Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                    2015-05-17 14:05:48
                                      Cała Polska Biega z Mapą
===UKS Azymut Siedliska================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KGIM        1.5km    0m 17k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-47      3-44      4-46      5-42      6-43    
                                       7-40      8-38      9-49     10-36     11-37     12-39    
                                      13-35     14-33     15-34     16-32     17-31    
  1 Piela Ewelina                  44.41  1.57/1*   5.25/1*  10.54/1*  11.26/1*  21.53/1*  23.58/1* 
    ZS Ploskie                            1.57/1*   3.28/1*   5.29/1*   0.32/1*  10.27/1*   2.05/1* 
                                         24.39/1*  26.08/1*  26.39/1*  29.04/1*  32.45/1*  38.47/1* 
                                          0.41/1*   1.29/1*   0.31/1*   2.25/1*   3.41/1*   6.02/1* 
                                         39.33/1*  40.13/1*  41.01/1*  41.53/1*  42.48/1*  44.41/1* 
                                          0.46/1*   0.40/1*   0.48/1*   0.52/1*   0.55/1*   1.53/1* 
    Banach Joanna              NKl        1.35/     3.23/     7.34/         /    13.39/    14.55/   
    ZS Nr 5 w Zamosciu                    1.35/     1.48/     4.11/         /         /     1.16/   
                                         25.30/    27.33/    28.29/    30.33/    31.37/    33.12/   
                                         10.35/     2.03/     0.56/     2.04/     1.04/     1.35/   
                                         33.44/    35.36/    36.50/    37.47/    38.49/    39.48/   
                                          0.32/     1.52/     1.14/     0.57/     1.02/     0.59/   
    Nowak Paulina              NKl        1.46/     6.04/    18.01/    34.42/         /         /   
    ZS Sitaniec                           1.46/     4.18/    11.57/    16.41/         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                         42.22/         /    44.09/         /    45.48/    49.06/   
                                              /         /         /         /         /     3.18/   
    Smyk Iwona                 NKl        6.29/         /         /         /         /         /   
    ZS Sitaniec                           6.29/         /         /         /         /         /   
                                              /    17.25/    18.36/    22.24/         /         /   
                                              /         /     1.11/     3.48/         /         /   
                                         11.39/    29.02/    31.03/         /    35.18/    40.28/   
                                              /    17.23/     2.01/         /         /     5.10/   
    Keska Justyna              NKl            /         /         /         /         /         /   
    ZS Sitaniec                               /         /         /         /         /         /   
                                              /    13.51/    15.00/    18.43/         /         /   
                                              /         /     1.09/     3.43/         /         /   
                                          7.47/    25.14/    27.18/         /    31.26/    36.38/   
                                              /    17.27/     2.04/         /         /     5.12/   
    Kusiak Julia               NKl            /         /         /         /         /         /   
    ZS Sitaniec                               /         /         /         /         /         /   
                                              /    11.08/    12.16/    16.00/         /         /   
                                              /         /     1.08/     3.44/         /         /   
                                          5.05/    22.29/    24.37/         /    28.44/    33.57/   
                                              /    17.24/     2.08/         /         /     5.13/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KLIC        1.6km    0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-47      3-46      4-44      5-43      6-45    
                                       7-42      8-41      9-40     10-49     11-38     12-36    
                                      13-37     14-35     15-39     16-33     17-34     18-32    
                                      19-48    
  1 Bryk Paulina                   34.31  0.45/1*   3.30/1*   6.31/1*   7.37/1*   8.41/1*  10.21/1* 
    I LO Zamosc                           0.45/1*   2.45/1*   3.01/1*   1.06/1*   1.04/1*   1.40/1* 
                                         12.33/1*  14.38/1*  15.24/1*  16.52/1*  18.13/1*  19.36/1* 
                                          2.12/1*   2.05/1*   0.46/1*   1.28/1*   1.21/1*   1.23/1* 
                                         21.31/1*  25.53/1*  27.25/1*  29.35/1*  30.34/1*  31.36/1* 
                                          1.55/1*   4.22/1*   1.32/1*   2.10/1*   0.59/1*   1.02/1* 
                                         33.15/1*  34.31/1* 
                                          1.39/1*   1.16/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KP          1.1km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-35      5-37      6-38    
                                       7-49      8-47      9-31     10-48    
  1 Stankiewicz Anastazja          45.17  9.15/1*  11.12/1*  13.12/1*  14.41/1*  25.39/1*  31.52/1* 
    ZS Ploskie                            9.15/1*   1.57/1*   2.00/1*   1.29/1*  10.58/1*   6.13/1* 
                                         33.45/1*  37.50/1*  41.48/1*  43.29/1*  45.17/1* 
                                          1.53/1*   4.05/1*   3.58/1*   1.41/1*   1.48/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KSP         1.1km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-35      5-37      6-38    
                                       7-49      8-47      9-31     10-48    
  1 Stankiewicz Weronika           30.01  2.14/1*   3.06/1*   4.02/1*   4.58/1*  17.05/1*  19.16/1* 
    ZS Ploskie                            2.14/1*   0.52/1*   0.56/2    0.56/3   12.07/5    2.11/2  
                                         20.18/1*  24.40/1*  27.18/1*  28.44/1*  30.01/1* 
                                          1.02/1*   4.22/4    2.38/2    1.26/3    1.17/3  
  2 Todys Luiza                    32.02  8.43/5    9.50/5   10.55/5   11.40/5   18.06/2   21.42/2  
    SP Mokre                              8.43/5    1.07/2    1.05/3    0.45/1*   6.26/1*   3.36/3  
                                         23.35/3   27.07/2   29.51/2   30.53/2   32.02/2  
                                          1.53/3    3.32/1*   2.44/3    1.02/1*   1.09/2  
  3 Niedzwiecka Sandra             37.36  6.33/4    8.17/4    9.03/4    9.58/3   20.22/4   22.20/3  
    SP Zawada                             6.33/4    1.44/5    0.46/1*   0.55/2   10.24/2    1.58/1* 
                                         23.28/2   33.03/4   35.36/4   36.47/3   37.36/3  
                                          1.08/2    9.35/5    2.33/1*   1.11/2    0.49/1* 
  4 Wilk Zuzanna                   38.26  2.23/2    4.00/2    5.29/2    7.50/2   19.07/3   24.44/4  
    SP Mokre                              2.23/2    1.37/4    1.29/5    2.21/4   11.17/4    5.37/4  
                                         27.12/4   31.33/3   35.19/3   36.57/4   38.26/4  
                                          2.28/5    4.21/3    3.46/5    1.38/4    1.29/4  
  5 Malysz Barbara                 41.05  5.29/3    6.53/3    8.11/3   10.53/4   21.52/5   27.44/5  
    SP Mokre                              5.29/3    1.24/3    1.18/4    2.42/5   10.59/3    5.52/5  
                                         29.53/5   34.08/5   37.21/5   39.31/5   41.05/5  
                                          2.09/4    4.15/2    3.13/4    2.10/5    1.34/5  
    Kozyra Natalia             NKl       10.57/    12.29/    14.52/    16.01/         /         /   
    SP Mokre                             10.57/     1.32/     2.23/     1.09/         /         /   
                                         42.20/         /         /         /    69.21/   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MGIM        1.5km    0m 17k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-47      3-44      4-46      5-42      6-43    
                                       7-40      8-38      9-49     10-36     11-37     12-39    
                                      13-35     14-33     15-34     16-32     17-31    
  1 Kloczek Adam                   28.49  0.51/1*   2.45/1*   4.35/1*   5.43/1*   9.23/1*  11.11/1* 
    ZS Sitaniec                           0.51/1*   1.54/1*   1.50/1*   1.08/3    3.40/2    1.48/2  
                                         12.36/2   14.46/2   15.56/2   18.04/2   19.41/1*  21.07/2  
                                          1.25/2    2.10/2    1.10/3    2.08/1*   1.37/2    1.26/3  
                                         22.04/2   23.23/2   25.07/1*  26.08/1*  27.40/1*  28.49/1* 
                                          0.57/3    1.19/1*   1.44/2    1.01/1*   1.32/1*   1.09/2  
  2 Grosman Pawel                  28.50  0.51/1*   2.46/2    4.50/2    5.53/2    9.25/2   11.13/2  
    ZS Sitaniec                           0.51/1*   1.55/2    2.04/2    1.03/2    3.32/1*   1.48/2  
                                         12.18/1*  14.44/1*  15.52/1*  18.02/1*  19.43/2   21.06/1* 
                                          1.05/1*   2.26/3    1.08/1*   2.10/2    1.41/3    1.23/2  
                                         21.57/1*  23.17/1*  25.08/2   26.13/2   28.11/2   28.50/2  
                                          0.51/2    1.20/2    1.51/3    1.05/2    1.58/3    0.39/1* 
  3 Fusiara Adrian                 34.42  1.05/3    3.17/3    5.48/3    6.31/3   11.58/3   13.22/3  
    SP Mokre                              1.05/3    2.12/3    2.31/3    0.43/1*   5.27/3    1.24/1* 
                                         15.21/3   17.23/3   18.32/3   21.26/3   22.32/3   23.49/3  
                                          1.59/3    2.02/1*   1.09/2    2.54/3    1.06/1*   1.17/1* 
                                         24.39/3   28.09/3   29.46/3   31.16/3   33.02/3   34.42/3  
                                          0.50/1*   3.30/3    1.37/1*   1.30/3    1.46/2    1.40/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MLIC        1.6km    0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-47      3-46      4-44      5-43      6-45    
                                       7-42      8-41      9-40     10-49     11-38     12-36    
                                      13-37     14-35     15-39     16-33     17-34     18-32    
                                      19-48    
  1 Kloczek Szymon                 22.40  0.26/1*   2.34/1*   4.38/1*   5.31/1*   6.47/1*   8.24/1* 
    ZSP Nr 1 Zamosc                       0.26/1*   2.08/1*   2.04/1*   0.53/2    1.16/1*   1.37/2  
                                         10.12/1*  11.38/1*  12.25/1*  13.58/1*  14.36/1*  15.34/1* 
                                          1.48/2    1.26/1*   0.47/2    1.33/2    0.38/1*   0.58/2  
                                         16.31/1*  17.50/1*  18.28/1*  19.05/1*  20.01/1*  20.36/1* 
                                          0.57/2    1.19/2    0.38/2    0.37/2    0.56/1*   0.35/1* 
                                         21.52/1*  22.40/1* 
                                          1.16/2    0.48/1* 
  2 Grosman Jan                    26.33  0.41/2    3.41/2    5.52/2    6.32/2   11.12/2   12.41/2  
    III LO Zamosc                         0.41/2    3.00/2    2.11/2    0.40/1*   4.40/2    1.29/1* 
                                         14.14/2   17.22/2   18.07/2   18.54/2   19.45/2   20.33/2  
                                          1.33/1*   3.08/2    0.45/1*   0.47/2    0.51/2    0.48/1* 
                                         21.14/2   22.07/2   22.37/2   23.10/2   24.06/2   24.46/2  
                                          0.41/1*   0.53/1*   0.30/1*   0.33/1*   0.56/1*   0.40/2  
                                         25.45/2   26.33/2  
                                          0.59/1*   0.48/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MSP         1.4km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-33      3-39      4-35      5-36      6-38    
                                       7-49      8-47      9-44     10-31     11-48    
  1 Makowski Dawid                 24.00  1.46/1*   3.21/3    4.21/1*   4.57/1*   7.56/1*   8.59/1* 
    SP Mokre                              1.46/1*   1.35/4    1.00/1*   0.36/2    2.59/1*   1.03/1* 
                                         10.26/1*  12.49/1*  18.06/1*  21.50/1*  22.57/1*  24.00/1* 
                                          1.27/5    2.23/1*   5.17/2    3.44/2    1.07/3    1.03/3  
  2 Maj Michal                     28.30  1.50/3    2.54/2    6.01/3    6.37/3   12.24/3   13.34/3  
    SP Mokre                              1.50/3    1.04/2    3.07/4    0.36/2    5.47/4    1.10/2  
                                         14.53/3   17.23/2   22.39/2   26.25/2   27.32/2   28.30/2  
                                          1.19/3    2.30/2    5.16/1*   3.46/3    1.07/3    0.58/2  
  3 Gilewski Szczepan              33.46  1.47/2    2.39/1*   6.49/4    7.17/4   11.33/2   13.09/2  
    SP Mokre                              1.47/2    0.52/1*   4.10/5    0.28/1*   4.16/3    1.36/4  
                                         14.12/2   19.44/3   28.34/3   32.04/3   32.54/3   33.46/3  
                                          1.03/2    5.32/5    8.50/3    3.30/1*   0.50/1*   0.52/1* 
  4 Bulak Tomasz                   45.26  2.23/4    3.46/4    4.54/2    6.01/2   14.59/4   16.45/4  
    SP Mokre                              2.23/4    1.23/3    1.08/3    1.07/5    8.58/5    1.46/5  
                                         18.06/5   23.01/5   32.15/4   42.10/4   43.54/4   45.26/4  
                                          1.21/4    4.55/4    9.14/4    9.55/5    1.44/5    1.32/4  
  5 Fusiara Jakub                  50.00  8.03/5   10.28/5   11.32/5   12.08/5   15.30/5   16.45/4  
    SP Mokre                              8.03/5    2.25/5    1.04/2    0.36/2    3.22/2    1.15/3  
                                         17.47/4   20.34/4   42.47/5   47.07/5   48.13/5   50.00/5  
                                          1.02/1*   2.47/3   22.13/5    4.20/4    1.06/2    1.47/5  
    Malysz Barbara             NKl        4.39/     6.13/     9.19/    10.40/    19.09/    20.55/   
    SP Mokre                              4.39/     1.34/     3.06/     1.21/     8.29/     1.46/   
                                         23.56/    28.37/         /    42.42/    44.25/    46.02/   
                                          3.01/     4.41/         /         /     1.43/     1.37/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        1.6km    0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-47      3-46      4-44      5-43      6-45    
                                       7-42      8-41      9-40     10-49     11-38     12-36    
                                      13-37     14-35     15-39     16-33     17-34     18-32    
                                      19-48    
  1 Niedzwiecki Patryk             14.58  0.26/1*   1.47/1*   3.08/1*   3.43/1*   4.22/1*   5.27/1* 
    Uniwersytet Przyrodniczy Lublin       0.26/1*   1.21/1*   1.21/1*   0.35/1*   0.39/1*   1.05/1* 
                                          6.35/1*   7.23/1*   7.57/1*   8.36/1*   9.18/1*  10.03/1* 
                                          1.08/1*   0.48/1*   0.34/1*   0.39/1*   0.42/1*   0.45/1* 
                                         10.41/1*  11.24/1*  11.48/1*  12.19/1*  12.54/1*  13.19/1* 
                                          0.38/1*   0.43/1*   0.24/1*   0.31/1*   0.35/1*   0.25/1* 
                                         14.13/1*  14.58/1* 
                                          0.54/1*   0.45/1* 
  2 Fusiara Adrian                 29.56  0.36/2    2.43/2    5.06/2    6.07/2    7.41/2    9.08/2  
    ZS Zdanów                             0.36/2    2.07/2    2.23/2    1.01/2    1.34/9    1.27/2  
                                         11.13/2   13.48/2   14.23/2   19.04/2   20.10/2   21.11/2  
                                          2.05/4    2.35/5    0.35/2    4.41/8    1.06/8    1.01/2  
                                         23.03/2   24.28/2   25.24/2   26.11/2   27.04/2   27.50/2  
                                          1.52/5    1.25/7    0.56/6    0.47/3    0.53/2    0.46/5  
                                         29.11/2   29.56/2  
                                          1.21/5    0.45/1* 
  3 Makowski Dawid                 35.15  1.43/3    4.55/5    8.35/5    9.53/3   11.08/3   13.50/3  
    SP Mokre                              1.43/3    3.12/6    3.40/9    1.18/5    1.15/6    2.42/4  
                                         16.20/4   18.24/3   19.11/3   23.57/3   24.40/3   25.55/3  
                                          2.30/7    2.04/4    0.47/5    4.46/9    0.43/2    1.15/3  
                                         28.32/3   29.45/3   30.34/3   31.25/3   32.21/3   33.04/3  
                                          2.37/8    1.13/5    0.49/4    0.51/8    0.56/6    0.43/3  
                                         34.21/3   35.15/3  
                                          1.17/3    0.54/5  
  4 Gilewski Szczepan              35.40  2.01/6    5.13/6    8.46/7   10.10/4   11.30/4   14.18/5  
    SP Mokre                              2.01/6    3.12/6    3.33/6    1.24/6    1.20/7    2.48/6  
                                         16.50/5   18.43/4   19.33/4   24.09/4   25.11/4   26.30/4  
                                          2.32/8    1.53/2    0.50/7    4.36/7    1.02/7    1.19/4  
                                         29.04/4   30.06/4   30.58/4   31.49/4   32.44/4   33.23/4  
                                          2.34/7    1.02/2    0.52/5    0.51/8    0.55/5    0.39/2  
                                         34.41/4   35.40/4  
                                          1.18/4    0.59/6  
  5 Maj Michal                     36.36  2.16/10   5.36/8    9.12/8   10.25/5   11.47/6   14.32/6  
    SP Mokre                              2.16/10   3.20/8    3.36/7    1.13/4    1.22/8    2.45/5  
                                         17.11/6   19.04/5   19.48/5   24.35/5   25.19/5   26.43/5  
                                          2.39/9    1.53/2    0.44/3    4.47/10   0.44/4    1.24/6  
                                         29.13/5   30.28/5   31.08/5   31.58/5   32.57/5   33.46/5  
                                          2.30/6    1.15/6    0.40/3    0.50/6    0.59/8    0.49/7  
                                         35.24/5   36.36/5  
                                          1.38/9    1.12/10 
  6 Banach Joanna                  38.01  2.06/7    4.54/4    8.30/4   10.40/6   11.45/5   14.15/4  
    ZS Nr 5 w Zamosciu                    2.06/7    2.48/3    3.36/7    2.10/7    1.05/5    2.30/3  
                                         16.12/3   23.59/6   24.59/6   26.43/6   27.44/6   29.04/6  
                                          1.57/2    7.47/10   1.00/9    1.44/4    1.01/6    1.20/5  
                                         30.09/6   31.34/6   32.45/6   33.35/6   34.33/6   35.22/6  
                                          1.05/2    1.25/7    1.11/7    0.50/6    0.58/7    0.49/7  
                                         36.52/6   38.01/6  
                                          1.30/7    1.09/9  
  7 Piela Ewelina                  44.05  1.55/5   10.05/10  13.18/10  14.20/7   15.16/7   18.28/7  
    ZS Ploskie                            1.55/5    8.10/10   3.13/3    1.02/3    0.56/3    3.12/8  
                                         20.33/7   24.23/7   25.07/7   27.29/7   31.44/7   33.48/7  
                                          2.05/4    3.50/8    0.44/3    2.22/6    4.15/10   2.04/8  
                                         36.51/7   38.42/7   39.21/7   40.10/7   41.04/7   41.48/7  
                                          3.03/10   1.51/9    0.39/2    0.49/5    0.54/4    0.44/4  
                                         43.13/7   44.05/7  
                                          1.25/6    0.52/3  
  8 Todys Luiza                    52.02  2.08/8    5.39/9   11.46/9   16.13/8   18.18/8   21.12/8  
    SP Mokre                              2.08/8    3.31/9    6.07/10   4.27/8    2.05/10   2.54/7  
                                         27.09/8   31.00/8   32.24/8   34.08/8   36.08/8   38.08/8  
                                          5.57/10   3.51/9    1.24/10   1.44/4    2.00/9    2.00/7  
                                         40.55/8   43.54/8   45.15/8   47.33/8   48.26/8   49.21/8  
                                          2.47/9    2.59/10   1.21/8    2.18/10   0.53/2    0.55/9  
                                         50.57/8   52.02/8  
                                          1.36/8    1.05/8  
  9 Niedzwiecka Sandra             53.21  1.47/4    4.48/3    8.11/3   25.30/9   26.22/9   30.59/9  
    SP Zawada                             1.47/4    3.01/4    3.23/4   17.19/10   0.52/2    4.37/10 
                                         32.59/9   36.23/9   37.11/9   38.50/9   39.39/9   42.35/9  
                                          2.00/3    3.24/7    0.48/6    1.39/2    0.49/5    2.56/10 
                                         43.40/9   44.47/9   47.18/9   47.53/9   50.03/9   50.51/9  
                                          1.05/2    1.07/4    2.31/10   0.35/2    2.10/10   0.48/6  
                                         52.29/9   53.21/9  
                                          1.38/9    0.52/3  
 10 Nowak Paulina                  53.44  2.15/9    5.18/7    8.43/6   25.58/10  26.56/10  31.28/10 
    ZS Sitaniec                           2.15/9    3.03/5    3.25/5   17.15/9    0.58/4    4.32/9  
                                         33.49/10  37.08/10  37.59/10  39.38/10  40.21/10  43.12/10 
                                          2.21/6    3.19/6    0.51/8    1.39/2    0.43/2    2.51/9  
                                         44.49/10  45.52/10  47.42/10  48.29/10  50.09/10  51.27/10 
                                          1.37/4    1.03/3    1.50/9    0.47/3    1.40/9    1.18/10 
                                         52.41/10  53.44/10 
                                          1.14/2    1.03/7  
    Sereda Krzysztof           NKl        0.38/     5.46/     8.34/     9.32/    10.55/    12.45/   
    UKS Azymut                            0.38/     5.08/     2.48/     0.58/     1.23/     1.50/   
                                         17.14/    20.17/         /    22.45/    23.45/    25.13/   
                                          4.29/     3.03/         /         /     1.00/     1.28/   
                                         27.56/    30.35/    33.51/    34.54/    36.18/    37.15/   
                                          2.43/     2.39/     3.16/     1.03/     1.24/     0.57/   
                                         39.17/    40.14/   
                                          2.02/     0.57/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPENA       1.1km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-35      5-37      6-38    
                                       7-49      8-47      9-31     10-48    
  1 Sereda Franciszek              19.15  1.54/1*   3.15/1*   4.11/1*   5.19/1*   6.56/1*   9.55/1* 
    UKS Azymut                            1.54/1*   1.21/1*   0.56/1*   1.08/1*   1.37/1*   2.59/1* 
                                         11.14/1*  13.52/1*  17.16/1*  18.12/1*  19.15/1* 
                                          1.19/1*   2.38/1*   3.24/2    0.56/1*   1.03/1* 
  2 Gilewski Wiktor                44.44  9.24/2   10.47/2   13.16/2   14.40/2   25.44/2   31.36/2  
    SP Mokre                              9.24/2    1.23/2    2.29/2    1.24/2   11.04/2    5.52/2  
                                         33.40/2   38.12/2   41.04/2   43.18/2   44.44/2  
                                          2.04/2    4.32/2    2.52/1*   2.14/2    1.26/2