Końcowe wyniki zawodów                                                  25.05.2019 18:02:51
                             Puchar Roztocza w BnO 2019 1.etap
                       Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprincie
===UKS Azymut Siedliska======================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10R        1.1km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Plich Wiktoria           KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 12.30  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.4km    0m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mielko Zuzanna           UKS Azymut Siedliska Siedliska              12.21  +      0.00
  2.Bozek Ewelina            UKS Azymut Siedliska Siedliska              13.35  +      1.14
  3.Sudak Oliwia             UKS Azymut Siedliska Siedliska              14.29  +      2.08
  4.Sokal Karolina           UKS Azymut Siedliska Siedliska              21.02  +      8.41
  5.Wyczarska Maria          UKS Azymut Debów     Debów                  22.58  +     10.37
  6.Glab Karolina            UKS Azymut Siedliska Siedliska              24.51  +     12.30
  7.Dobromilska Izabela      UKS Azymut Siedliska Siedliska              28.49  +     16.28
  8.Raba Aleksandra          MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               29.47  +     17.26
    Wojciechowska Honorata   UKS Azymut Debów     Debów              NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.0km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skiba Julia              MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               17.23  +      0.00
  2.Piestrak Karolina        UKS Azymut Debów     Debów                  18.22  +      0.59
  3.Kotlinska Kamila         UKS Azymut Debów     Debów                  22.22  +      4.59
  4.Lakomy Karolina          UKS Azymut Debów     Debów                  23.02  +      5.39
  5.Bekier Monika            UKS Azymut Siedliska Siedliska              38.13  +     20.50
  6.Dabrowska Maja           MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               41.35  +     24.12
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         2.3km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kielb Patrycja           UKS Azymut Debów     Debów                  18.59  +      0.00
  2.Kielb Wiktoria           UKS Azymut Debów     Debów                  19.25  +      0.26
  3.Piestrak Aleksandra      UKS Azymut Debów     Debów                  26.06  +      7.07
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         2.3km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Solowiej Alicja          KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 23.51  +      0.00
  2.Kruk Justyna             UKS Azymut Debów     Debów                  29.34  +      5.43
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         2.6km    0m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulec Anna               UKS Azymut Debów     Debów                  21.04  +      0.00
  2.Lesnicka Agnieszka       UKS Azymut Debów     Debów                  21.45  +      0.41
  3.Staronska Anna           Stalowowolski Klub B Stalowowol             24.35  +      3.31
  4.Czerwieniec Marlena      UKS Azymut Siedliska Siedliska              26.06  +      5.02
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         2.1km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pomorska Plich Katarzyna KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 27.24  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K45         2.1km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tarnowska Ewa            KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 22.02  +      0.00
  2.Grosman Anna             UKS Azymut Siedliska Siedliska              23.54  +      1.52
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10        1.1km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gembrowicz Maciej        MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               16.33  +      0.00
  2.Dukacz Gabriela          MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               18.25  +      1.52
  3.Flis Julia               MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               22.09  +      5.36
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.4km    0m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bekier Daniel            UKS Azymut Siedliska Siedliska              12.32  +      0.00
  2.Przegon Krzysztof        UKS Azymut Siedliska Siedliska              15.26  +      2.54
  3.Markowski Jakub          UKS Azymut Debów     Debów                  17.19  +      4.47
  4.Kiersztyn Jakub          UKS Azymut Siedliska Siedliska              18.12  +      5.40
  5.Pióro Dawid              UKS Azymut Siedliska Siedliska              19.31  +      6.59
  6.Chudas Michal            KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 22.59  +     10.27
  7.Rudziewicz Krystian      MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               24.01  +     11.29
  8.Stys Maciej              MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               28.12  +     15.40
  9.Drostek Dorian           MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               28.45  +     16.13
 10.Solski Bartosz           MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               28.48  +     16.16
    Tarnawski Patryk         MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw           NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.0km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Czyszkowski Igor         UKS Azymut Siedliska Siedliska              15.31  +      0.00
  2.Kruk Jakub               UKS Azymut Debów     Debów                  16.25  +      0.54
  3.Kardasz Jakub            UKS Azymut Siedliska Siedliska              20.57  +      5.26
  4.Walczuk-Piech Wiktor     UKS Azymut Siedliska Siedliska              21.41  +      6.10
  5.Czajka Piotr             MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               24.36  +      9.05
  6.Kowal Maciej             MKS SAN Jaroslaw     Jaroslaw               26.29  +     10.58
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         2.3km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Roman Szymon             UKS Azymut Debów     Debów                  16.08  +      0.00
  2.Suszek Mateusz           KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 17.35  +      1.27
  3.Dobrowolski Jakub        KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 18.53  +      2.45
  4.Grabarczyk Kacper        KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 19.32  +      3.24
  5.Wolowiec Daniel          UKS Azymut Debów     Debów                  20.45  +      4.37
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         2.6km    0m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kruk Michal              UKS Azymut Debów     Debów                  14.16  +      0.00
  2.Siwek Marcin             Stalowowolski Klub B Stalowowol             15.02  +      0.46
  3.Koguciuk Konrad          KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 15.04  +      0.48
  4.Gulajew Michal           KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 16.45  +      2.29
  5.Morag Bohdan             Indywidualnie        IND                    16.46  +      2.30
  6.Ignacinski Jakub         KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 18.39  +      4.23
  7.Lisowski Dariusz         Indywidualnie        IND                    20.41  +      6.25
  8.Bojko Sebastian          UKS Azymut Siedliska Siedliska              23.07  +      8.51
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         2.1km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Solowiej Stanislaw       KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 13.44  +      0.00
  2.Lecznar Piotr            Indywidualnie        IND                    15.20  +      1.36
  3.Goral Michal             KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 16.36  +      2.52
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         2.1km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szuryga Hubert           KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 16.28  +      0.00
  2.Klimasz Józef            Szarotki             Szarotki               16.31  +      0.03
  3.Tarnowski Miroslaw       KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 17.06  +      0.38
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         2.1km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chamera Wieslaw          Stalowowolski Klub B Stalowowol             23.01  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M80         2.1km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Moon-Zalewska Graham     KU AZS UMCS Lublin   Lublin                 19.55  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        2.1km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kruk Zbigniew            Wydry Galicja        Galicja                18.48  +      0.00
  2.Kowalik Edyta, Goral MichKU AZS UMCS Lublin   Lublin                 25.11  +      6.23
  3.Chrapek Joanna           Indywidualnie        IND                    30.41  +     11.53