Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Końcowe wyniki zawodów                                                       2013-04-22 14:45:28
                                      Puchar Roztocza 2013
===UKS Azymut Siedliska===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         0.0km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grosman Ola            UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +      0.00          
  2.Bednarska Aleksandra   UKS Azymut Debów            DEBOW               +      0.45          
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         0.0km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lesnicka Agnieszka     UKS Azymut Debów            DEBOW               +      0.00          
  2.Staszak Alicja         UNTS Warszawa               UNTS                +      0.01          
  3.Solowiej Alicja        Start Lublin                START               +      1.39          
  4.Stankiewicz Weronika   UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +      4.36          
  5.Kubicka Aleksandra     UKS Azymut Debów            DEBOW               +      8.31          
    Lepa Zuzanna           UKS Azymut Debów            DEBOW               +                    
    Todys Luiza            UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Kwiaton Katarzyna      UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Banach Joanna          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         0.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapik Adriana         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +      0.00          
  2.Stecko Aleksandra      UKS Azymut Debów            DEBOW               +      6.13          
  3.Piela Ewelina          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +     11.46          
  4.Winiarz Alina          UKS Azymut Debów            DEBOW               +     16.51          
  5.Urbaniak Alicja        KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA             +     29.54          
  6.Liszka Magdalena       UKS Azymut Debów            DEBOW               +     34.04          
    Lewkowicz Natalia      UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K16/18      0.0km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bonat Julia            KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA             +      0.00          
  2.Kostrzewska Justyna    Start Lublin                START               +      9.34          
  3.Czepiel Sylwia         UKS Azymut Debów            DEBOW               +     11.17          
  4.Sekreta Anna           UKS Azymut Debów            DEBOW               +     11.18          
  5.Lekan Lidia            UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +     13.23          
  6.Sikora Marcelina       Start Lublin                START               +     17.19          
  7.Bryk Paulina           UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +     20.41          
  8.Holub Aleksandra       UKS Azymut Debów            DEBOW               +     22.38          
  9.Gugala Alicja          KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA             +     48.07          
    Wegrzyn Sandra         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Cholota Julie          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K20/21      0.0km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biolik Agnieszka       UNTS Warszawa               UNTS                +      0.00          
  2.Bartosiak Paulina      KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA             +     13.37          
  3.Plich-Pomorska KatarzynStart Lublin                START               +     38.21          
 
Końcowe wyniki zawodów: KV          0.0km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grosman Anna           UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +      0.00          
    Tarnowska Ewa          Start Lublin                START               +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         0.0km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szuryga Bogusz         Start Lublin                START               +      0.00          
  2.Chabros Bartlomiej     UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +      0.16          
  3.Kubicki Patryk         UKS Azymut Debów            DEBOW               +      8.21          
    Makowski Dawid         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Bondyra Michal         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Bosiak Michal          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         0.0km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grosman Pawel          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +      0.00          
  2.Pomagiel Michal        UKS Azymut Debów            DEBOW               +      1.09          
  3.Bawor Konrad           UKS Azymut Debów            DEBOW               +      2.50          
  4.Sloma Kacper           UKS Azymut Debów            DEBOW               +      2.57          
    Liszka Marcin          UKS Azymut Debów            DEBOW               +                    
    Maj Michal             UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Fusiara Adrian         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Woloch Artur           UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         0.0km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kruk Michal            UKS Azymut Debów            DEBOW               +      0.00          
  2.Huba Karol             UKS Azymut Debów            DEBOW               +      5.39          
    Kloczek Adam           UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Banach Michal          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Tchórz Piotr           UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         0.0km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbaniak Jerzy         KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA             +      0.00          
  2.Pryjma Fryderyk        KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA             +      0.11          
  3.Wegrzyn Karol          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +      1.03          
  4.Grosman Jan            UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +      3.32          
  5.Borkowski Maciej       KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA             +      4.52          
  6.Stankiewicz Filip      UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +      5.13          
  7.Wegrzyn Jakub          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +      7.34          
  8.Bawor Karol            UKS Azymut Debów            DEBOW               +      7.38          
  9.Nalepko Mateusz        UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +     17.01          
    Matwiejczuk Kacper     UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Lipski Michal          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Czop Wiktor            UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M18/21      0.0km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszalek Patryk       UKS Azymut Debów            DEBOW               +      0.00          
  2.Szuryga Bartosz        Start Lublin                START               +      9.04          
  3.Kloczek Szymon         UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +     18.18          
  4.Markowski Michal       UKS Azymut Debów            DEBOW               +     22.56          
  5.Michal Siwiec          Start Lublin                START               +     57.25          
    Tluczek Wojciech       UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M35/45      0.0km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biolik Grzegorz        UNTS Warszawa               UNTS                +      0.00          
  2.Solowiej Stanislaw     Start Lublin                START               +      1.30          
  3.Sikora Waldemar        Start Lublin                START               +      2.16          
  4.Urbaniak Krzysztof     KS Spójnia Warszawa         SPOJNIA             +      3.14          
  5.Rogala Miroslaw        KS AZS WAT Warszawa         WAT                 +      3.30          
  6.Staszak Artur          UNTS Warszawa               UNTS                +     12.19          
  7.Kielbasa Marek         UKS Azymut Debów            DEBOW               +     17.48          
  8.Dobrowolsi Piotr       Start Lublin                START               +     20.47          
  9.Plich Marek            Start Lublin                START               +     25.39          
    Szuryga Hubert         Start Lublin                START               +                    
    Chabros Piotr          UKS Azymut Siedliska        AZYMUT              +                    
    Manka Zbigniew         Start Lublin                START               +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M65+        0.0km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Moon-Zalewska Gracham  Start Lublin                START               +      0.00          
  2.Kukuryka Jan           KS AZS WAT Warszawa         WAT                 +      1.42