Fotorelacje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2019

Podsumowanie sezonu 2019 XI Rajd z Mikołajem
Mikołajkowe Zawody BnO 2019 Gminne Biegi Przełajowe – 6.11.2019 Graham’s Cup 2019
Graham’s Cup 2019 IV Runda Pucharu Podkarpacia IV Runda Pucharu Podkarpacia
Puchar Wójta Gminy Zamość w BnO 2019 – I Puchar Wójta Gminy Zamość w BnO 2019 – I Puchar Europy, Bieg Huberta 2019 – IV
Puchar Europy, Bieg Huberta 2019 – III Puchar Europy, Bieg Huberta 2019 – II Puchar Europy, Bieg Huberta 2019 – I
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO II – Lublin Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO I – Lublin Mistrzostwa Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce wrzesień 2019
Klubowe Mistrzostwa Polski – Kielce 2019 – I Mistrzostwa Obwodu Wołyńskiego w Radioorientacji Sportowej 2019 Trening 14.09.2019
Trening 7.09.2019 Grand Prix Polonia 2019 Wędrująca Estrada 24.07.2019 – os. Karolówka
Obóz Krasnobród 2019 Silesia O-Cup 2019 XX Powiatowe Igrzyska LZS – Zwierzyniec 2019
2 runda Pucharu Podkarpacia 80 Urodziny Grahama Puchar Najmłodszych – Kwidzyn 2019
Puchar Roztocza 2019 Nordic Walking i trening 18.05.2019 Mistrzostwa Szkół Powiatu Zamojskiego 16.05.2019
Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Trening 4.05.2019 VI Bieg Wokół Twierdzy Zamość
I runda Pucharu Podkarpacia – Nowa Sarzyna 2019 Mistrzostwa Szkół Powiatu Zamojskiego w BnO – 24.04.2019 Puchar Koziołka 2019 I i II dzień
Puchar Koziołka – II dzień Puchar Koziołka 2019 – Otrocz- I dzień Otwarcie Sezonu BnO – Parchatka 2019 II
Otwarcie Sezonu BnO – Parchatka 2019 Mistrzostwa Szkół Powiatu Zamojskiego w BnO – Krasnobród 21.03.2019 Gminna Gala Sportu 15.03.2019 Wysokie
Trening 9.03.2019 Trening 2.03.2019 Trening 21.02.2019
Trening 15.02.2019 Trening 11.02.2019 Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Zamość 10.02.2019
Trening 9.02.2019 Trening 2.02.2019 Trening 26.01.2019
Trening 19.01.2019 Trening 12.01.2019 Trening 5.01.2019

2018

Podsumowanie sezonu 22.12.2018 Mikołajkowe Zawody w biegu na Orientację Trening 17.11.2018
Trening 12.11.2018 Śladami Twórców Niepodległej 10.11.2018 Trening 3.11.2018
Graham’s Cup 2018 Trening 20.10.2018 Mistrzostw Europy EFRS w Foxoringu, Bieg Huberta 2018- Dekoracje
Mistrzostw Europy EFRS w Foxoringu, Bieg Huberta 2018 – III dzień Mistrzostw Europy EFRS w Foxoringu, Bieg Huberta 2018 – II dzień Mistrzostw Europy EFRS w Foxoringu, Bieg Huberta 2018 – I dzień
Trening 6.10.2018 Trening 29.09.2018 II Puchar KU AZS UMCS Lublin
19 Mistrzostwa Świata w Radioorientacji Sportowej 2018 II Puchar Bolka i Lolka w Radioorientacji Sportowej Limanowa Cup 2018
Obóz Krasnobród 2018 – II Obóz Krasnobród 2018 – I Puchar Najmłodszych 2018
Puchar Ziemi Wałeckiej 2018 XXIV Festiwal Sportu Dzieci i młodzieży – turniej siatkówki Dzień Samorządu Terytorialnego – 27.05.2018 Wysokie
Zamojska Zabawa na Orientację 23.05.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski 19-20.05.2018 Lublin Otrocz Puchar Roztocza 2018 – II dzień
Puchar Roztocza 2018 Puchar Roztocza 2018 – I dzień V Bieg Wokół Twierdzy Zamość
Puchar Koziołka 2018 – II dzień Puchar Koziołka 2018 – I dzień Zamojska Zabawa na Orientację 13.04.2018
Trening 7.04.2018  Trening 3.04.2018 Zamojska Zabawa na Orientację 21.03.2018
Gminna Gala Sportu Trening 10.03.2018 Tropem Wilczym 2018
Trening 03.03.2018 Trening 17.02.2018 Trening 5.02.2018
Wypoczywaj z pasją 3.02.2018 Krasnobród  Trening 27.01.2018 Trening 13.01.2018

2017

Wypoczywaj z pasją 2017 – 30.12.2017Wypoczywaj z pasją 2017 – 30.12.2017 Mikołajkowe Zawody BnO 10.12.2017 LublinMikołajkowe Zawody BnO 10.12.2017 Lublin Mikołajkowe Minizawody 2.12.2017Mikołajkowe Minizawody – 2.12.2017 Krasnobród
Graham’s Cup 2017Graham’s Cup 2017 Trening 4.11.2017 Trening 28.10.2017
Bieg Huberta 2017 – II dzień Bieg Huberta 2017 – I dzień Obóz Żelazko
Limanowa Cup 2017 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w sprincie. Puchar Roztocza BnO 2017 ME EFRS w Foxoringu. IV Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – III dzień
ME EFRS w Foxoringu. IV Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – II dzień ME EFRS w Foxoringu. IV Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – I dzień IV Bieg Wokół Twierdzy Zamość
Trening 4.03.2017 Tropem Wilczym – 26.02.2017 Zamość Wypoczywaj z pasją 28.01.2017

2016
Wypoczywaj z pasją 29.12.2016
Trening 3.12.2016
Gminne Biegi Przełajowe – 4.11.2016
Trening 29.10.2016
Trening 15.10.2016
Bieg Huberta 2016
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Lublin
Trening 1.10.2016
European Youth ARDF Championships 2016
Zamojska Zabawa na Orientację. Mistrzostwa Szkół Powiatu Zamojskiego
Mistrzostwa Słowacji ARDF. Puchar Turie 2016
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprincie – 28.05.2016
Puchar Roztocza BnO 2016
III Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego. 20 lat UKS Azymut Siedliska
Cała Polska Biega z mapą 2016 – Zamość
Puchar Ziemi Wałeckiej w Radioorientacji Sportowej
Trening 16.04.2016
Puchar UMCS w Biegu na Orientację
Wypoczywaj z pasją 9.04.2016, Trening BnO
Trening 2.04.2016
Zawody Otwarcia Sezonu BnO 2016
Wypoczywaj z pasją 19.03.2016
Zimowe Mistrzostwa Gminy Zamość w BnO 2016
Tropem Wilczym
Wypoczywaj z pasją 27.02.2016
Wypoczywaj z pasją 16.01.2016

2015

Wypoczywaj z pasją – 27.12.2015
ME Foxoring, Bieg Huberta 2015
Mistrzostwa Ukrainy Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Radioorientacji – Łuck 2015
Otwarte Zawody w BnO – Nieciecz 2015
MME Foxoring – III dzień
MME Foxoring – II dzień
MME Foxoring – sprint
EYAC III dzień
6-7.06.2015
EYAC II dzień
4-5.06.2015 Zamość
EYAC I dzień
Otwarcie Młodzieżowych Mistrzostw Europy ARDF
Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Radioorientacji Sportowej Puchar MEN oraz Mistrzostwa LOK
Trening radioorientacja – 16.05.2015
Cała Polska Biega z Mapą 2015
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – III dzień 2
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – III dzień podsumowanie
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – III dzień 1
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – II dzień 2
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – II dzień 1
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – I dzień 2
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – I dzień 1
Puchar Roztocza w biegu na orientację 2015
Wypoczywaj z pasją IV 2015
Wypoczywaj z pasją III 2015
Trening Skaraszów – 28.02.2015
Trening radioorientacja Sitaniec – 21.02.2015
Wypoczywaj z Pasją II 2015
Wypoczywaj z pasją I 2015

2014

Nordic Walking 27 grudnia 2014
Otwarte Zawody Zamojska Zabawa na Orientację Szkolne Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego 13.11.2014
Bieg Huberta 2014. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Radioorientacji Sportowej
Mistrzostwa Podkarpacia w Biegu Średniodystansowym, VIII Puchar Starosty Przeworskiego w BnO
Puchar Roztocza BnO / Mistrzostwa Woj. Lubelskiego w nocnym i średniodystansowym biegu na orientację
Otwarte Zawody „Zamojska Zabawa Na Orientację” I Szkolne Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego Etap III
Otwarte Zawody „Zamojska Zabawa Na Orientację” I Szkolne Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego Etap II
I Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego
Cała Polska Biega z Mapą 2014
I Ogólnopolski Bieg Wokół Twierdzy Zamość
Wypoczywaj z pasją, trening radioorientacja 12.04.2014
Otwarte Zawody „Zamojska Zabawa Na Orientację” I Szkolne Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego Etap I
Wypoczywaj z pasją w Gminie Zamość – III spotkanie 2014
Wypoczywaj z pasją w Gminie Zamość – II spotkanie 2014
Wypoczywaj z pasją w Gminie Zamość – I spotkanie 2014
Sitaniec ferie

2013

Chodź Po Zdrowie – 28.12.2013
Łuck 15-17.08.2013
Lidzbark 9-12.07.2013
Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację Zamość 2013 – sztafety
Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację Zamość 2013 – II dzień
Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację Zamość 2013 – sprint
Cała Polska biega z mapą Zamość Mokre 2013
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego – Middle / Puchar Roztocza 2013
Zamojska Zabawa na Orientację II 2013
Zamojska Zabawa na Orientację I 2013

2012

2011

2010

2009