Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
********************************************************************
***                         Bieg Huberta                         ***
***           Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej          ***
***                  Gmina Zamość 8-9.10.2016                    ***
***                        klasyk 3,5 MHz                        ***
********************************************************************
Zawody: 9-10-2016   od godziny 9.05
Pasmo/Limit: 80-m-Band / 120 min
Uczestnik: W14W16W19W21M14M16M19M21M40M50Zaw+Pom
 34259221365=51=51

Minimalna trasa >>>>>
W14S-1-3-5-B-M4210 m
W16S-2-4-1-B-M4540 m
W19S-1-4-3-5-B-M5320 m
W21S-1-4-3-5-B-M5320 m
M14S-1-3-5-B-M4210 m
M16S-1-4-3-B-M4510 m
M19S-2-4-1-5-B-M6320 m
M21S-2-4-1-3-5-B-M6650 m
M40S-2-4-3-1-B-M5540 m
M50S-2-1-3-B-M4840 m

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

K a t e g o r i a   W14

S-1-3-5-B-MW14   Wariant   S-1-3-5-B-M   >4210m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Wiśniewska, Kamila       15'39*+07'36*+12'39*+10'24*+00'06* = 46'24
  2  Stankiewicz, Weronika    17'36 +09'32 +19'27 +11'53 +00'05  = 58'33
  3  Демчук, Катерина         21'44 +09'26 +21'10 +11'21 +00'04  = 63'45

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

K a t e g o r i a   W16

S-2-4-1-B-MW16   Wariant   S-2-4-1-B-M   >4540m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Голюк, Ольга             15'18 +09'51 +12'38 +07'14 +00'06  = 45'07
 
S-2-1-4-B-MW16   Wariant   S-2-1-4-B-M   >5600m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Sporysz, Martyna         22'31*+04'24*+14'19*+14'46*+00'05* = 56'05
  3  Piela, Ewelina           30'20 +03'44 +20'35 +15'36 +00'05  = 70'20
  4  Banach, Joanna           26'06 +11'00 +14'45 +19'11 +00'06  = 71'08

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

K a t e g o r i a   W19

S-4-1-3-5-B-MW19   Wariant   S-4-1-3-5-B-M   >6090m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Тиха, Лілія              19'28 +11'57 +06'42 +11'42 +08'15 +00'05  = 58'09
 
S-1-4-3-5-B-MW19   Wariant   S-1-4-3-5-B-M   >5320m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Мельник, Христина        16'40 +12'33 +10'15 +11'07 +07'48 +00'04  = 58'27

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

K a t e g o r i a   W21

S-1-2-4-3-5-B-MW21   Wariant   S-1-2-4-3-5-B-M   >6980m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Kulicka, Agata           13'33 +02'58 +07'35 +06'45 +09'14 +07'04 +00'05  = 47'14
 
S-1-4-3-5-B-MW21   Wariant   S-1-4-3-5-B-M   >5320m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Братчук, Алла            15'49*+10'24*+06'59*+11'58*+08'35*+00'05* = 53'50
  4  Светлична, Ольга         18'10 +21'29 +09'04 +11'56 +12'13 +00'04  = 72'56
 
S-4-1-3-5-B-MW21   Wariant   S-4-1-3-5-B-M   >6090m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  3  Marynchenko, Mariana     23'33 +12'39 +11'39 +14'45 +07'42 +00'04  = 70'22

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

K a t e g o r i a   M14

S-1-3-5-B-MM14   Wariant   S-1-3-5-B-M   >4210m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Мироненко, Максим        20'36 +07'34 +12'29*+07'18*+00'07* = 48'04
  2  Петрук, Владислав        17'45 +09'56 +17'23 +08'34 +00'05  = 53'43
  3  Pijus, Hubert            16'05*+07'02*+22'18 +08'49 +00'05  = 54'19
  4  Parda, Antoni            18'26 +10'21 +21'27 +10'24 +00'07  = 60'45
  5  Pasierbski, Maciej       17'29 +16'38 +16'16 +10'53 +00'07  = 61'23
  6  Makowski, Dawid          27'09 +10'57 +28'34 +10'27 +00'05  = 77'12
 
S-1-3-B-MM14   Wariant   S-1-3-B-M   >3390m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  7  Gilewski, Szczepan       16'56 +21'08 +32'24 +00'05  = 70'33
 
S-3-5-B-MM14   Wariant   S-3-5-B-M   >4170m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  8  Kubisiak, Witold         28'54 +29'57 +14'34 +00'06  = 73'31

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

K a t e g o r i a   M16

S-2-1-3-4-B-MM16   Wariant   S-2-1-3-4-B-M   >6600m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Konovalov, Oleksii       10'44 +03'00 +08'54 +05'26 +10'01 +00'05  = 38'10

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

K a t e g o r i a   M19

S-1-2-4-5-B-MM19   Wariant   S-1-2-4-5-B-M   >6980m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Karpovych, Redir         10'03 +02'05 +05'06 +12'41 +06'11 +00'04  = 36'10
 
S-4-2-1-5-B-MM19   Wariant   S-4-2-1-5-B-M   >7420m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Grosman, Jan             27'44 +06'12 +03'47 +17'54 +07'30 +00'04  = 63'11

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

K a t e g o r i a   M21

S-4-2-1-3-5-B-MM21   Wariant   S-4-2-1-3-5-B-M   >7740m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Janiak, Paweł            16'12*+05'17*+03'19*+06'32*+07'51*+05'26*+00'04* = 44'41
 10  Sporysz, Mateusz         20'48 +06'01 +04'05 +13'26 +12'23 +05'40 +00'06  = 62'29
 
S-1-2-4-3-5-B-MM21   Wariant   S-1-2-4-3-5-B-M   >6980m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Ławecki, Szymon          11'43 +05'19 +07'10 +07'40 +08'49 +06'41 +00'04  = 47'26
 
S-2-4-5-3-1-B-MM21   Wariant   S-2-4-5-3-1-B-M   >7180m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  3  Bratczuk, Siergiej       10'30 +04'56 +14'42 +07'28 +05'08 +05'24 +00'05  = 48'13
 
S-2-1-4-3-5-B-MM21   Wariant   S-2-1-4-3-5-B-M   >6770m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  4  Rotter, Daniel           13'43*+04'53 +08'24*+06'52*+10'07*+07'15*+00'06* = 51'20
  8  Zwierzchowski, Andrzej   14'07 +07'41 +08'17 +09'10 +11'06 +07'27 +00'08  = 57'56
  9  Kubisiak, Marek          14'30 +03'49*+14'54 +10'30 +08'38 +06'01 +00'04  = 58'26
 
S-2-4-3-1-5-B-MM21   Wariant   S-2-4-3-1-5-B-M   >7320m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  5  Долинський, Ігор         11'44 +07'08 +08'41 +03'29 +14'05 +06'58 +00'04  = 52'09
 
S-1-4-2-3-5-B-MM21   Wariant   S-1-4-2-3-5-B-M   >7790m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  6  Шкідина, Артур           09'26 +09'12 +12'41 +08'37 +08'07 +05'34 +00'04  = 53'41
 
S-1-2-4-5-3-B-MM21   Wariant   S-1-2-4-5-3-B-M   >7800m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  7  Запорожець, Сергій       11'07 +07'05 +06'09 +16'49 +09'40 +06'54 +00'04  = 57'48
 
S-4-5-3-2-1-B-MM21   Wariant   S-4-5-3-2-1-B-M   >9210m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
 11  Andriichenko, Volodymyr  19'09 +20'11 +11'27 +05'53 +04'11 +08'42 +00'04  = 69'37

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

K a t e g o r i a   M40

S-1-2-4-3-B-MM40   Wariant   S-1-2-4-3-B-M   >6160m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Iakymenko, Vitalii       14'25*+05'49*+06'43*+08'00*+07'54*+00'04* = 42'55
  3  Gniedov, Volodymyr       16'03 +06'20 +08'05 +06'40 +10'39 +00'06  = 47'53
 
S-2-1-4-3-B-MM40   Wariant   S-2-1-4-3-B-M   >5960m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Dolia, Ievgen            15'42 +02'44 +10'20 +12'07 +06'51 +00'05  = 47'49
 
S-2-1-B-MM40   Wariant   S-2-1-B-M   >3550m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  4  Kimachuk, Yurii          50'51 +03'31 +23'56 +00'06  = 78'24

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

K a t e g o r i a   M50

S-2-3-1-B-MM50   Wariant   S-2-3-1-B-M   >5360m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Bala, Bogdan             13'13 +05'45 +04'59 +05'56 +00'05  = 29'58
 
S-2-1-3-B-MM50   Wariant   S-2-1-3-B-M   >4840m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Fursa, Oleg              16'48*+03'57*+07'28*+08'08*+00'05* = 36'26
  3  Sitek, Zdzisław          19'20 +04'27 +24'25 +10'16 +00'08  = 58'36
  4  Pietrzykowski, Władysław 24'52 +08'03 +18'45 +11'31 +00'06  = 63'17

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

Organizator: UKS Azymut Siedliska