Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Końcowe wyniki zawodów                                                 2014-06-15 15:28:31
 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu na Orientację - bieg średni
===UKS Azymut Siedliska=====================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.1km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lesnicka Agnieszka       UKS Azymut Debów     Debów     2611        20.44  +      0.00
  2.Maca Martyna             UKS Azymut Debów     Debów                 26.47  +      6.03
  3.Grosman Ola              UKS Azymut Siedliska Azymut                36.26  +     15.42
  4.Telega Natalia           UKS Azymut Debów     Debów                 77.23  +     56.39
    Todys Luiza              UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
            
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.8km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Banach Joanna            UKS Azymut Siedliska Azymut                53.45  +      0.00
  2.Stecko Aleksandra        UKS Azymut Debów     Debów     2610        65.30  +     11.45
    Nowak Paulina            UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
    Smyk Iwona               UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
    Szewczuk Angelika        UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl                            
 
Końcowe wyniki zawodów: K16/18      3.2km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Czepiel Sylwia           UKS Azymut Debów     Debów     2038                   
        
Końcowe wyniki zawodów: K20/21      3.8km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        UNTS      02178       48.35
  2.Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     Start                 53.31    
  3.Grosman Anna             UKS Azymut Siedliska Azymut                62.27
                         
Końcowe wyniki zawodów: KM10N       2.0km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pakula Kacper            UKS Azymut Siedliska Azymut                15.47  +      0.00
  2.Kawala Rafal             UKS Azymut Siedliska Azymut                15.58  +      0.11
  3.Talanda Bartlomiej       UKS Azymut Siedliska Azymut                17.41  +      1.54
  4.Greszta Sebastian        UKS Azymut Siedliska Azymut                18.39  +      2.52
  5.Selech Sebastian         UKS Azymut Siedliska Azymut                19.39  +      3.52
  6.Pakula Wiktoria          UKS Azymut Siedliska Azymut                24.49  +      9.02
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.2km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biolik Emil              UNTS Warszawa        UNTS      02390       34.46  +      0.00
  2.Chabros Bartlomiej       UKS Azymut Siedliska Azymut                42.33  +      7.47
  3.Roman Szymon             UKS Azymut Debów     Debów                 53.09  +     18.23
  4.Kojder Krystian          UKS Azymut Debów     Debów                 62.46  +     28.00
  5.Stanko Dominik           UKS Azymut Debów     Debów                 69.21  +     34.35
  6.Bawor Dominik            UKS Azymut Debów     Debów                 71.25  +     36.39
    Kocur Kacper             UKS Azymut Debów     Debów             NKl               
    Gilewski Szczepan        UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
              
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.9km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Huba Karol               UKS Azymut Debów     Debów     2612        29.43  +      0.00
  2.Fusiara Adrian           UKS Azymut Siedliska Azymut                78.37  +     48.54
  3.Bawor Konrad             UKS Azymut Debów     Debów                 84.19  +     54.36
    Stanko Patryk            UKS Azymut Debów     Debów             NKl               
    Milczuk Sebastian        UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
      
Końcowe wyniki zawodów: M16/18      3.6km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kruk Michal              UKS Azymut Debów     Debów     2606        16.41  
  2.Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     Start                 18.47     
  3.Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska Azymut                21.00      
  4.Nalepko Mateusz          UKS Azymut Siedliska Azymut                21.41  
                            
Końcowe wyniki zawodów: M20/21      4.5km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszalek Patryk         UKS Azymut Debów     Debów     1360        24.50
  2.Kruk Piotr               UKS Azymut Debów     Debów     180         28.10
  3.Kloczek Szymon           UKS Azymut Siedliska Azymut    1462        28.31
  4.Rycaj Michal             UKS Azymut Siedliska Azymut                36.14
 
Końcowe wyniki zawodów: M35/55      3.5km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dobrowolski Piotr        MKS Start Lublin     Start                 40.58
  2.Moon Zalewska Graham     MKS Start Lublin     Start                 43.20   
  3.Manka Zbigniew           MKS Start Lublin     Start                 48.14 
  4.Biolik Grzegorz          UNTS Warszawa        UNTS      02177   NKl