Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wyniki Końcowe                                  2014-05-10 11:45:29
                                 Cała Polska Biega Z Mapą 2014
===UKS Azymut Siedliska===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K12         1.0km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Grosman Ola                                                      12.37 +      0.00          
  2>Stankiewicz Weronika                                             19.44 +      7.07          
 
Wstepne wyniki zawodów: K14         1.0km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ewelina Piela                                                    14.07 +      0.00          
  2>Nowak Paulina                                                    20.12 +      6.05          
  3>Szewczuk Angelika                                                23.01 +      8.54          
  4>Smyk Iwona                                                       26.18 +     12.11          
    Kęska Justyna                                                NKl       +                    
    Kusiak Julia                                                 NKl       +                    
 
Wstepne wyniki zawodów: K16         1.3km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bryk Paulina                                                     16.23 +      0.00          
 
Wstepne wyniki zawodów: K18         1.1km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Grosman Anna                                                     14.54 +      0.00          
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         1.0km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Teterycz Kacper                                                  17.48 +      0.00          
  2>Bulak Tomasz                                                     21.40 +      3.52          
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         1.3km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Węgrzyn Jakub                                                    13.50 +      0.00     
    Kłoczek Adam                                                 NKl       +                    
 
Wstepne wyniki zawodów: M18         1.1km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Tłuczek Wojciech                                                 10.28 +      0.00          
  2>Rycaj Michał                                                     10.31 +      0.03          
  3>Belniak Rafal                                                    13.06 +      2.38          
 
Wstepne wyniki zawodów: Rodzinna    1.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Grosman Hanna, Anna                                              15.03 +      0.00          
  2>Belniak Szymon, Wojciech, Rafał                                  16.46 +      1.43