Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
********************************************************************
***                         Bieg Huberta                         ***
***           Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej          ***
***                  Gmina Zamość 8-9.10.2016                    ***
***                        klasyk 144 MHz                        ***
********************************************************************
Zawody: 8-10-2016   od godziny 11.30
Pasmo/Limit: 2-m-Band / 150 min
Uczestnik: W14W16W19W21M14M16M19M21M40M50Zaw+Pom
 34269221466=54=54

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W14K a t e g o r i a   W14W14
3 Ucz +++ Lisy 1 3 5 +++ Trasa >4020m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Демчук, КатеринаŁuck 67'47410
2.Stankiewicz, WeronikaAzymut Siedliska 77'00345
3.Wiśniewska, KamilaBSRS 85'20332

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W16K a t e g o r i a   W16W16
4 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >5720m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Голюк, ОльгаŁuck 99'0959
2.Banach, JoannaAzymut Siedliska 128'13441
3.Sporysz, MartynaBSRS 131'16433
4.Piela, EwelinaAzymut Siedliska 90'25240

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W19K a t e g o r i a   W19W19
2 Ucz +++ Lisy 1 2 3 5 +++ Trasa >5250m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Мельник, ХристинаŁuck 67'2758
2.Тиха, ЛіліяŁuck 90'5857

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W21K a t e g o r i a   W21W21
6 Ucz +++ Lisy 1 2 3 5 +++ Trasa >5250m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Kulicka, AgataSSRS 101'42517
2.Братчук, АллаŁuck 103'5856
3.Marynchenko, MarianaKijów 62'44425
4.Fedorina, IuliaMoldova 91'00421
5.Светлична, ОльгаŁuck 148'1225
SPWCovaliova, MargaritaMoldova DNF 22

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M14K a t e g o r i a   M14M14
9 Ucz +++ Lisy 1 3 5 +++ Trasa >4020m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Pijus, HubertSSRS 78'48413
2.Мироненко, МаксимŁuck 84'57411
3.Parda, AntoniSSRS 89'20414
4.Zieliński, AdrianSSRS 79'48315
5.Pasierbski, MaciejBSRS 112'35334
6.Петрук, ВладиславŁuck 55'57212
- Kubisiak, WitoldSSRS 129'25B16
SPWGilewski, SzczepanAzymut Siedliska DNF 44
SPWMakowski, DawidAzymut Siedliska DNF 43

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M16K a t e g o r i a   M16M16
2 Ucz +++ Lisy 1 2 4 5 +++ Trasa >6440m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Kłoczek, AdamAzymut Siedliska 121'02342
2.Konovalov, OleksiiKijów 72'24230

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M19K a t e g o r i a   M19M19
2 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 5 +++ Trasa >6860m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Karpovych, RedirKijów 59'46655
2.Grosman, JanAzymut Siedliska 125'22639

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M21K a t e g o r i a   M21M21
14 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 5 +++ Trasa >6860m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Ławecki, SzymonMKS Pogoń Siedlce 55'52646
2.Bratczuk, SiergiejŁuck 62'44653
3.Janiak, PawełMKS Pogoń Siedlce 64'45647
4.Andriichenko, VolodymyrKijów 66'18654
5.Kubisiak, MarekSSRS 75'49619
6.Запорожець, СергійŁuck 77'4263
7.Kotuła, RafałMKS Pogoń Siedlce 79'53650
8.Rotter, DanielMKS Pogoń Siedlce 83'19651
9.Zwierzchowski, AndrzejMKS Pogoń Siedlce 93'56648
10.Долинський, ІгорŁuck 93'5762
11.Kłoczek, SzymonAzymut Siedliska 145'13537
- Шкідина, АртурŁuck 41'16B4
- Sporysz, MateuszBSRS 26'38B35
SPWNalepko, MateuszAzymut Siedliska DNF 38

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M40K a t e g o r i a   M40M40
6 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 +++ Trasa >5860m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Dolia, IevgenKijów 58'11531
2.Gniedov, VolodymyrKijów 60'00524
3.Iakymenko, VitaliiKijów 78'54529
4.Fedorin, VeaceslavMoldova 138'17420
SPWKimachuk, YuriiKijów DNF 26
SPWBodys, ZygmuntAzymut Siedliska DNF 56

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M50K a t e g o r i a   M50M50
6 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 +++ Trasa >5860m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Fursa, OlegKiev 59'46552
2.Sitek, ZdzisławSSRS 104'25518
3.Bala, BogdanMKS Pogoń Siedlce 108'46549
4.Pietrzykowski, WładysławBSRS 138'04536
5.Klimasz, JózefSzarotki 93'5921
SPWGridin, IgorMoldova DNF 23

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

Pomocnik
Organizator: UKS Azymut Siedliska