Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Koñcowe wyniki zawodów                                                 2014-06-15 15:33:02
                          Puchar Roztocza w Biegu na Orientacjê - bieg klasyczny
===UKS Azymut Siedliska=====================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Koñcowe wyniki zawodów: K12         2.2km    0m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lesnicka Agnieszka       UKS Azymut Debów     Debów     2611        22.24  +      0.00
  2.Maca Martyna             UKS Azymut Debów     Debów                 70.34  +     48.10
    Telega Natalia           UKS Azymut Debów     Debów             NKl               
    Todys Luiza              UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
    Grosman Ola              UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
 
Koñcowe wyniki zawodów: K14         2.8km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stecko Aleksandra        UKS Azymut Debów     Debów     2610        45.30  +      0.00
  2.Banach Joanna            UKS Azymut Siedliska Azymut                55.37  +     10.07
    Nowak Paulina            UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
    Smyk Iwona               UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
         
Koñcowe wyniki zawodów: K16/18      4.8km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     Start                 53.45  +      0.00
  2.Czepiel Sylwia           UKS Azymut Debów     Debów     2038        57.44  +      3.59
 
Koñcowe wyniki zawodów: K20/21      6.2km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     Start                 83.45  +      0.00
  2.Grosman Anna             UKS Azymut Siedliska Azymut               156.12  +     72.27           
 
Koñcowe wyniki zawodów: KM10N       1.9km    0m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Talanda Bartlomiej       UKS Azymut Siedliska Azymut                22.52  +      0.00
  2.Kawala Rafal             UKS Azymut Siedliska Azymut                26.43  +      3.51
  3.Selech Sebastian         UKS Azymut Siedliska Azymut                28.40  +      5.48
  4.Pakula Kacper            UKS Azymut Siedliska Azymut                33.15  +     10.23
  5.Pakula Wiktoria          UKS Azymut Siedliska Azymut                43.35  +     20.43
    Greszta Sebastian        UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
 
Koñcowe wyniki zawodów: M12         2.4km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sloma Kacper             UKS Azymut Debów     Debów                 45.28  +      0.00
  2.Stanko Dominik           UKS Azymut Debów     Debów                 51.51  +      6.23
  3.Roman Szymon             UKS Azymut Debów     Debów                 54.42  +      9.14
  4.Kojder Krystian          UKS Azymut Debów     Debów                 55.07  +      9.39
  5.Bawor Dominik            UKS Azymut Debów     Debów                 62.38  +     17.10
  6.Kocur Kacper             UKS Azymut Debów     Debów                 64.51  +     19.23
    Chabros Bartlomiej       UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
    Gilewski Szczepan        UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl                         
 
Koñcowe wyniki zawodów: M14         3.4km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Huba Karol               UKS Azymut Debów     Debów     2612        42.50  +      0.00
  2.Bawor Konrad             UKS Azymut Debów     Debów                 47.06  +      4.16
    Fusiara Adrian           UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl               
    Stanko Patryk            UKS Azymut Debów     Debów             NKl               
    Milczuk Sebastian        UKS Azymut Siedliska Azymut            NKl                        
 
Koñcowe wyniki zawodów: M16/18      6.6km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kruk Michal              UKS Azymut Debów     Debów     2606        60.32  +      0.00       
 
Koñcowe wyniki zawodów: M20/21      8.2km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kruk Piotr               UKS Azymut Debów     Debów     180         52.56  +      0.00
  2.Marszalek Patryk         UKS Azymut Debów     Debów     1360        56.07  +      3.11
  3.Rycaj Michal             UKS Azymut Siedliska Azymut               113.46  +     60.50
  4.Kloczek Szymon           UKS Azymut Siedliska Azymut    1462       117.42  +     64.46
 
Koñcowe wyniki zawodów: M35/55      6.5km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dobrowolski Piotr        MKS Start Lublin     Start                101.09  +      0.00