Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
********************************************************************
***                                                              ***
***            16th European Youth ARDF Championship             ***
***                 4-8.06.2015 Zamość, Poland                   ***
***                                                              ***
***                  Sprint competition - 80m                    ***
********************************************************************

Zawody: 6-06-0015   od godziny 9.34
Pasmo/Limit: 80-m-Band / 60 min
Uczestnik: W14W16M14M16Zaw+Pom
 21192826=94=94

Wszystkie indywidualne wyniki

Kategoria   W14
1.Trpákova, Daniela2.Chamina, Daria3.Melnikova, Nadezhda
4.Lilgová, Sophia5.Kubalová, Alenka6.Sarpilo, Migle
7.Hurikova, Kateryna8.Diaksova, Evangelina9.Lidáková, Petra
10.Nekrasova, Irina11.Miceviciute, Austeja12.Bohatyr, Olena
13.Stahlová, Nela14.Kureliuk, Ekaterina15.Rogozhina, Iuliia
16.Panchuk, Nataliia17.Todys, Luiza18.Solonyna, Myroslava
19.Solonenko, Alina20.Banach, Joanna21.Stankiewicz, Weronika
Kategoria   W16
1.Rogovinskaia, Polina2.Chmelařová, Anna3.Piskareva, Kristina
4.Bouchalová, Jystyna5.Filová, Barbora6.Lazoríková, Edit
7.Abdulina, Ekaterina8.Deptulska, Maria9.Tukha, Liliya
10.Tsenkova, Patrisia11.Sobotková, Anna12.Melnyk, Khrystyna
13.Puhach, Mariya14.Par, Lana15.Marchuk, Alina
16.Petrovska, Iana17.Suvorkina, Tatiana18.Novikova, Nadezda
19.Piela, Ewelina
Kategoria   M14
1.Hrubý, Vilém2.Komarov, Dmitrii3.Křen, Jakub
4.Gostiuzhev, Arsenii5.Svatek, Daniel6.Malovanyi, Artem
6.Bogaevskii, Georgii8.Jurčík, Tomáš9.Kotov, Viacheslav
10.Tsenkov, Tsenko11.Gąsiorowski, Marcin12.Denysenko, Dmytro
13.Svatek, Samuel14.Minchuk, Evgen15.Kholkin, Vladimir
16.Makowski, Dawid17.Debopre, Iaroslaw18.Gilewski, Szczepan
19.Rajh, Filip20.Zhylinsky, Sergey21.Štefančić, Luka
22.Kuzia, Mateusz23.Zashev, Vasil24.Dremliuha, Maksym
25.Karaman, Goran26.Kisin, Kirill27.Józefowicz, Arkadiusz
28.Krivykh, Yegor
Kategoria   M16
1.Šrom, Dominik2.Bžatek, Vojtěch3.Račko, Lukáš
4.Ivanov, Nikita5.Matoušek, Dalibor6.Kinc, Martin
7.Karpovych, Fedir8.Gumbrecht, Johannes9.Švec, Jan
10.Musiała, Hubert11.Sobolin, Daniil12.Krassowizkij, Michael
13.Bondarenko, Ivan14.Aftyka, Łukasz15.Kokhtenko, Oleksandr
16.Henin, Lev17.Par, Luka18.Ishchenko, Dmytro
19.Pershitc, Pavel20.Karaivanov, Georgi21.Yusupov, Sandzhar
22.Volbikas, Rolandas23.Zöller, Simon24.Beneš, Alen
25.Venev, Kiril26.Popovchenko, Anatolii