Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
********************************************************************
***                                                              ***
***            16th European Youth ARDF Championship             ***
***                 4-8.06.2015 Zamość, Poland                   ***
***                                                              ***
***                Classic competition - 80 m                    ***
********************************************************************

Zawody: 7-06-2015   od godziny 9.30
Pasmo/Limit: 80-m-Band / 150 min
Uczestnik: W14W16M14M16Zaw+Pom
 21192826=94=94

Klasyfikacja drużynowa

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

W14K a t e g o r i a   W14W14
MiejsceNazwisko, ImięDrużynaZnakczas bieguLisCałk.czasLis
1.Melnikova, NadezhdaRUS 31'47469'138
Chamina, Daria 37'264
Kureliuk, Ekaterina 37'384
Nekrasova, Irina 52'314
Rogozhina, Iuliia 63'524
2.Hurikova, KaterynaUKR 33'18474'028
Bohatyr, Olena 40'444
Solonyna, Myroslava 50'534
Solonenko, Alina 70'484
Panchuk, Nataliia 87'174
3.Trpákova, DanielaCZE 31'58477'438
Lidáková, Petra 45'454
Stahlová, Nela 48'314
4.Miceviciute, AustejaLTU 42'08489'548
Sarpilo, Migle 47'464
5.Lilgová, SophiaSVK 51'194107'378
Kubalová, Alenka 56'184
6.Banach, JoannaPOL 43'014133'398
Todys, Luiza 90'384
Stankiewicz, Weronika 59'092

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

W16K a t e g o r i a   W16W16
MiejsceNazwisko, ImięDrużynaZnakczas bieguLisCałk.czasLis
1.Chmelařová, AnnaCZE 41'30584'1110
Bouchalová, Jystyna 42'415
Sobotková, Anna 58'065
2.Rogovinskaia, PolinaRUS 42'05585'2210
Piskareva, Kristina 43'175
Abdulina, Ekaterina 45'345
Novikova, Nadezda 60'595
Suvorkina, Tatiana 86'395
3.Puhach, MariyaUKR 43'21590'0110
Tukha, Liliya 46'405
Melnyk, Khrystyna 51'445
Marchuk, Alina 54'155
Petrovska, Iana 72'315
4.Lazoríková, EditSVK 40'34598'5110
Filová, Barbora 58'175
5.Deptulska, MariaPOL 45'105138'1110
Piela, Ewelina 93'015

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

M14K a t e g o r i a   M14M14
MiejsceNazwisko, ImięDrużynaZnakczas bieguLisCałk.czasLis
1.Bogaevskii, GeorgiiRUS 30'29465'498
Gostiuzhev, Arsenii 35'204
Komarov, Dmitrii 36'254
Kotov, Viacheslav 40'284
Kholkin, Vladimir 52'204
2.Malovanyi, ArtemUKR 34'48470'478
Dremliuha, Maksym 35'594
Minchuk, Evgen 49'134
Debopre, Iaroslaw 51'554
Denysenko, Dmytro 55'064
3.Křen, JakubCZE 36'37474'448
Svatek, Daniel 38'074
Hrubý, Vilém 41'154
Svatek, Samuel 47'324
4.Gąsiorowski, MarcinPOL 43'15488'238
Kuzia, Mateusz 45'084
Józefowicz, Arkadiusz 51'114
Makowski, Dawid 69'574
Gilewski, Szczepan 38'372
5.Zhylinsky, SergeyBLR 50'114106'488
Kisin, Kirill 56'374
6.Rajh, FilipCRO 73'044166'458
Štefančić, Luka 93'414
Karaman, Goran 58'473
7.Tsenkov, TsenkoBUL 76'184193'407
Zashev, Vasil 117'223

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

M16K a t e g o r i a   M16M16
MiejsceNazwisko, ImięDrużynaZnakczas bieguLisCałk.czasLis
1.Matoušek, DaliborCZE 36'02672'4812
Kinc, Martin 36'466
Šrom, Dominik 41'566
Bžatek, Vojtěch 47'146
Švec, Jan 70'536
2.Ivanov, NikitaRUS 36'09692'4012
Bondarenko, Ivan 56'316
Yusupov, Sandzhar 56'396
Pershitc, Pavel 63'046
Sobolin, Daniil 70'266
3.Henin, LevUKR 48'04699'3512
Karpovych, Fedir 51'316
Popovchenko, Anatolii 52'396
Kokhtenko, Oleksandr 58'306
Ishchenko, Dmytro 60'356
4.Musiała, HubertPOL 54'506136'1612
Aftyka, Łukasz 81'266
5.Gumbrecht, JohannesGER 65'436137'5312
Krassowizkij, Michael 72'106
Zöller, Simon 103'516
6.Karaivanov, GeorgiBUL 92'346200'3612
Venev, Kiril 108'026

  Kategoria   W14   W16   M14   M16  

Organizator: