Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
********************************************************************
***                                                              ***
***            16th European Youth ARDF Championship             ***
***                 4-8.06.2015 Zamość, Poland                   ***
***                                                              ***
***                  Classic competition - 2m                    ***
********************************************************************

Zawody: 5-06-2015   od godziny 9.30
Pasmo/Limit: 2-m-Band / 150 min
Uczestnik: W14W16M14M16Zaw+Pom
 21202927=97=97

Klasyfikacja drużynowa

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

W14K a t e g o r i a   W14W14
MiejsceNazwisko, ImięDrużynaZnakczas bieguLisCałk.czasLis
1.Chamina, DariaRussia 46'08497'238
Nekrasova, Irina 51'154
Melnikova, Nadezhda 53'034
Kureliuk, Ekaterina 63'554
Rogozhina, Iuliia 64'284
2.Lidáková, PetraCzech Republic 49'24499'118
Trpákova, Daniela 49'474
Stahlová, Nela 59'584
3.Miceviciute, AustejaLithuania 47'154107'088
Sarpilo, Migle 59'534
4.Kubalová, AlenkaSlovakia 52'124117'468
Lilgová, Sophia 65'344
5.Bohatyr, OlenaUkraine 47'554129'078
Solonenko, Alina 81'124
Panchuk, Nataliia 102'154
Solonyna, Myroslava 83'553
6.Banach, JoannaPoland 84'404185'238
Todys, Luiza 100'434
Stankiewicz, Weronika 78'483

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

W16K a t e g o r i a   W16W16
MiejsceNazwisko, ImięDrużynaZnakczas bieguLisCałk.czasLis
1.Puhach, MariyaUkraine 53'585111'5710
Petrovska, Iana 57'595
Tukha, Liliya 73'545
Melnyk, Khrystyna 86'465
Marchuk, Alina 131'155
2.Rogovinskaia, PolinaRussia 48'065122'0510
Abdulina, Ekaterina 73'595
Piskareva, Kristina 86'585
Suvorkina, Tatiana 88'515
Novikova, Nadezda 104'185
3.Chmelařová, AnnaCzech Republic 58'485130'1710
Sobotková, Anna 71'295
Bouchalová, Jystyna 83'205
4.Lazoríková, EditSlovakia 74'295154'4910
Filová, Barbora 80'205
5.Deptulska, MariaPoland 58'435175'3710
Piela, Ewelina 116'545

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

M14K a t e g o r i a   M14M14
MiejsceNazwisko, ImięDrużynaZnakczas bieguLisCałk.czasLis
1.Kotov, ViacheslavRussia 38'23481'168
Gostiuzhev, Arsenii 42'534
Bogaevskii, Georgii 53'454
Komarov, Dmitrii 69'104
Kholkin, Vladimir 133'104
2.Svatek, DanielCzech Republic 45'14492'028
Hrubý, Vilém 46'484
Křen, Jakub 53'584
Svatek, Samuel 61'374
3.Malovanyi, ArtemUkraine 41'444100'338
Minchuk, Evgen 58'494
Debopre, Iaroslaw 67'454
Denysenko, Dmytro 94'284
Dremliuha, Maksym 94'464
4.Kisin, KirillBelarus 64'324141'528
Zhylinsky, Sergey 77'204
5.Zashev, VasilBulgaria 69'594159'248
Tsenkov, Tsenko 89'254
6.Gąsiorowski, MarcinPoland 87'594177'598
Makowski, Dawid 90'004
Kuzia, Mateusz 71'543
Gilewski, Szczepan 96'203
Józefowicz, Arkadiusz 88'492
7.Štefančić, LukaCroatia 119'053213'335
Rajh, Filip 94'282
Karaman, Goran 101'192

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

M16K a t e g o r i a   M16M16
MiejsceNazwisko, ImięDrużynaZnakczas bieguLisCałk.czasLis
1.Šrom, DominikCzech Republic 45'00693'5312
Bžatek, Vojtěch 48'536
Kinc, Martin 56'286
Švec, Jan 74'426
Matoušek, Dalibor 84'596
2.Kokhtenko, OleksandrUkraine 52'356111'2912
Karpovych, Fedir 58'546
Henin, Lev 62'116
Ishchenko, Dmytro 62'536
Popovchenko, Anatolii 67'406
3.Pershitc, PavelRussia 63'096126'4712
Ivanov, Nikita 63'386
Bondarenko, Ivan 63'556
Yusupov, Sandzhar 84'486
Sobolin, Daniil 92'586
4.Krassowizkij, MichaelGermany 98'406202'3411
Zöller, Simon 103'545
Gumbrecht, Johannes 117'384
5.Par, LukaCroatia 106'306215'369
Beneš, Alen 109'063
6.Musiała, HubertPoland 142'084238'236
Aftyka, Łukasz 96'152

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

Organizator: