Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
********************************************************************
***                                                              ***
***            16th European Youth ARDF Championship             ***
***                 4-8.06.2015 Zamość, Poland                   ***
***                                                              ***
***                Classic competition - 80 m                    ***
********************************************************************

Zawody: 7-06-0015   od godziny 9.30
Pasmo/Limit: 80-m-Band / 150 min
Uczestnik: W14W16M14M16Zaw+Pom
 21192826=94=94

Wszystkie indywidualne wyniki

Kategoria   W14
1.Melnikova, Nadezhda2.Trpákova, Daniela3.Hurikova, Kateryna
4.Chamina, Daria5.Kureliuk, Ekaterina6.Bohatyr, Olena
7.Miceviciute, Austeja8.Banach, Joanna9.Lidáková, Petra
10.Sarpilo, Migle11.Stahlová, Nela12.Solonyna, Myroslava
13.Lilgová, Sophia14.Nekrasova, Irina15.Kubalová, Alenka
16.Rogozhina, Iuliia17.Diaksova, Evangelina18.Solonenko, Alina
19.Panchuk, Nataliia20.Todys, Luiza21.Stankiewicz, Weronika
Kategoria   W16
1.Lazoríková, Edit2.Chmelařová, Anna3.Rogovinskaia, Polina
4.Bouchalová, Jystyna5.Piskareva, Kristina6.Puhach, Mariya
7.Deptulska, Maria8.Abdulina, Ekaterina9.Tukha, Liliya
10.Melnyk, Khrystyna11.Marchuk, Alina12.Tsenkova, Patrisia
13.Sobotková, Anna14.Filová, Barbora15.Novikova, Nadezda
16.Petrovska, Iana17.Par, Lana18.Suvorkina, Tatiana
19.Piela, Ewelina
Kategoria   M14
1.Bogaevskii, Georgii2.Malovanyi, Artem3.Gostiuzhev, Arsenii
4.Dremliuha, Maksym5.Komarov, Dmitrii6.Křen, Jakub
7.Svatek, Daniel8.Jurčík, Tomáš9.Kotov, Viacheslav
10.Hrubý, Vilém11.Gąsiorowski, Marcin12.Kuzia, Mateusz
13.Svatek, Samuel14.Minchuk, Evgen15.Zhylinsky, Sergey
16.Józefowicz, Arkadiusz17.Debopre, Iaroslaw18.Kholkin, Vladimir
19.Denysenko, Dmytro20.Kisin, Kirill21.Makowski, Dawid
22.Rajh, Filip23.Tsenkov, Tsenko24.Štefančić, Luka
25.Karaman, Goran26.Zashev, Vasil27.Gilewski, Szczepan
28.Krivykh, Yegor
Kategoria   M16
1.Matoušek, Dalibor2.Ivanov, Nikita3.Kinc, Martin
4.Šrom, Dominik5.Bžatek, Vojtěch6.Henin, Lev
7.Karpovych, Fedir8.Račko, Lukáš9.Popovchenko, Anatolii
10.Musiała, Hubert11.Bondarenko, Ivan12.Yusupov, Sandzhar
13.Kokhtenko, Oleksandr14.Volbikas, Rolandas15.Ishchenko, Dmytro
16.Pershitc, Pavel17.Gumbrecht, Johannes18.Sobolin, Daniil
19.Švec, Jan20.Krassowizkij, Michael21.Aftyka, Łukasz
22.Par, Luka23.Karaivanov, Georgi24.Zöller, Simon
25.Venev, Kiril