Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
********************************************************************
***                                                              ***
***            16th European Youth ARDF Championship             ***
***                 4-8.06.2015 Zamość, Poland                   ***
***                                                              ***
***                Classic competition - 80 m                    ***
********************************************************************

Zawody: 7-06-0015   od godziny 9.30
Pasmo/Limit: 80-m-Band / 150 min
Uczestnik: W14W16M14M16Zaw+Pom
 21192826=94=94

Minimalna trasa >>>>>
W14S-2-5-3-B-M2730 m
W16S-2-5-4-3-B-M3240 m
M14S-1-2-5-B-M3400 m
M16S-1-2-5-4-3-B-M4010 m

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

K a t e g o r i a   W14

S-2-5-3-B-MW14   Wariant   S-2-5-3-B-M   >2730m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Melnikova, Nadezhda      12'02 +10'29 +05'46 +03'14*+00'16* = 31'47
  2  Trpákova, Daniela        12'14 +10'08 +05'07*+04'13 +00'16  = 31'58
  3  Hurikova, Kateryna       11'37*+09'31*+07'24 +04'30 +00'16  = 33'18
  4  Chamina, Daria           14'18 +12'45 +06'02 +04'00 +00'21  = 37'26
  5  Kureliuk, Ekaterina      12'14 +13'47 +06'48 +04'31 +00'18  = 37'38
  6  Bohatyr, Olena           15'55 +14'51 +03'41 +06'00 +00'17  = 40'44
  7  Miceviciute, Austeja     17'57 +08'18 +07'13 +08'22 +00'18  = 42'08
  8  Banach, Joanna           13'16 +18'03 +07'17 +04'06 +00'19  = 43'01
  9  Lidáková, Petra          13'50 +17'44 +08'43 +05'10 +00'18  = 45'45
 10  Sarpilo, Migle           14'13 +17'46 +06'04 +09'27 +00'16  = 47'46
 11  Stahlová, Nela           12'42 +18'03 +13'09 +04'17 +00'20  = 48'31
 12  Solonyna, Myroslava      17'25 +18'35 +08'57 +05'37 +00'19  = 50'53
 13  Lilgová, Sophia          14'12 +16'22 +16'55 +03'34 +00'16  = 51'19
 14  Nekrasova, Irina         23'26 +17'58 +06'36 +04'16 +00'15  = 52'31
 15  Kubalová, Alenka         15'25 +15'37 +16'30 +08'31 +00'15  = 56'18
 16  Rogozhina, Iuliia        32'43 +18'02 +07'47 +05'02 +00'18  = 63'52
 17  Diaksova, Evangelina     12'51 +23'10 +23'47 +04'21 +00'16  = 64'25
 20  Todys, Luiza             34'45 +22'41 +26'59 +05'54 +00'19  = 90'38
 
S-2-3-5-B-MW14   Wariant   S-2-3-5-B-M   >3180m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 18  Solonenko, Alina         17'43 +23'17 +13'27 +15'46 +00'35  = 70'48
 
S-5-3-2-B-MW14   Wariant   S-5-3-2-B-M   >4040m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 19  Panchuk, Nataliia        38'06 +10'52 +21'08 +16'50 +00'21  = 87'17
 
S-2-B-MW14   Wariant   S-2-B-M   >1700m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 21  Stankiewicz, Weronika    33'55 +24'56 +00'18  = 59'09

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

K a t e g o r i a   W16

S-2-5-4-3-B-MW16   Wariant   S-2-5-4-3-B-M   >3240m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Lazoríková, Edit         12'09 +12'57 +06'00 +05'03*+04'07*+00'18* = 40'34
  2  Chmelařová, Anna         09'12*+13'49 +07'11*+07'40 +03'23 +00'15  = 41'30
  3  Rogovinskaia, Polina     12'35 +12'29 +08'48 +04'24 +03'36 +00'13  = 42'05
  4  Bouchalová, Jystyna      09'34 +08'15*+15'49 +04'07 +04'40 +00'16  = 42'41
  5  Piskareva, Kristina      11'45 +14'28 +08'15 +05'01 +03'31 +00'17  = 43'17
  6  Puhach, Mariya           13'12 +12'59 +07'43 +05'09 +04'04 +00'14  = 43'21
  7  Deptulska, Maria         11'26 +09'35 +12'53 +07'10 +03'54 +00'12  = 45'10
  8  Abdulina, Ekaterina      12'49 +14'52 +07'30 +05'43 +04'25 +00'15  = 45'34
  9  Tukha, Liliya            11'46 +08'51 +14'02 +07'52 +03'54 +00'15  = 46'40
 11  Marchuk, Alina           10'44 +18'59 +11'13 +06'58 +06'05 +00'16  = 54'15
 12  Tsenkova, Patrisia       22'51 +08'18 +12'38 +07'34 +05'36 +00'15  = 57'12
 13  Sobotková, Anna          12'29 +12'33 +09'33 +18'45 +04'28 +00'18  = 58'06
 14  Filová, Barbora          19'09 +10'33 +16'41 +07'49 +03'50 +00'15  = 58'17
 15  Novikova, Nadezda        11'40 +21'10 +12'30 +10'29 +04'52 +00'18  = 60'59
 17  Par, Lana                24'37 +15'53 +15'36 +13'12 +08'04 +00'16  = 77'38
 
S-2-3-4-5-B-MW16   Wariant   S-2-3-4-5-B-M   >3690m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 10  Melnyk, Khrystyna        12'06 +15'20 +07'51 +10'17 +05'51 +00'19  = 51'44
 
S-2-5-3-4-B-MW16   Wariant   S-2-5-3-4-B-M   >3640m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 16  Petrovska, Iana          25'42 +10'45*+07'03*+17'06*+11'37*+00'18* = 72'31
 19  Piela, Ewelina           20'26*+26'58 +16'41 +10'55 +17'45 +00'16  = 93'01
 
S-5-4-3-2-B-MW16   Wariant   S-5-4-3-2-B-M   >4550m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 18  Suvorkina, Tatiana       33'32 +15'04 +05'39 +19'53 +12'13 +00'18  = 86'39

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

K a t e g o r i a   M14

S-1-2-5-B-MM14   Wariant   S-1-2-5-B-M   >3400m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Bogaevskii, Georgii      08'30 +07'10*+09'27*+05'08*+00'14* = 30'29
  7  Svatek, Daniel           13'33 +08'37 +08'20 +07'24 +00'13  = 38'07
  8  Jurčík, Tomáš            11'05 +09'44 +10'28 +07'08 +00'17  = 38'42
 10  Hrubý, Vilém             12'09 +06'33 +16'00 +06'19 +00'14  = 41'15
 11  Gąsiorowski, Marcin      12'20 +09'49 +08'52 +11'53 +00'21  = 43'15
 12  Kuzia, Mateusz           15'23 +08'30 +11'53 +09'03 +00'19  = 45'08
 13  Svatek, Samuel           11'09 +15'54 +14'02 +06'11 +00'16  = 47'32
 14  Minchuk, Evgen           06'44*+16'46 +18'54 +06'35 +00'14  = 49'13
 15  Zhylinsky, Sergey        16'18 +11'26 +17'15 +04'57 +00'15  = 50'11
 16  Józefowicz, Arkadiusz    12'43 +14'38 +16'24 +07'14 +00'12  = 51'11
 
S-2-1-5-B-MM14   Wariant   S-2-1-5-B-M   >3530m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Malovanyi, Artem         10'17 +04'39 +14'27 +05'11*+00'14* = 34'48
  3  Gostiuzhev, Arsenii      09'20 +06'23 +13'03*+06'14 +00'20  = 35'20
  4  Dremliuha, Maksym        09'04 +06'09 +14'34 +05'57 +00'15  = 35'59
  5  Komarov, Dmitrii         07'41*+04'08*+18'40 +05'45 +00'11  = 36'25
  6  Křen, Jakub              11'51 +03'44 +14'59 +05'48 +00'15  = 36'37
 20  Kisin, Kirill            22'15 +09'03 +16'39 +08'22 +00'18  = 56'37
 22  Rajh, Filip              17'22 +11'48 +31'00 +12'29 +00'25  = 73'04
 24  Štefančić, Luka          31'47 +09'22 +39'31 +12'41 +00'20  = 93'41
 
S-1-5-2-B-MM14   Wariant   S-1-5-2-B-M   >3790m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  9  Kotov, Viacheslav        06'01*+15'22*+10'21*+08'30*+00'14* = 40'28
 17  Debopre, Iaroslaw        11'02 +19'36 +11'33 +09'30 +00'14  = 51'55
 18  Kholkin, Vladimir        11'31 +18'16 +12'26 +09'53 +00'14  = 52'20
 19  Denysenko, Dmytro        15'49 +14'09 +17'17 +07'35 +00'16  = 55'06
 21  Makowski, Dawid          14'09 +21'20 +19'47 +14'20 +00'21  = 69'57
 23  Tsenkov, Tsenko          21'27 +24'06 +17'28 +12'55 +00'22  = 76'18
 
S-1-5-B-MM14   Wariant   S-1-5-B-M   >2890m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 25  Karaman, Goran           09'12 +34'01 +15'14 +00'20  = 58'47
 
S-2-5-B-MM14   Wariant   S-2-5-B-M   >2620m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 26  Zashev, Vasil            12'28 +73'08 +31'32 +00'14  =117'22
 
S-1-B-MM14   Wariant   S-1-B-M   >2400m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 27  Gilewski, Szczepan       10'33*+27'24*+00'40* = 38'37
 28  Krivykh, Yegor           59'32 +70'39 +00'22  =130'33

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

K a t e g o r i a   M16

S-1-2-5-4-3-B-MM16   Wariant   S-1-2-5-4-3-B-M   >4010m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Matoušek, Dalibor        06'05 +06'11 +07'44 +05'14 +07'41*+02'54*+00'13* = 36'02
  2  Ivanov, Nikita           11'16 +06'28 +06'52 +05'22 +03'29 +02'30 +00'12  = 36'09
  3  Kinc, Martin             05'35*+05'41*+06'46*+06'33*+08'56 +03'02 +00'13  = 36'46
  4  Šrom, Dominik            07'10 +08'30 +06'58 +07'56 +08'17 +02'53 +00'12  = 41'56
  8  Račko, Lukáš             07'35 +09'17 +14'04 +06'23 +10'55 +03'58 +00'14  = 52'26
  9  Popovchenko, Anatolii    06'31 +20'23 +08'52 +07'55 +05'40 +03'05 +00'13  = 52'39
 12  Yusupov, Sandzhar        15'15 +06'37 +18'38 +08'45 +04'33 +02'40 +00'11  = 56'39
 13  Kokhtenko, Oleksandr     06'23 +07'06 +15'45 +14'49 +10'40 +03'31 +00'16  = 58'30
 23  Karaivanov, Georgi       15'35 +27'22 +23'09 +12'55 +08'50 +04'27 +00'16  = 92'34
 24  Zöller, Simon            23'09 +32'12 +19'36 +14'10 +08'30 +05'59 +00'15  =103'51
 25  Venev, Kiril             30'39 +27'22 +23'06 +12'56 +08'50 +04'53 +00'16  =108'02
 
S-2-1-5-4-3-B-MM16   Wariant   S-2-1-5-4-3-B-M   >4150m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  5  Bžatek, Vojtěch          08'10*+08'03 +13'30 +09'34 +04'35*+03'08*+00'14* = 47'14
  7  Karpovych, Fedir         10'09 +03'50*+20'56 +08'44 +04'31 +03'10 +00'11  = 51'31
 10  Musiała, Hubert          11'54 +04'11 +19'46 +07'59 +05'16 +05'30 +00'14  = 54'50
 11  Bondarenko, Ivan         08'54 +07'38 +13'10*+09'03*+14'19 +03'11 +00'16  = 56'31
 
S-2-1-5-3-4-B-MM16   Wariant   S-2-1-5-3-4-B-M   >4550m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  6  Henin, Lev               07'48 +04'38 +13'46 +06'39 +06'57 +07'51 +00'25  = 48'04
 
S-1-5-4-3-2-B-MM16   Wariant   S-1-5-4-3-2-B-M   >4860m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 14  Volbikas, Rolandas       06'39 +13'41*+09'29*+08'36*+11'37*+08'42*+00'17* = 59'01
 17  Gumbrecht, Johannes      10'24 +14'09 +09'32 +13'23 +10'42 +07'21 +00'12  = 65'43
 18  Sobolin, Daniil          09'01 +15'32 +08'59 +05'24 +17'35 +13'40 +00'15  = 70'26
 19  Švec, Jan                06'15*+14'05*+14'14 +13'36 +13'34 +08'52 +00'17  = 70'53
 20  Krassowizkij, Michael    12'22 +12'25 +14'07 +08'58 +10'31 +13'32 +00'15  = 72'10
 22  Par, Luka                16'20 +23'25 +14'25 +09'00 +15'03 +08'29 +00'32  = 87'14
 
S-1-5-3-4-2-B-MM16   Wariant   S-1-5-3-4-2-B-M   >5170m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 15  Ishchenko, Dmytro        06'12*+14'34 +09'03 +03'48*+16'12*+10'30*+00'16* = 60'35
 16  Pershitc, Pavel          07'17 +13'17*+07'37*+05'47 +18'11 +10'37 +00'18  = 63'04
 
S-1-5-2-4-3-B-MM16   Wariant   S-1-5-2-4-3-B-M   >5230m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 21  Aftyka, Łukasz           11'27 +24'40 +17'58 +19'03 +04'45 +03'17 +00'16  = 81'26
 
S-B-MM16   Wariant   S-B-M   >1630m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
     Beneš, Alen              99'17 +00'17  = 99'34

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

Organizator: