Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
********************************************************************
***                         Bieg Huberta                         ***
***           Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej          ***
***                  Gmina Zamość 8-9.10.2016                    ***
***                        klasyk 3,5 MHz                        ***
********************************************************************
Zawody: 9-10-2016   od godziny 9.05
Pasmo/Limit: 80-m-Band / 120 min
Uczestnik: W14W16W19W21M14M16M19M21M40M50Zaw+Pom
 34259221365=51=51

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W14K a t e g o r i a   W14W14
3 Ucz +++ Lisy 1 3 5 +++ Trasa >4210m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Wiśniewska, KamilaBSRS 46'24432
2.Stankiewicz, WeronikaAzymut Siedliska 58'33445
3.Демчук, КатеринаŁuck 63'45410

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W16K a t e g o r i a   W16W16
4 Ucz +++ Lisy 1 2 4 +++ Trasa >4540m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Голюк, ОльгаŁuck 45'0749
2.Sporysz, MartynaBSRS 56'05433
3.Piela, EwelinaAzymut Siedliska 70'20440
4.Banach, JoannaAzymut Siedliska 71'08441

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W19K a t e g o r i a   W19W19
2 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >5320m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Тиха, ЛіліяŁuck 58'0957
2.Мельник, ХристинаŁuck 58'2758

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W21K a t e g o r i a   W21W21
5 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >5320m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Kulicka, AgataSSRS 47'14517
2.Братчук, АллаŁuck 53'5056
3.Marynchenko, MarianaKijów 70'22525
4.Светлична, ОльгаŁuck 72'5655
SPWFedorina, IuliaMoldova DNF 21

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M14K a t e g o r i a   M14M14
9 Ucz +++ Lisy 1 3 5 +++ Trasa >4210m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Мироненко, МаксимŁuck 48'04411
2.Петрук, ВладиславŁuck 53'43412
3.Pijus, HubertSSRS 54'19413
4.Parda, AntoniSSRS 60'45414
5.Pasierbski, MaciejBSRS 61'23434
6.Makowski, DawidAzymut Siedliska 77'12443
7.Gilewski, SzczepanAzymut Siedliska 70'33344
8.Kubisiak, WitoldSSRS 73'31316
SPWZieliński, AdrianSSRS DNF 15

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M16K a t e g o r i a   M16M16
2 Ucz +++ Lisy 1 3 4 +++ Trasa >4510m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Konovalov, OleksiiKijów 38'10430
SPWKłoczek, AdamAzymut Siedliska DNF 42

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M19K a t e g o r i a   M19M19
2 Ucz +++ Lisy 1 2 4 5 +++ Trasa >6320m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Karpovych, RedirKijów 36'10555
2.Grosman, JanAzymut Siedliska 63'11539

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M21K a t e g o r i a   M21M21
13 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 5 +++ Trasa >6650m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Janiak, PawełMKS Pogoń Siedlce 44'41647
2.Ławecki, SzymonMKS Pogoń Siedlce 47'26646
3.Bratczuk, SiergiejŁuck 48'13653
4.Rotter, DanielMKS Pogoń Siedlce 51'20651
5.Долинський, ІгорŁuck 52'0962
6.Шкідина, АртурŁuck 53'4164
7.Запорожець, СергійŁuck 57'4863
8.Zwierzchowski, AndrzejMKS Pogoń Siedlce 57'56648
9.Kubisiak, MarekSSRS 58'26619
10.Sporysz, MateuszBSRS 62'29635
11.Andriichenko, VolodymyrKijów 69'37654
SPWKotuła, RafałMKS Pogoń Siedlce DNF 50
SPWKłoczek, SzymonAzymut Siedliska DNF 37

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M40K a t e g o r i a   M40M40
6 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 +++ Trasa >5540m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Iakymenko, VitaliiKijów 42'55529
2.Dolia, IevgenKijów 47'49531
3.Gniedov, VolodymyrKijów 47'53524
4.Kimachuk, YuriiKijów 78'24326
SPWBodys, ZygmuntAzymut Siedliska DNF 56
SPWFedorin, VeaceslavMoldova DNF 20

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M50K a t e g o r i a   M50M50
5 Ucz +++ Lisy 1 2 3 +++ Trasa >4840m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1.Bala, BogdanMKS Pogoń Siedlce 29'58449
2.Fursa, OlegKiev 36'26452
3.Sitek, ZdzisławSSRS 58'36418
4.Pietrzykowski, WładysławBSRS 63'17436
SPWKlimasz, JózefSzarotki DNF 1

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

Pomocnik
Organizator: UKS Azymut Siedliska