Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
********************************************************************
***                                                              ***
***            16th European Youth ARDF Championship             ***
***                 4-8.06.2015 Zamość, Poland                   ***
***                                                              ***
***                  Sprint competition - 80m                    ***
********************************************************************

Zawody: 6-06-0015   od godziny 9.34
Pasmo/Limit: 80-m-Band / 60 min
Uczestnik: W14W16M14M16Zaw+Pom
 21192826=94=94

N e l a   S t a h l o v á

zajęte   Miejsce 13   z czasem 22'34 min   i 8 lisami
w kategorii W14

Route >2070mWariantS--2--1--5--B--11--7--8--12--M
Przebiegi07+01+02+03+04+02+02+00+00 min
Trasa biegu> 2070 m
min. trasa> 1630 mS-5-1-2-7-11-8-12-B-M (W14)
czas przybycia
h:min:sec
znaleziony przed(-),
w(x), po(+)
cyklu lisa
Całkowity czas
min'sec
Start10:00:00   0'00
Lis 210:06:52x   6'52
Lis 110:08:15+2'15   8'15
Lis 510:10:33+0'33 10'33
Majak10:13:21 13'21
Lis1110:17:26 17'26
Lis 710:19:31 19'31
Lis 810:21:56 21'56
Lis1210:22:23 22'23
Meta10:22:34 22'34

Czasy od lisa - do lisa w kategorii W14

Lis >> LisOdległośćZawodnik(StNr) min. czasśredni czasmax. czasStahlová, Nela
S >> 2530 m2(41)    6'52   7'05   7'19   6'52
2 >> 1160 m12(64)    0'35   2'10   6'14   1'23
1 >> 5120 m1(41)    2'18   2'18   2'18   2'18
5 >> B270 m3(25)    1'16   1'52   2'48   2'48
B >> 11420 m2(64)    3'33   3'49   4'05   4'05
11 >> 7130 m2(64)    0'42   1'23   2'05   2'05
7 >> 8210 m2(64)    1'16   1'50   2'25   2'25
8 >> 12150 m18(64)    0'22   0'37   2'16   0'27
12 >> M80 m21(7)    0'10   0'10   0'16   0'11

Wyniki w kategorii W14

PlImięKlubZnakCzasLisyWariantPrzebiegiTrasa
11.Miceviciute, AustejaLTU 20'358S-5-2-1-B-7-11-8-12-M05+02+01+03+03+01+04+02+00>1830m
12.Bohatyr, OlenaUKR 20'448S-5-2-1-B-7-11-8-12-M06+01+02+01+05+01+02+01+00>1830m
13.Stahlová, NelaCZE 22'348S-2-1-5-B-11-7-8-12-M07+01+02+03+04+02+02+00+00>2070m
14.Kureliuk, EkaterinaRUS 24'288S-5-2-1-B-7-11-8-12-M03+03+04+04+02+01+06+01+00>1830m
15.Rogozhina, IuliiaRUS 24'338S-5-1-2-B-7-11-8-12-M09+03+03+01+03+01+04+01+00>1750m

Organizator: