Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Koñcowe)                          2015-04-25 21:17:28
                                            
===UKS Azymut Siedliska===================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: A           2.9km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kozyra Natalia           UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK 78.24         
  2>Malysz Barbara           UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK 78.51         
  3>Fusiara Kuba             UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK 79.48         
  4>Wilk Zuzia               UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK 79.57         
  5 Stankiewicz Leszek       UKS Azymut Siedliska Siedliska         1b.PK 80.15         
 
Wstepne wyniki zawodów: A-K         2.9km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kielb Wiktoria           UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK 59.07         
    Telega Natalia           UKS Azymut Debów     Debów             DNF               
    Belech Melisa            UKS Azymut Siedliska Siedliska         DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: A-M         2.9km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Curzytek Kacper          UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK 57.27         
  2>Wilk Hubert              UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK 63.05         
  3 Huba Kacper              UKS Azymut Debów     Debów             1b.PK 73.21         
  4 Curzytek Krystian        UKS Azymut Debów     Debów             1b.PK 75.24         
  5 Greszta Sebastian        UKS Azymut Siedliska Siedliska         1b.PK 84.38         
  6 Selech Przemyslaw        UKS Azymut Siedliska Siedliska         2b.PK 34.18         
    Bondyra Michal           UKS Azymut Siedliska Siedliska         DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: B-K         5.0km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Maca Martyna             UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK119.18         
  2 Todys Luiza              UKS Azymut Siedliska Siedliska         5b.PK 64.41         
  3 Keska Justyna            UKS Azymut Siedliska Siedliska         6b.PK 57.11         
  4 Kusiak Julia             UKS Azymut Siedliska Siedliska         6b.PK 61.18         
  5 Szewczuk Angelika        UKS Azymut Siedliska Siedliska         9b.PK 37.39         
    Kwiaton Katarzyna        UKS Azymut Siedliska Siedliska         DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: B-M         5.0km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Selech Sebastian         UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK 89.26         
  2>Kocur Kacper             UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK107.37         
  3>Bawor Dominik            UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK115.31         
  4>Roman Szymon             UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK129.34         
  5 Milczuk Sebastian        UKS Azymut Siedliska Siedliska         5b.PK 83.05         
    Bulak Tomasz             UKS Azymut Siedliska Siedliska         DNF               
    Malysz Adam              UKS Azymut Siedliska Siedliska         DNF               
    Maj Michal               UKS Azymut Siedliska Siedliska         DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: C-K         6.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Nowak Paulina            UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK 99.51         
  2>Smyk Iwona               UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK108.35         
    Agnieszka Lesnicka       UKS Azymut Debów     Debów             DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: C-M         6.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bawor Konrad             UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK101.33         
  2>Fusiara Adrian           UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK102.32         
  3>Sereda Krzysztof         UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK104.41         
  4 Sloma Kacper             UKS Azymut Debów     Debów            12b.PK117.08         
 
Wstepne wyniki zawodów: D-K        10.5km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Czepiel Sylwia           UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK113.01         
    Lekan Lidia              UKS Azymut Siedliska Siedliska         DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: D-M        10.5km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kruk Michal              UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK 83.36         
  2>Huba Karol               UKS Azymut Debów     Debów             0b.PK 96.56         
  3>Kloczek Szymon           UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK106.58         
  4>Wegrzyn Karol            UKS Azymut Siedliska Siedliska         0b.PK127.25         
    Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska Siedliska         DNF