Calendar

Lis
6
pt
Zgrupowanie – odwołane @ Krasnobród
Lis 6@16:00 – Lis 8@16:00
Zgrupowanie odbędzie się w późniejszym możliwym terminie.

Potwierdzenie udziału w zgrupowaniu do 26 października.

Wyjazd od godz. 16.00 w piątek (6.11), powrót w niedzielę od godz. 15.00 (8.11).
Planowany program zgrupowania:
6.11.2020
wyjazd 16.00
17.00 – 19.00 trening
19.30 – kolacja
20.00 – 21.30 zajęcia
21.30 – 22.00 toaleta i cisza nocna
7.11.2020
godz. 7.30 śniadanie
godz. 9.00 – 13.00 trening
godz. 13.30 – obiad
15.30 – 18.00 – trening
godz. 18.30 – kolacja
godz. 19.30 do 21.30 – zajęcia wieczorne z mapą
godz. 21.30- 22.00 toaleta i cisza nocna
8.11.2020
godz. 8.00 śniadanie
godz. 9.00 – msza
godz. 11.00 do 13.00 minizawody
godz. 13.00 – 14.00 wykwaterowanie i obiad
godz. 15.00 powrót
Lis
7
sob
Trening @ Lipsko Polesie
Lis 7@08:00 – 13:00
Dwa biegi średni i sprint leśny

Planowany przejazd autokaru (w zależności od zgłoszeń):
8.00 – wyjazd z bazy
8.10 – Jatutów
8.25 – Łapiguz Ambrozja
8.30 – Borowina Sitaniecka szkoła
8.33 – Łapiguz przystanek
8.35 – Sitaniec kościół
8.50 – Płoskie kościół
9.00 – Zarzecze sklep

Zabieramy: buty do biegania, długie spodnie i skarpety, klubowe koszulki, maseczki, klubowe kominy, kanapki i wodę.

Powrót około 13.00

Na zgłoszenia udziału czekamy do piątkowego wieczoru 6.11.

Można zaprosić na zajęcia siostry, braci, koleżanki i kolegów.

Lis
14
sob
Trening @ Jacnia
Lis 14@08:00 – 13:00

Przejazd autokaru:
8.00 – wyjazd z bazy
8.10 – Jatutów
8.15 – Łapiguz Ambrozja
8.20 – Borowina Sitaniecka szkoła
8.25 – Sitaniec kościół
8.40 – Płoskie kościół
8.50 – Zarzecze sklep

Zabieramy: buty do biegania, długie spodnie i skarpety, klubowe koszulki, maseczki, klubowe kominy, kurtki, kanapki i wodę.
Powrót około 13.00
Lis
21
sob
Trening @ SP Sitaniec
Lis 21@08:00 – 13:00
Lis
28
sob
Trening @ SP Sitaniec
Lis 28@08:30 – 13:00
Bieg po terenie szkoły oraz bieg na hali.
Można zaprosić na zajęcia siostry, braci, koleżanki i kolegów.
Przejazd busa:
Baza godz. 8.00
8.15 – Płoskie kościół – do SitańcaSitaniec przychodzi na godz. 8.30

8.40 – Łapiguz Ambrozja
8.45 – Borowina Szkoła

Zabieramy: rzeczy do biegania na zewnątrz, buty na halę, klubowe koszulki, maseczki, klubowe kominy, czapki, kurtki, kanapki i wodę.

Powrót około 13.00

Na zgłoszenia udziału w treningu czekamy do czwartku 26.11 do godz. 18.00

Gru
5
sob
Trening @ Krasnobród
Gru 5@08:00 – 13:00
Mikołajkowy Trening 5.12 – Krasnobród

Wyjazd z bazy od godz. 8.00 – (trasa w zależności od zgłoszeń)

Zabieramy: rzeczy do biegania na zewnątrz, buty na zmianę, klubowe koszulki, maseczki, klubowe kominy, czapki, ciepłe kurtki.
Powrót około 13.00

Na zgłoszenia udziału w treningu czekamy do czwartku 3.12 do godz. 18.00

Gru
12
sob
Trening @ Krasnobród
Gru 12@08:00 – 13:00
Trening 12.12 (sobota) – Krasnobród

Planowany przejazd autokaru (w zależności od zgłoszeń):
7.45 Baza
8.00 Jatutów
8.20 Borowina Sitaniecka szkoła
8.30 Sitaniec kościół
8.45 Płoskie kościół
9.00 Zarzecze
Powrót około 13.00
Zabieramy: rzeczy do biegania na zewnątrz, buty na zmianę, ubrania na zmianę, klubowe koszulki, maseczki, klubowe kominy, czapki, ciepłe kurtki.

Na zgłoszenia udziału w treningach czekamy do czwartku 10.12 do godz. 18.00
Gru
13
nie
Trening @ Krasnobród
Gru 13@09:00 – 14:00
Trening 13.12 (niedziela) – Krasnobród

Planowany przejazd autokaru (w zależności od zgłoszeń):
8.45 Baza
9.00 Jatutów
9.20 Borowina Sitaniecka szkoła
9.30 Sitaniec kościół
9.45 Płoskie kościół
10.00 Zarzecze
Powrót około 14.00
 
Zabieramy: rzeczy do biegania na zewnątrz, buty na zmianę, ubrania na zmianę, klubowe koszulki, maseczki, klubowe kominy, czapki, ciepłe kurtki.

Na zgłoszenia udziału w treningach czekamy do czwartku 10.12 do godz. 18.00
Gru
19
sob
Trening i Podsumowanie Sezonu 2020 @ SP Sitaniec
Gru 19@08:00 – 13:00
Sty
7
czw
Zgrupowanie ferie 2021
Sty 7 – Sty 10 całodniowy
7.01 (czwartek)
Wyjazd z bazy godz. 8.00 do Szewnia Dolna/Wólka Wieprzecka

8.01 (piątek)
Wyjazd z bazy godz. 8.00

09.01 (sobota)I Otwarte Zimowe Mistrzostwa Roztoczańskich Wąwozów w BnO – 3 runda – Jacnia
Wyjazd z bazy godz. 8.00

10.01(niedziela) – Mini zawody
Wyjazd z bazy godz. 8.00

Tylko dla zawodników z licencjami lub ze złożonymi wnioskami o licencje
Zgłoszenia do 5.01. (wtorek) do godz. 18.00.

Drugi tydzień od 15.01 (piątek) do 17.01 (niedziela)
Wyjazdy od godz. 8.00.