Bieg Huberta 2021 – podsumowanie


W dniach 8-10 października zorganizowaliśmy Otwarte Zawody w Radioorientacji Sportowej Bieg Huberta 2021.

W piątkowe popołudnie rozpoczęliśmy od foxoringu na paśmie 3,5 MHz na terenie lasu w Mokrem.
Miejsca na podium wywalczyli:
W kategorii K14: 1. Anastasiia Prokopiuk (Łuck), 2. Daryna Moruuzhko (Łuck); K16/19: Olha Hupalo (Łuck), 2. Yuliana Boiko (Łuck), 3. Viktoriia Ishczuk (Łuck); K35+: 1. Agata Kulicka (SSRS); M10: 1. Bartłomiej Paruch (Azymut); K14: 1. Danylo Novak (Łuck), 2. Bohdan Boiko (Łuck), 3. Illia Yarochuk (Łuck);  M16/19: 1. Dmytro Chylii (Łuck), 2. Andrii Ostrovets (Łuck), 3. Maciej Mazurek (TSRS); M21: 1. Ihor Dolynskyi (Łuck), 2. Łukasz Pijus (SSRS); M40/50: 1. Józef Klimasz (Rzeszów) 2. Jan Mazurek (TSRS); M60+: 1. Bogdan Bala (Pogoń Siedlce), 2. Władysław Pietrzykowski (BSRS), 3. Zdzisław Sitek (SSRS).

Drugiego dnia rano rozegraliśmy klasyk na paśmie 144 MHz w lesie pomiędzy miejscowościami Grabnik i Krasnobród.
Miejsca na podium wywaliczyli: K14: 1. Anastasiia Prokopiuk, 2. Daryna Moruzhko; M16/19: 1. Olha Hupalo, 2. Yuliana Boiko, 3. Magdlaena Rutkowska (TSRS);  K35+: 1. Agata Kulicka, 2. Agnieszka Deptulska (TSRS), M14: 1. Bohdan Boiko, 2. Danylo Novak, 3. Illia Yarochuk; M16/19: 1. Dmytro Chylii, 2. Maxym Myronenko (Łuck), 3. Maciej Mazurek; M21: 1. Ihor Dolynskyi, 2. Szymon Ławecki (Pogoń Siedlce), 3. Maciej Chabros (Azymut); M40/50: 1. Tomasz Deptulski (TSRS), 2. Marek Kubisiak (SSRS), 3. Jan Mazurek; M60+: 1. Bogdan Bala, 2. Władysław Pietrzykowski, 3. Zdzisław Sitek.

 

W sobotnie popołudnie biegaliśmy w lesie Kąsewiczka w zawodach na orientację. W swoich kategoriach miejsca na podium wywalczyli:
K10N: 1. Zuzanna Szarek (Azymut), 2. Agata Górska (Azymut), 3. Nikola Pyszak (Azymut); K10: 1. Karolina Kardasz (Azymut); K14: 1. Marta Sierkowska (Azymut), 2. Anastasiia Prokopiuk; K16/19: 1. Olha Hupalo, 2. Viktoriia Ishchuk, 3. Yuliana Boiko; K35+: 1. Agata Kulicka; M10N: 1. Antoni Halinowski (Azymut), 2. Jakub Kiecana (Azymut), 3. Igor Rybak (Azymut); M10: 1. Bartłomiej Paruch, 2. Kamil Matwiejczuk (Azymut); M12: 1. Jakub Halinowski (Azymut), 2. Mikołaj Tur (Azymut); M14: 1. Krystian Kość (Azymut), 2. Jakub Kiersztyn (Azymut), 3. Wiktor Szarek (Azymut); M16/19: 1. Maksym Myronenko, 2. Dmytro Chylii. 3. Andrii Ostrovets; M21: 1. Łukasz Pijus; M40/50: 1. Józef Klimasz; M60+: 1. Zdzisław Sitek.

W niedzielę w lesie pomiędzy Szewnią Dolną i Lipskiem Polesiem rozegraliśmy ostatnią konkurencję – klasyk w paśmie 3,5 MHz.
Medale zdobyli:
K14: Daryna Morozhko, 2. Anastasiia Prokopiuk; K16/19: 1. Olha Hupalo, 2. Viktoriia Ishchuk, 3. Yuliana Boikol; K35+: 1. Agata Kulicka, 2. Agnieszka Deptulska; M14: 1. Danylo Novak, 2. Illia Yarochuk, 3. Bohdan Boiko; M16/19: 1. Dmytro Chylii, 2. Maksym Myronenko, 3. Maciej Mazurek; M21: 1. Szymon Ławecki, 2. Ihor Dolynskyi, 3. Łukasz Pijus; M40/50: 1. Marek Kubisiak, 2. Remigiusz Rutkowski (TSRS), 3. Tomasz Deptulski; M60+: 1. Bogdan Bala, 2. Zdzislaw Sitek, 3. Władysław Pietrzykowski.

Gratulujemy wyników i zapraszamy na nasze kolejne zawody w roztoczańskich lasach.

Fotorelacje:
Foxoring 3,5 – 8.10.2021

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

Klasyk 144  – 9.10.2021

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

BnO – 9.10.2021

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

Klasyk 3,5 i dekoracje – 10.10.2021 1/2

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

Klasyk 3,5 i dekoracje – 10.10.2021 2/2

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

 

Może Ci się również spodoba