Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Końcowe wyniki zawodów                                                 2015-05-17 14:05:24
                                 Ca³a Polska Biega z Map¹
===UKS Azymut Siedliska=====================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: KGIM        1.5km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piela Ewelina            ZS Ploskie           Ploskie               44.41  +      0.00
    Banach Joanna            ZS Nr 5 w Zamosciu   ZSNR5             NKl               
    Nowak Paulina            ZS Sitaniec          Sitaniec          NKl               
    Smyk Iwona               ZS Sitaniec          Sitaniec          NKl               
    Keska Justyna            ZS Sitaniec          Sitaniec          NKl               
    Kusiak Julia             ZS Sitaniec          Sitaniec          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: KLIC        1.6km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bryk Paulina             I LO Zamosc          ILO                   34.31  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: KP          1.1km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stankiewicz Anastazja    ZS Ploskie           Ploskie               45.17  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: KSP         1.1km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stankiewicz Weronika     ZS Ploskie           Ploskie               30.01  +      0.00
  2.Todys Luiza              SP Mokre             Mokre                 32.02  +      2.01
  3.Niedzwiecka Sandra       SP Zawada            Zawada                37.36  +      7.35
  4.Wilk Zuzanna             SP Mokre             Mokre                 38.26  +      8.25
  5.Malysz Barbara           SP Mokre             Mokre                 41.05  +     11.04
    Kozyra Natalia           SP Mokre             Mokre             NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: MGIM        1.5km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kloczek Adam             ZS Sitaniec          Sitaniec              28.49  +      0.00
  2.Grosman Pawel            ZS Sitaniec          Sitaniec              28.50  +      0.01
  3.Fusiara Adrian           SP Mokre             Mokre                 34.42  +      5.53
 
Końcowe wyniki zawodów: MLIC        1.6km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kloczek Szymon           ZSP Nr 1 Zamosc      ZSP1                  22.40  +      0.00
  2.Grosman Jan              III LO Zamosc        IIILO                 26.33  +      3.53
 
Końcowe wyniki zawodów: MSP         1.4km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Makowski Dawid           SP Mokre             Mokre                 24.00  +      0.00
  2.Maj Michal               SP Mokre             Mokre                 28.30  +      4.30
  3.Gilewski Szczepan        SP Mokre             Mokre                 33.46  +      9.46
  4.Bulak Tomasz             SP Mokre             Mokre                 45.26  +     21.26
  5.Fusiara Jakub            SP Mokre             Mokre                 50.00  +     26.00
    Malysz Barbara           SP Mokre             Mokre             NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        1.6km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Niedzwiecki Patryk       Uniwersytet Przyrodn UPLublin              14.58  +      0.00
  2.Fusiara Adrian           ZS Zdanów            Zdanów                29.56  +     14.58
  3.Makowski Dawid           SP Mokre             Mokre                 35.15  +     20.17
  4.Gilewski Szczepan        SP Mokre             Mokre                 35.40  +     20.42
  5.Maj Michal               SP Mokre             Mokre                 36.36  +     21.38
  6.Banach Joanna            ZS Nr 5 w Zamosciu   ZSNR5                 38.01  +     23.03
  7.Piela Ewelina            ZS Ploskie           Ploskie               44.05  +     29.07
  8.Todys Luiza              SP Mokre             Mokre                 52.02  +     37.04
  9.Niedzwiecka Sandra       SP Zawada            Zawada                53.21  +     38.23
 10.Nowak Paulina            ZS Sitaniec          Sitaniec              53.44  +     38.46
    Sereda Krzysztof         UKS Azymut           UKSAzymut         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPENA       1.1km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sereda Franciszek        UKS Azymut           UKSAzymut             19.15  +      0.00
  2.Gilewski Wiktor          SP Mokre             Mokre                 44.44  +     25.29