41.14/5   44.17/5   46.04/4   46.34/4  
                                          6.00/4    3.03/4    1.47/4    0.30/5  
  5 Kubicka Aleksandra             46.49  3.16/3    6.32/4   11.45/4   14.04/4   17.00/4   21.41/4  
    UKS Azymut Debów                      3.16/3    3.16/3    5.13/5    2.19/4    2.56/4    4.41/4  
                                         39.40/4   44.00/4   46.29/5   46.49/5  
                                         17.59/5    4.20/5    2.29/5    0.20/3  
    Stankiewicz Weronika       NKl        3.18/     7.44/         /         /    38.35/    42.23/   
    UKS Azymut Siedliska                  3.18/     4.26/         /         /         /     3.48/   
                                         49.00/    52.08/    53.39/    53.58/   
                                          6.37/     3.08/     1.31/     0.19/   
    Kwiaton Katarzyna          NKl        2.30/     5.42/         /         /    36.33/    40.27/   
    UKS Azymut Siedliska                  2.30/     3.12/         /         /         /     3.54/   
                                         47.05/    50.11/    51.42/    52.01/   
                                          6.38/     3.06/     1.31/     0.19/   
    Lepa Zuzanna               DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Debów                          /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Banach Joanna              DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         0.0km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-44      3-32      4-38      5-33      6-43    
                                       7-45      8-46      9-34     10-50    
  1 Knapik Adriana                 28.30  1.38/1*   3.29/1*   4.46/1*  13.55/3   15.06/2   21.17/2  
    UKS Azymut Siedliska                  1.38/1*   1.51/1*   1.17/1*   9.09/6    1.11/1*   6.11/3  
                                         22.30/2   24.47/1*  27.05/1*  28.13/1*  28.30/1* 
                                          1.13/2    2.17/1*   2.18/1*   1.08/1*   0.17/1* 
  2 Stecko Aleksandra              38.36  3.11/4    6.09/2    8.45/3   11.27/1*  14.21/1*  19.55/1* 
    UKS Azymut Debów                      3.11/4    2.58/2    2.36/5    2.42/1*   2.54/3    5.34/2  
                                         21.20/1*  29.07/2   36.57/2   38.18/2   38.36/2  
                                          1.25/4    7.47/5    7.50/3    1.21/3    0.18/2  
  3 Liszka Magdalena               42.58  2.32/2    8.06/4   10.49/4   15.58/5   18.00/4   24.34/3  
    UKS Azymut Debów                      2.32/2    5.34/6    2.43/6    5.09/5    2.02/2    6.34/4  
                                         30.26/5   36.33/5   41.15/3   42.35/3   42.58/3  
                                          5.52/6    6.07/3    4.42/2    1.20/2    0.23/5  
  3 Piela Ewelina                  42.58  5.28/6   10.38/6   13.12/6   16.06/6   19.15/6   24.45/4  
    UKS Azymut Siedliska                  5.28/6    5.10/5    2.34/4    2.54/2    3.09/4    5.30/1* 
                                         26.01/3   33.18/3   41.17/4   42.39/4   42.58/3  
                                          1.16/3    7.17/4    7.59/5    1.22/4    0.19/3  
  5 Urbaniak Alicja                44.41  2.51/3    7.04/3    8.39/2   12.23/2   15.57/3   27.54/5  
    KS Spójnia Warszawa                   2.51/3    4.13/3    1.35/2    3.44/3    3.34/5   11.57/6  
                                         29.05/4   35.02/4   42.55/5   44.21/5   44.41/5  
                                          1.11/1*   5.57/2    7.53/4    1.26/5    0.20/4  
  6 Winiarz Alina                  73.59  4.31/5    9.25/5   11.02/5   15.00/4   19.05/5   30.51/6  
    UKS Azymut Debów                      4.31/5    4.54/4    1.37/3    3.58/4    4.05/6   11.46/5  
                                         36.23/6   46.32/6   71.21/6   73.31/6   73.59/6  
                                          5.32/5   10.09/6   24.49/6    2.10/6    0.28/6  
    Lewkowicz Natalia          DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16/18      0.0km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-41      4-40      5-39      6-44    
                                       7-35      8-43      9-36     10-46     11-50    
  1 Lekan Lidia                    30.05  1.38/2    2.35/2    4.45/1*   7.43/2   11.34/2   17.21/2  
    UKS Azymut Siedliska                  1.38/2    0.57/2    2.10/2    2.58/4    3.51/4    5.47/4  
                                         20.29/1*  22.00/1*  23.15/1*  26.22/1*  29.48/1*  30.05/1* 
                                          3.08/4    1.31/5    1.15/3    3.07/3    3.26/4    0.17/3  
  2 Wegrzyn Sandra                 30.54  2.00/5    2.42/3    5.01/2    6.34/1*  11.01/1*  15.54/1* 
    UKS Azymut Siedliska                  2.00/5    0.42/1*   2.19/3    1.33/1*   4.27/6    4.53/1* 
                                         20.58/2   22.18/2   23.19/2   27.13/2   30.38/2   30.54/2  
                                          5.04/6    1.20/3    1.01/1*   3.54/7    3.25/3    0.16/2  
  3 Kostrzewska Justyna            32.02  1.45/4    4.04/5    6.10/3    9.39/4   13.27/4   19.19/4  
    Start Lublin                          1.45/4    2.19/8    2.06/1*   3.29/6    3.48/3    5.52/5  
                                         22.26/3   23.54/3   25.10/3   28.10/3   31.45/3   32.02/3  
                                          3.07/3    1.28/4    1.16/4    3.00/2    3.35/6    0.17/3  
  4 Sikora Marcelina               32.52  3.15/7    4.28/7    6.55/4    8.37/3   12.58/3   17.53/3  
    Start Lublin                          3.15/7    1.13/4    2.27/4    1.42/2    4.21/5    4.55/2  
                                         22.57/4   24.08/4   25.16/4   29.08/4   32.37/4   32.52/4  
                                          5.04/6    1.11/1*   1.08/2    3.52/6    3.29/5    0.15/1* 
  5 Sekreta Anna                   34.21  1.39/3    3.41/4    7.09/5   11.00/5   14.18/5   21.44/5  
    UKS Azymut Debów                      1.39/3    2.02/7    3.28/5    3.51/7    3.18/1*   7.26/6  
                                         24.49/5   26.29/5   27.49/5   31.03/5   34.03/5   34.21/5  
                                          3.05/2    1.40/6    1.20/6    3.14/4    3.00/2    0.18/5  
  6 Bonat Julia                    36.24  1.29/1*   2.30/1*  11.13/7   12.56/6   16.14/6   26.36/6  
    KS Spójnia Warszawa                   1.29/1*   1.01/3    8.43/7    1.43/3    3.18/1*  10.22/7  
                                         28.41/6   29.56/6   31.14/6   33.42/6   36.06/6   36.24/6  
                                          2.05/1*   1.15/2    1.18/5    2.28/1*   2.24/1*   0.18/5  
  7 Czepiel Sylwia                 56.35  2.56/6    4.22/6   20.15/8   23.37/8   29.57/8   35.40/7  
    UKS Azymut Debów                      2.56/6    1.26/5   15.53/8    3.22/5    6.20/7    5.43/3  
                                         40.10/7   43.40/7   45.28/7   49.18/7   56.15/7   56.35/7  
                                          4.30/5    3.30/7    1.48/7    3.50/5    6.57/8    0.20/7  
  8 Gugala Alicja                  68.19  3.47/8    5.14/8    9.56/6   14.12/7   21.54/7   40.49/8  
    KS Spójnia Warszawa                   3.47/8    1.27/6    4.42/6    4.16/8    7.42/8   18.55/8  
                                         46.04/8   50.59/8   53.45/8   60.24/8   67.19/8   68.19/8  
                                          5.15/8    4.55/8    2.46/8    6.39/8    6.55/7    1.00/8  
    Holub Aleksandra           NKl        2.22/     3.29/     7.23/    10.14/    25.21/         /   
    UKS Azymut Debów                      2.22/     1.07/     3.54/     2.51/    15.07/         /   
                                              /         /         /         /         /    64.11/   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Bryk Paulina               NKl        2.17/     3.19/     5.40/     7.21/    12.12/         /   
    UKS Azymut Siedliska                  2.17/     1.02/     2.21/     1.41/     4.51/         /   
                                              /         /         /    27.51/    31.52/    32.17/   
                                              /         /         /         /     4.01/     0.25/   
    Cholota Julie              DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20/21      0.0km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-43      3-44      4-40      5-41      6-39    
                                       7-38      8-46      9-37     10-45     11-36     12-50    
                                     
  1 Biolik Agnieszka               34.07  2.02/2    3.20/1*  12.33/3   15.27/3   17.03/2   21.28/2  
    UNTS Warszawa                         2.02/2    1.18/1*   9.13/3    2.54/1*   1.36/1*   4.25/1* 
                                         24.10/1*  27.43/1*  28.36/1*  30.30/1*  31.13/1*  33.54/1* 
                                          2.42/1*   3.33/1*   0.53/1*   1.54/1*   0.43/1*   2.41/1* 
                                         34.07/1* 
                                          0.13/1* 
  2 Bartosiak Paulina              37.30  1.54/1*   3.44/2   10.43/1*  14.04/1*  15.44/1*  21.00/1* 
    KS Spójnia Warszawa                   1.54/1*   1.50/2    6.59/2    3.21/2    1.40/2    5.16/2  
                                         24.49/2   29.12/2   30.12/2   32.35/2   33.22/2   37.10/2  
                                          3.49/2    4.23/2    1.00/2    2.23/2    0.47/2    3.48/2  
                                         37.30/2  
                                          0.20/2  
  3 Plich-Pomorska Katarzyna       46.46  3.46/3    6.03/3   11.01/2   15.24/2   17.49/3   25.09/3  
    Start Lublin                          3.46/3    2.17/3    4.58/1*   4.23/3    2.25/3    7.20/3  
                                         30.20/3   36.28/3   37.40/3   40.27/3   41.33/3   46.20/3  
                                          5.11/3    6.08/3    1.12/3    2.47/3    1.06/3    4.47/3  
                                         46.46/3  
                                          0.26/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KV          0.0km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-44      4-32      5-38      6-33    
                                       7-46      8-37      9-45     10-36     11-47     12-50    
                                     
  1 Tarnowska Ewa                  27.19  2.04/1*   3.01/1*   5.22/1*   6.59/1*   9.17/1*  11.00/1* 
    Start Lublin                          2.04/1*   0.57/1*   2.21/1*   1.37/1*   2.18/1*   1.43/1* 
                                         14.07/1*  19.00/1*  21.49/1*  22.48/1*  23.54/1*  26.56/1* 
                                          3.07/1*   4.53/2    2.49/1*   0.59/1*   1.06/1*   3.02/1* 
                                         27.19/1* 
                                          0.23/2  
  2 Grosman Anna                   33.06  2.27/2    3.36/2    6.00/2    7.53/2   10.47/2   13.13/2  
    UKS Azymut Siedliska                  2.27/2    1.09/2    2.24/2    1.53/2    2.54/2    2.26/2  
                                         17.35/2   21.48/2   25.13/2   27.24/2   28.46/2   32.47/2  
                                          4.22/2    4.13/1*   3.25/2    2.11/2    1.22/2    4.01/2  
                                         33.06/2  
                                          0.19/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         0.0km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-47      5-34      6-50    
                                     
  1 Szuryga Bogusz                 23.14  3.40/3    7.17/1*  10.49/1*  18.00/1*  20.48/1*  22.42/1* 
    Start Lublin                          3.40/3    3.37/1*   3.32/1*   7.11/1*   2.48/2    1.54/4  
                                         23.14/1* 
                                          0.32/4  
  2 Kubicki Patryk                 28.22  3.12/2   13.11/4   16.44/2   24.23/2   26.30/2   27.57/2  
    UKS Azymut Debów                      3.12/2    9.59/4    3.33/2    7.39/2    2.07/1*   1.27/2  
                                         28.22/2  
                                          0.25/2  
  3 Makowski Dawid                 48.57  2.34/1*   8.42/2   18.59/3   41.23/3   46.49/3   48.31/3  
    UKS Azymut Siedliska                  2.34/1*   6.08/2   10.17/3   22.24/3    5.26/4    1.42/3  
                                         48.57/3  
                                          0.26/3  
  4 Chabros Bartlomiej             50.53  4.40/4   10.58/3   21.19/4   43.44/4   49.05/4   50.29/4  
    UKS Azymut Siedliska                  4.40/4    6.18/3   10.21/4   22.25/4    5.21/3    1.24/1* 
                                         50.53/4  
                                          0.24/1* 
    Bosiak Michal              NKl        1.36/    20.34/    25.30/    45.45/         /    51.56/   
    UKS Azymut Siedliska                  1.36/    18.58/     4.56/    20.15/         /         /   
                                         52.22/   
                                          0.26/   
    Bondyra Michal             DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         0.0km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-44      3-32      4-38      5-33      6-37    
                                       7-47      8-34      9-50    
  1 Grosman Pawel                  22.44  3.15/4    5.44/2    6.46/2    9.36/1*  11.33/1*  16.31/2  
    UKS Azymut Siedliska                  3.15/4    2.29/2    1.02/1*   2.50/1*   1.57/1*   4.58/3  
                                         19.59/1*  21.09/1*  22.28/1*  22.44/1* 
                                          3.28/4    1.10/1*   1.19/4    0.16/1* 
  2 Liszka Marcin                  25.07  2.15/1*   4.17/1*   5.58/1*   9.45/2   11.45/2   15.36/1* 
    UKS Azymut Debów                      2.15/1*   2.02/1*   1.41/2    3.47/2    2.00/2    3.51/1* 
                                         20.53/2   23.32/2   24.50/2   25.07/2  
                                          5.17/5    2.39/4    1.18/3    0.17/2  
  3 Bawor Konrad                   29.13  2.51/3    7.26/3    9.45/3   13.47/3   15.47/3   19.39/3  
    UKS Azymut Debów                      2.51/3    4.35/4    2.19/6    4.02/5    2.00/2    3.52/2  
                                         25.13/3   27.39/3   28.51/3   29.13/3  
                                          5.34/6    2.26/2    1.12/1*   0.22/3  
  4 Sloma Kacper                   35.23  3.37/5   12.38/5   14.45/5   18.37/5   22.07/5   27.48/4  
    UKS Azymut Debów                      3.37/5    9.01/5    2.07/5    3.52/3    3.30/4    5.41/5  
                                         30.32/4   33.16/4   34.55/4   35.23/4  
                                          2.44/3    2.44/5    1.39/5    0.28/6  
  5 Pomagiel Michal                37.34  2.49/2   14.43/6   16.42/6   20.35/6   24.12/6   29.45/5  
    UKS Azymut Debów                      2.49/2   11.54/6    1.59/3    3.53/4    3.37/5    5.33/4  
                                         32.24/5   35.18/5   37.10/5   37.34/5  
                                          2.39/2    2.54/6    1.52/6    0.24/4  
  6 Maj Michal                     48.25  6.30/6   10.33/4   12.39/4   18.03/4   22.05/4   41.50/6  
    UKS Azymut Siedliska                  6.30/6    4.03/3    2.06/4    5.24/6    4.02/6   19.45/6  
                                         44.10/6   46.48/6   48.01/6   48.25/6  
                                          2.20/1*   2.38/3    1.13/2    0.24/4  
    Fusiara Adrian             DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Woloch Artur               DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         0.0km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-44      4-32      5-38      6-33    
                                       7-46      8-37      9-45     10-36     11-47     12-50    
                                     
  1 Huba Karol                     19.46  1.48/2    2.33/1*   4.21/2    6.19/2    8.42/2   10.10/2  
    UKS Azymut Debów                      1.48/2    0.45/1*   1.48/2    1.58/2    2.23/2    1.28/1* 
                                         12.33/2   13.11/2   15.14/1*  16.19/1*  17.06/1*  19.29/1* 
                                          2.23/1*   0.38/1*   2.03/1*   1.05/2    0.47/2    2.23/1* 
                                         19.46/1* 
                                          0.17/2  
  2 Kruk Michal                    20.39  1.41/1*   2.44/2    4.18/1*   5.38/1*   7.25/1*   8.57/1* 
    UKS Azymut Debów                      1.41/1*   1.03/2    1.34/1*   1.20/1*   1.47/1*   1.32/2  
                                         11.30/1*  12.36/1*  16.06/2   16.37/2   17.22/2   20.25/2  
                                          2.33/2    1.06/2    3.30/3    0.31/1*   0.45/1*   3.03/2  
                                         20.39/2  
                                          0.14/1* 
  3 Tchórz Piotr                   54.20  3.39/3    7.06/3   19.20/3   22.41/3   25.30/3   27.27/3  
    UKS Azymut Siedliska                  3.39/3    3.27/3   12.14/3    3.21/3    2.49/3    1.57/3  
                                         32.11/3   33.53/3   36.47/3   38.24/3   47.52/3   53.54/3  
                                          4.44/3    1.42/3    2.54/2    1.37/3    9.28/3    6.02/3  
                                         54.20/3  
                                          0.26/3  
    Kloczek Adam               DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Banach Michal              DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         0.0km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-44      3-40      4-41      5-39      6-38    
                                       7-35      8-43      9-36     10-45     11-46     12-37    
                                      13-50    
  1 Urbaniak Jerzy                 22.36  1.50/2    3.17/2    5.26/2    6.32/2    9.55/2   12.22/1* 
    KS Spójnia Warszawa                   1.50/2    1.27/3    2.09/1*   1.06/2    3.23/2    2.27/1* 
                                         15.06/1*  16.11/1*  17.03/1*  17.42/1*  19.17/1*  19.59/1* 
                                          2.44/6    1.05/4    0.52/2    0.39/5    1.35/2    0.42/7  
                                         22.24/1*  22.36/1* 
                                          2.25/9    0.12/1* 
  2 Pryjma Fryderyk                23.03  1.33/1*   2.48/1*   5.15/1*   6.21/1*   9.40/1*  12.45/2  
    KS Spójnia Warszawa                   1.33/1*   1.15/1*   2.27/2    1.06/2    3.19/1*   3.05/2  
                                         16.22/2   17.25/2   18.08/2   18.48/2   20.16/2   20.45/2  
                                          3.37/10   1.03/2    0.43/1*   0.40/6    1.28/1*   0.29/1* 
                                         22.49/2   23.03/2  
                                          2.04/1*   0.14/2  
  3 Borkowski Maciej               24.34  2.00/5    3.40/4    6.11/3    7.28/3   11.07/3   14.59/3  
    KS Spójnia Warszawa                   2.00/5    1.40/7    2.31/4    1.17/5    3.39/3    3.52/5  
                                         17.06/3   18.08/3   19.16/3   19.53/3   21.33/3   22.07/3  
                                          2.07/1*   1.02/1*   1.08/5    0.37/3    1.40/3    0.34/2  
                                         24.19/3   24.34/3  
                                          2.12/3    0.15/4  
  4 Wegrzyn Jakub                  27.10  1.54/4    3.30/3    7.13/6    8.19/4   12.33/4   16.08/4  
    UKS Azymut Siedliska                  1.54/4    1.36/5    3.43/9    1.06/2    4.14/7    3.35/4  
                                         19.03/4   20.23/4   21.21/4   22.02/4   23.51/4   24.32/4  
                                          2.55/7    1.20/5    0.58/4    0.41/7    1.49/5    0.41/6  
                                         26.52/4   27.10/4  
                                          2.20/6    0.18/7  
  5 Nalepko Mateusz                28.18  4.00/10   5.23/10   8.46/10   9.44/8   13.25/7   16.34/5  
    UKS Azymut Siedliska                  4.00/10   1.23/2    3.23/8    0.58/1*   3.41/4    3.09/3  
                                         19.05/5   20.26/5   22.10/5   22.57/5   24.49/5   25.38/5  
                                          2.31/3    1.21/6    1.44/10   0.47/9    1.52/6    0.49/9  
                                         28.02/5   28.18/5  
                                          2.24/8    0.16/5  
  6 Bawor Karol                    29.53  2.07/6    3.45/5    6.14/4    9.16/7   13.55/9   17.56/7  
    UKS Azymut Debów                      2.07/6    1.38/6    2.29/3    3.02/10   4.39/9    4.01/6  
                                         21.03/8   22.31/7   23.24/7   24.02/7   26.00/6   27.20/6  
                                          3.07/8    1.28/7    0.53/3    0.38/4    1.58/8    1.20/10 
                                         29.39/6   29.53/6  
                                          2.19/4    0.14/2  
  7 Wegrzyn Karol                  30.11  1.50/2    4.10/8    7.17/7    9.07/6   13.15/6   17.22/6  
    UKS Azymut Siedliska                  1.50/2    2.20/10   3.07/5    1.50/8    4.08/6    4.07/7  
                                         20.55/7   21.58/6   23.12/6   23.57/6   26.51/7   27.28/7  
                                          3.33/9    1.03/2    1.14/7    0.45/8    2.54/10   0.37/4  
                                         29.51/7   30.11/7  
                                          2.23/7    0.20/8  
  8 Grosman Jan                    32.27  2.08/7    3.56/6    7.03/5    8.29/5   12.55/5   18.07/8  
    UKS Azymut Siedliska                  2.08/7    1.48/8    3.07/5    1.26/6    4.26/8    5.12/8  
                                         20.47/6   25.12/8   26.50/8   27.24/8   29.12/8   29.48/8  
                                          2.40/4    4.25/8    1.38/9    0.34/1*   1.48/4    0.36/3  
                                         32.07/8   32.27/8  
                                          2.19/4    0.20/8  
  9 Stankiewicz Filip              39.51  2.29/8    3.59/7    8.22/9    9.55/9   13.47/8   24.01/9  
    UKS Azymut Siedliska                  2.29/8    1.30/4    4.23/10   1.33/7    3.52/5   10.14/10 
                                         26.24/9   31.27/9   32.56/9   33.43/9   35.49/9   36.35/9  
                                          2.23/2    5.03/9    1.29/8    0.47/9    2.06/9    0.46/8  
                                         39.25/9   39.51/9  
                                          2.50/10   0.26/10 
 10 Matwiejczuk Kacper             40.22  2.51/9    4.47/9    8.02/8   10.39/10  17.07/10  25.53/10 
    UKS Azymut Siedliska                  2.51/9    1.56/9    3.15/7    2.37/9    6.28/10   8.46/9  
                                         28.34/10  33.42/10  34.52/10  35.26/10  37.18/10  37.56/10 
                                          2.41/5    5.08/10   1.10/6    0.34/1*   1.52/6    0.38/5  
                                         40.05/10  40.22/10 
                                          2.09/2    0.17/6  
    Lipski Michal              DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Czop Wiktor                DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18/21      0.0km    0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-36      3-37      4-46      5-38      6-40    
                                       7-39      8-38      9-44     10-41     11-42     12-32    
                                      13-43     14-45     15-50    
  1 Marszalek Patryk               26.58  2.38/2    4.03/1*   5.34/1*   6.07/1*   8.40/1*  12.34/1* 
    UKS Azymut Debów                      2.38/2    1.25/1*   1.31/1*   0.33/2    2.33/1*   3.54/2  
                                         14.53/1*  17.04/1*  18.17/1*  19.41/1*  21.11/1*  22.45/1* 
                                          2.19/1*   2.11/1*   1.13/2    1.24/1*   1.30/1*   1.34/1* 
                                         23.51/1*  24.33/1*  26.41/1*  26.58/1* 
                                          1.06/1*   0.42/1*   2.08/1*   0.17/1* 
  2 Kloczek Szymon                 35.53  2.34/1*   6.25/4    8.42/4    9.34/4   12.42/4   15.27/2  
    UKS Azymut Siedliska                  2.34/1*   3.51/4    2.17/3    0.52/4    3.08/2    2.45/1* 
                                         18.29/2   21.33/2   23.08/2   25.05/2   27.30/2   29.51/2  
                                          3.02/3    3.04/3    1.35/3    1.57/4    2.25/4    2.21/3  
                                         31.17/2   32.17/2   35.33/2   35.53/2  
                                          1.26/2    1.00/3    3.16/4    0.20/3  
  3 Markowski Michal               41.58  3.44/4    5.18/3    8.27/3    8.58/3   12.21/3   23.00/4  
    UKS Azymut Debów                      3.44/4    1.34/2    3.09/4    0.31/1*   3.23/3   10.39/4  
                                         25.42/4   28.44/4   29.48/4   31.23/4   33.35/4   35.43/4  
                                          2.42/2    3.02/2    1.04/1*   1.35/2    2.12/2    2.08/2  
                                         38.18/3   39.05/3   41.40/3   41.58/3  
                                          2.35/3    0.47/2    2.35/2    0.18/2  
  4 Michal Siwiec                  44.07  2.51/3    5.00/2    7.03/2    7.53/2   11.18/2   16.04/3  
    Start Lublin                          2.51/3    2.09/3    2.03/2    0.50/3    3.25/4    4.46/3  
                                         19.15/3   22.34/3   24.14/3   26.06/3   28.23/3   32.28/3  
                                          3.11/4    3.19/4    1.40/4    1.52/3    2.17/3    4.05/4  
                                         39.33/4   40.36/4   43.47/4   44.07/4  
                                          7.05/4    1.03/4    3.11/3    0.20/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35/45      0.0km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-43      3-44      4-40      5-41      6-39    
                                       7-38      8-46      9-37     10-45     11-36     12-50    
                                     
  1 Urbaniak Krzysztof             27.26  3.06/9    4.17/5    6.29/3    9.01/3   10.17/3   13.56/2  
    KS Spójnia Warszawa                   3.06/9    1.11/2    2.12/3    2.32/3    1.16/4    3.39/3  
                                         17.45/4   21.09/2   21.44/2   23.27/2   23.59/2   27.07/1* 
                                          3.49/6    3.24/2    0.35/2    1.43/3    0.32/1*   3.08/5  
                                         27.26/1* 
                                          0.19/4  
  2 Staszak Artur                  28.22  2.52/6    4.20/7    6.45/6    9.22/6   10.46/5   15.26/7  
    UNTS Warszawa                         2.52/6    1.28/7    2.25/5    2.37/5    1.24/7    4.40/9  
                                         18.34/6   22.28/5   23.07/5   24.47/5   25.23/5   28.05/2  
                                          3.08/4    3.54/4    0.39/4    1.40/2    0.36/3    2.42/3  
                                         28.22/2  
                                          0.17/2  
  3 Sikora Waldemar                28.34  3.42/10   4.55/10   7.00/7    9.12/4   10.39/4   14.08/3  
    Start Lublin                          3.42/10   1.13/4    2.05/1*   2.12/1*   1.27/9    3.29/1* 
                                         17.05/2   22.37/6   23.17/6   25.04/6   25.44/6   28.17/3  
                                          2.57/3    5.32/8    0.40/5    1.47/4    0.40/4    2.33/1* 
                                         28.34/3  
                                          0.17/2  
  4 Manka Zbigniew                 28.51  2.10/3    3.34/3    6.31/4    9.18/5   11.13/7   15.28/8  
    Start Lublin                          2.10/3    1.24/6    2.57/8    2.47/6    1.55/10   4.15/6  
                                         18.15/5   21.50/3   22.25/3   24.17/3   25.02/3   28.31/4  
                                          2.47/2    3.35/3    0.35/2    1.52/6    0.45/7    3.29/7  
                                         28.51/4  
                                          0.20/5  
  5 Rogala Miroslaw                29.27  2.59/8    4.17/5    6.24/2    8.58/2   10.12/2   14.09/4  
    KS AZS WAT Warszawa                   2.59/8    1.18/5    2.07/2    2.34/4    1.14/1*   3.57/5  
                                         16.48/1*  19.57/1*  20.41/1*  22.46/1*  23.30/1*  29.04/5  
                                          2.39/1*   3.09/1*   0.44/7    2.05/8    0.44/6    5.34/10 
                                         29.27/5  
                                          0.23/10 
  6 Solowiej Stanislaw             29.43  2.20/4    3.30/2    5.53/1*   8.08/1*   9.34/1*  13.05/1* 
    Start Lublin                          2.20/4    1.10/1*   2.23/4    2.15/2    1.26/8    3.31/2  
                                         17.42/3   21.54/4   22.56/4   24.21/4   25.02/3   29.28/6  
                                          4.37/9    4.12/5    1.02/8    1.25/1*   0.41/5    4.26/8  
                                         29.43/6  
                                          0.15/1* 
  7 Biolik Grzegorz                30.18  1.31/1*   2.42/1*   7.07/8   10.06/8   11.20/8   15.02/5  
    UNTS Warszawa                         1.31/1*   1.11/2    4.25/10   2.59/9    1.14/1*   3.42/4  
                                         19.13/8   24.01/8   24.43/8   26.33/8   27.18/8   29.57/7  
                                          4.11/7    4.48/7    0.42/6    1.50/5    0.45/7    2.39/2  
                                         30.18/7  
                                          0.21/6  
  8 Szuryga Hubert                 30.21  2.05/2    3.47/4    6.31/4    9.28/7   10.48/6   15.05/6  
    Start Lublin                          2.05/2    1.42/9    2.44/7    2.57/8    1.20/5    4.17/7  
                                         18.37/7   23.20/7   23.53/7   25.51/7   27.06/7   30.00/8  
                                          3.32/5    4.43/6    0.33/1*   1.58/7    1.15/10   2.54/4  
                                         30.21/8  
                                          0.21/6  
  9 Plich Marek                    37.38  2.52/6    4.25/8    8.01/10  11.03/10  12.18/10  16.51/10 
    Start Lublin                          2.52/6    1.33/8    3.36/9    3.02/10   1.15/3    4.33/8  
                                         21.16/9   27.47/9   31.05/9   33.11/9   34.05/9   37.16/9  
                                          4.25/8    6.31/9    3.18/10   2.06/9    0.54/9    3.11/6  
                                         37.38/9  
                                          0.22/9  
 10 Kielbasa Marek                 41.30  2.22/5    4.50/9    7.32/9   10.22/9   11.44/9   16.29/9  
    UKS Azymut Debów                      2.22/5    2.28/10   2.42/6    2.50/7    1.22/6    4.45/10 
                                         21.44/10  30.59/10  32.46/10  35.07/10  35.42/10  41.09/10 
                                          5.15/10   9.15/10   1.47/9    2.21/10   0.35/2    5.27/9  
                                         41.30/10 
                                          0.21/6  
    Chabros Piotr              DNF            /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65+        0.0km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-44      4-32      5-38      6-33    
                                       7-46      8-37      9-45     10-36     11-47     12-50    
                                     
  1 Kukuryka Jan                   23.32  2.52/2    3.33/1*   5.11/1*   7.10/1*   8.51/1*  10.11/1* 
    KS AZS WAT Warszawa                   2.52/2    0.41/1*   1.38/1*   1.59/2    1.41/1*   1.20/1* 
                                         17.06/1*  17.54/1*  19.23/1*  20.04/1*  20.48/1*  23.11/1* 
                                          6.55/1*   0.48/1*   1.29/1*   0.41/1*   0.44/1*   2.23/1* 
                                         23.32/1* 
                                          0.21/1* 
  2 Moon-Zalewska Gracham          26.32  2.48/1*   4.08/2    6.17/2    7.37/2    9.48/2   11.31/2  
    Start Lublin                          2.48/1*   1.20/2    2.09/2    1.20/1*   2.11/2    1.43/2  
                                         19.23/2   20.12/2   21.53/2   22.34/2   23.21/2   26.09/2  
                                          7.52/2    0.49/2    1.41/2    0.41/1*   0.47/2    2.48/2  
                                         26.32/2  
                                          0.23/2