Fotorelacje

2022

1 runda Pucharu Podkarpacia w Biegu na Orientację 9.04.2022

Podwójne Mistrzostwa w Warcabach 9.04.2022

Trening 2.04.2022 Lipsko Polesie

26-27.03 Puchar Koziołka Parchatka/Puławy

23.03 Nagrody Starosty Zamojskiego dla naszych zawodniczek

20.03 Puchar Wiosny 2022 Wólka Wieprzecka/Szewnia Dolna

19.03 Otwarcie Sezonu Lublin Stary Gaj

19.03 Puchar Młodej Białobrzeżki

12.03. Przedwiośnie na Roztoczu 2 runda – Wierzchowiny

Gminna Gala Sportu 9.03

5.03. Przedwiośnie na Roztoczu 1 runda Skaraszów

26.02. Puchar Roztoczańskich Wąwozów 4 runda Krasnobród
25-27.02. Zgrupowanie BnO Lipsko Polesie
19.02. Puchar Roztoczańskich Wąwozów 3 runda Jacnia

11-13.02. Zgrupowanie Lipsko Polesie
05.02. Trening BnO Sitaniec 29.01. Trening Sitaniec

Puchar Roztoczańskich Wąwozów – 2 runda 22.01. Lipsko Polesie

Trening Sitaniec – 15.01.

Puchar Roztoczańskich Wąwozów – 1 runda 8.01. Lipsko Polesie

2021

Puchar Roztocza BnO 2021 – 1 runda 1/2 Puchar Roztocza BnO 2021 – 1 runda 2/2
Rajd Pieszy dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Śladami księdza Stefana Wyszyńskiego – 29.05.2021 Skierbieszów Trening Batorz/Otrocz 22-23.05.05.2021 Trening 15.05.2021 Kąsewiczka, Krasnobród
Trening 8.05.2021 Lipsko Polesie/Kąsewiczka Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2021 – bieg średni Nałęczów/Nowy Gaj Puchar Podkarpacia 2021 – 1 runda
Trening 24.02.2021 Kasnobród Trening 17.04.2021 Mokre Trening 10.04.2021 Mokre
Trening 20.03.2021 Lipsko Polesie, Krasnobród Trening 13.03.2021 Kąsewiczka/Lipsko Polesie Otwarcie Sezonu 2021 w BnO – Lublin Dąbrowa
Przedwiośnie na Roztoczu 2021 – Lipsko Polesie 2/2 Przedwiośnie na Roztoczu 2021 – Lipsko Polesie 1/2 Trening 27.02.2021 Lipsko Polesie
Trening 20.02.2021 Sitaniec Trening 13.02.2021 Sitaniec Trening 6.02.2021 Krasnobród
Trening 30.01.2021 Krasnobród Trening 23.01.2021 Lipsko Polesie Zgrupowanie Ferie Zimowe -17.01.2021 Jacnia
Zgrupowanie Ferie Zimowe -16.01.2021 Sitaniec Zgrupowanie Ferie Zimowe -15.01.2021 Szewnia Dolna-Bliżów Zgrupowanie Ferie Zimowe – 10.01.2021 Wólka Wieprzecka
Zgrupowanie Ferie Zimowe – 9.01.2021 Jacnia Zgrupowanie Ferie Zimowe – 8.01.2021 Lipsko Polesie/Szewnia Dolna Zgrupowanie Ferie Zimowe – 7.01.2021 Lipsko Polesie

2020

Trening 31.12.2020 Wólka Wieprzecka / Szewnia Dolna  

Trening 28.12.2020

Podsumowanie Sezonu 2020

Trening 13.12.2020 Krasnobród

Trening 12.12.2020 Krasnobród

Mikołajkowy Trening 5.12.2020 Krasnobród

Andrzejkowe Zawody w BnO – Nałęczów 29.11.2020

Trening 28.11.2020 SP Sitaniec

Trening i Mistrzostwa LZS w Warcabach 21.11.2020

Trening 14.11.2020 Jacnia

Trening 7.11.2020

 

Trening 24.10.2020

Puchar Roztocza 3 runda – 18.10.2020 Krasnobród

Mistrzostwa Podkarpacia 17.10.2020 2/2

Mistrzostwa Podkarpacia 17.10.2020 1/2

Otwarte Zawody w RS 3/3

Otwarte Zawody w RS 2/3

Otwarte Zawody w RS 1/3

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Pabianice 26-27.09.2020 2/2

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Pabianice 26-27.09.2020 1/2

Trening 12.09.2020

Klubowe Mistrzostwa Polski runda 2 – 4-5.09.2020 Warszawa

2 runda Pucharu Roztocza 22.08.2020 2/2  

2 runda Pucharu Roztocza 22.08.2020 1/2

Zgrupowanie siatkówka sierpień 2021

Zgrupowanie BnO 10-12.09.2020

Puchar Najmłodszych Ulanów 14-16.07.2020


Zgrupowanie Żelazko i Wawel Cup – lipiec 2020

Puchar Starosty Przeworskiego w BnO 27.06.2020

Puchar Roztocza I runda 20.06.2020
Trening 6.06.2020 Mokre Trening 7.03.2020 Trening 29.02.2020
Trening 22.02.2020
Gminna Gala Sportu
EInO Skorpion 2020
Trening 15.02.2020 Trening 8.02.2020 Trening BnO i Nordic Walking 1.02.2020
Zgrupowanie Krasnobród styczeń 2020 – III Zgrupowanie Krasnobród styczeń 2020 – II Zgrupowanie Krasnobród styczeń 2020 – I
Mistrzostwa Gminy Zamość w Szachach 2020 Mistrzostwa Gminy Zamość w Warcabach 100-polowych Ferie z BnO 2020

 

 

 

 

 


2019

Podsumowanie sezonu 2019 XI Rajd z Mikołajem
Mikołajkowe Zawody BnO 2019 Gminne Biegi Przełajowe – 6.11.2019 Graham’s Cup 2019
Graham’s Cup 2019 IV Runda Pucharu Podkarpacia IV Runda Pucharu Podkarpacia
Puchar Wójta Gminy Zamość w BnO 2019 – I Puchar Wójta Gminy Zamość w BnO 2019 – I Puchar Europy, Bieg Huberta 2019 – IV
Puchar Europy, Bieg Huberta 2019 – III Puchar Europy, Bieg Huberta 2019 – II Puchar Europy, Bieg Huberta 2019 – I
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO II – Lublin Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO I – Lublin Mistrzostwa Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce wrzesień 2019
Klubowe Mistrzostwa Polski – Kielce 2019 – I Mistrzostwa Obwodu Wołyńskiego w Radioorientacji Sportowej 2019 Trening 14.09.2019
Trening 7.09.2019 Grand Prix Polonia 2019 Wędrująca Estrada 24.07.2019 – os. Karolówka
Obóz Krasnobród 2019 Silesia O-Cup 2019 XX Powiatowe Igrzyska LZS – Zwierzyniec 2019
2 runda Pucharu Podkarpacia 80 Urodziny Grahama Puchar Najmłodszych – Kwidzyn 2019
Puchar Roztocza 2019 Nordic Walking i trening 18.05.2019 Mistrzostwa Szkół Powiatu Zamojskiego 16.05.2019
Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego Trening 4.05.2019 VI Bieg Wokół Twierdzy Zamość
I runda Pucharu Podkarpacia – Nowa Sarzyna 2019 Mistrzostwa Szkół Powiatu Zamojskiego w BnO – 24.04.2019 Puchar Koziołka 2019 I i II dzień
Puchar Koziołka – II dzień Puchar Koziołka 2019 – Otrocz- I dzień Otwarcie Sezonu BnO – Parchatka 2019 II
Otwarcie Sezonu BnO – Parchatka 2019 Mistrzostwa Szkół Powiatu Zamojskiego w BnO – Krasnobród 21.03.2019 Gminna Gala Sportu 15.03.2019 Wysokie
Trening 9.03.2019 Trening 2.03.2019 Trening 21.02.2019
Trening 15.02.2019 Trening 11.02.2019 Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Zamość 10.02.2019
Trening 9.02.2019 Trening 2.02.2019 Trening 26.01.2019
Trening 19.01.2019 Trening 12.01.2019 Trening 5.01.2019

2018

Podsumowanie sezonu 22.12.2018 Mikołajkowe Zawody w biegu na Orientację Trening 17.11.2018
Trening 12.11.2018 Śladami Twórców Niepodległej 10.11.2018 Trening 3.11.2018
Graham’s Cup 2018 Trening 20.10.2018 Mistrzostw Europy EFRS w Foxoringu, Bieg Huberta 2018- Dekoracje
Mistrzostw Europy EFRS w Foxoringu, Bieg Huberta 2018 – III dzień Mistrzostw Europy EFRS w Foxoringu, Bieg Huberta 2018 – II dzień Mistrzostw Europy EFRS w Foxoringu, Bieg Huberta 2018 – I dzień
Trening 6.10.2018 Trening 29.09.2018 II Puchar KU AZS UMCS Lublin
19 Mistrzostwa Świata w Radioorientacji Sportowej 2018 II Puchar Bolka i Lolka w Radioorientacji Sportowej Limanowa Cup 2018
Obóz Krasnobród 2018 – II Obóz Krasnobród 2018 – I Puchar Najmłodszych 2018
Puchar Ziemi Wałeckiej 2018 XXIV Festiwal Sportu Dzieci i młodzieży – turniej siatkówki Dzień Samorządu Terytorialnego – 27.05.2018 Wysokie
Zamojska Zabawa na Orientację 23.05.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski 19-20.05.2018 Lublin Otrocz Puchar Roztocza 2018 – II dzień
Puchar Roztocza 2018 Puchar Roztocza 2018 – I dzień V Bieg Wokół Twierdzy Zamość
Puchar Koziołka 2018 – II dzień Puchar Koziołka 2018 – I dzień Zamojska Zabawa na Orientację 13.04.2018
Trening 7.04.2018  Trening 3.04.2018 Zamojska Zabawa na Orientację 21.03.2018
Gminna Gala Sportu Trening 10.03.2018 Tropem Wilczym 2018
Trening 03.03.2018 Trening 17.02.2018 Trening 5.02.2018
Wypoczywaj z pasją 3.02.2018 Krasnobród  Trening 27.01.2018 Trening 13.01.2018

2017

Wypoczywaj z pasją 2017 – 30.12.2017Wypoczywaj z pasją 2017 – 30.12.2017 Mikołajkowe Zawody BnO 10.12.2017 LublinMikołajkowe Zawody BnO 10.12.2017 Lublin Mikołajkowe Minizawody 2.12.2017Mikołajkowe Minizawody – 2.12.2017 Krasnobród
Graham’s Cup 2017Graham’s Cup 2017 Trening 4.11.2017 Trening 28.10.2017
Bieg Huberta 2017 – II dzień Bieg Huberta 2017 – I dzień Obóz Żelazko
Limanowa Cup 2017 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w sprincie. Puchar Roztocza BnO 2017 ME EFRS w Foxoringu. IV Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – III dzień
ME EFRS w Foxoringu. IV Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – II dzień ME EFRS w Foxoringu. IV Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – I dzień IV Bieg Wokół Twierdzy Zamość
Trening 4.03.2017 Tropem Wilczym – 26.02.2017 Zamość Wypoczywaj z pasją 28.01.2017

2016
Wypoczywaj z pasją 29.12.2016
Trening 3.12.2016
Gminne Biegi Przełajowe – 4.11.2016
Trening 29.10.2016
Trening 15.10.2016
Bieg Huberta 2016
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Lublin
Trening 1.10.2016
European Youth ARDF Championships 2016
Zamojska Zabawa na Orientację. Mistrzostwa Szkół Powiatu Zamojskiego
Mistrzostwa Słowacji ARDF. Puchar Turie 2016
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprincie – 28.05.2016
Puchar Roztocza BnO 2016
III Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego. 20 lat UKS Azymut Siedliska
Cała Polska Biega z mapą 2016 – Zamość
Puchar Ziemi Wałeckiej w Radioorientacji Sportowej
Trening 16.04.2016
Puchar UMCS w Biegu na Orientację
Wypoczywaj z pasją 9.04.2016, Trening BnO
Trening 2.04.2016
Zawody Otwarcia Sezonu BnO 2016
Wypoczywaj z pasją 19.03.2016
Zimowe Mistrzostwa Gminy Zamość w BnO 2016
Tropem Wilczym
Wypoczywaj z pasją 27.02.2016
Wypoczywaj z pasją 16.01.2016

2015

Wypoczywaj z pasją – 27.12.2015
ME Foxoring, Bieg Huberta 2015
Mistrzostwa Ukrainy Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Radioorientacji – Łuck 2015
Otwarte Zawody w BnO – Nieciecz 2015
MME Foxoring – III dzień
MME Foxoring – II dzień
MME Foxoring – sprint
EYAC III dzień
6-7.06.2015
EYAC II dzień
4-5.06.2015 Zamość
EYAC I dzień
Otwarcie Młodzieżowych Mistrzostw Europy ARDF
Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Radioorientacji Sportowej Puchar MEN oraz Mistrzostwa LOK
Trening radioorientacja – 16.05.2015
Cała Polska Biega z Mapą 2015
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – III dzień 2
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – III dzień podsumowanie
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – III dzień 1
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – II dzień 2
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – II dzień 1
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – I dzień 2
II Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego – I dzień 1
Puchar Roztocza w biegu na orientację 2015
Wypoczywaj z pasją IV 2015
Wypoczywaj z pasją III 2015
Trening Skaraszów – 28.02.2015
Trening radioorientacja Sitaniec – 21.02.2015
Wypoczywaj z Pasją II 2015
Wypoczywaj z pasją I 2015

2014

Nordic Walking 27 grudnia 2014
Otwarte Zawody Zamojska Zabawa na Orientację Szkolne Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego 13.11.2014
Bieg Huberta 2014. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Radioorientacji Sportowej
Mistrzostwa Podkarpacia w Biegu Średniodystansowym, VIII Puchar Starosty Przeworskiego w BnO
Puchar Roztocza BnO / Mistrzostwa Woj. Lubelskiego w nocnym i średniodystansowym biegu na orientację
Otwarte Zawody „Zamojska Zabawa Na Orientację” I Szkolne Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego Etap III
Otwarte Zawody „Zamojska Zabawa Na Orientację” I Szkolne Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego Etap II
I Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego
Cała Polska Biega z Mapą 2014
I Ogólnopolski Bieg Wokół Twierdzy Zamość
Wypoczywaj z pasją, trening radioorientacja 12.04.2014
Otwarte Zawody „Zamojska Zabawa Na Orientację” I Szkolne Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego Etap I
Wypoczywaj z pasją w Gminie Zamość – III spotkanie 2014
Wypoczywaj z pasją w Gminie Zamość – II spotkanie 2014
Wypoczywaj z pasją w Gminie Zamość – I spotkanie 2014
Sitaniec ferie

2013

Chodź Po Zdrowie – 28.12.2013
Łuck 15-17.08.2013
Lidzbark 9-12.07.2013
Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację Zamość 2013 – sztafety
Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację Zamość 2013 – II dzień
Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację Zamość 2013 – sprint
Cała Polska biega z mapą Zamość Mokre 2013
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego – Middle / Puchar Roztocza 2013
Zamojska Zabawa na Orientację II 2013
Zamojska Zabawa na Orientację I 2013
Puchar Wisły 2013 Gardeja
Puchar Starosty Przeworskiego – Przeworsk 2013
Limanowa Cup 2013

2012

I Zamojskie Grand Prix II
II Zamojskie Grand Prix II
Otwarcie Sezonu 2012
Puchar Koziołka 2012
Zamojski Grand Prix III – II
Zamojskie IV Grand Prix II
Długodystansowe Mistrzostwa Polski i Puchar Roztocza RS 2012
Puchar Roztocza RS i Zamojska Zabawa na Orientację I 2012
Zamojska Zabawa na Orientację II edycja 2012
Puchar Roztocza BnO 2012 1/2
Puchar Roztocza Bno 2012 2/2
Lwowskie Polowanie – Lwów 28.04-2.05.2012
LOK Olkusz 2012
OZMS i MP JM 2012
Puchar Wisły – Gardeja 2012
Marszobieg z mapą i kompasem Zamość
Grand Prix Mazowsza BnO 2012
Wawel 2012
Obóz lipiec 2012 / Limanowa Cup 2012
Mistrzostwa Polski BnO Poznań 2012
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Puławy 2012
Bieg Huberta 2012
I Grand Prix III Skaraszów
Przeworsk 2012
II Grand Prix III Mokre
Puchar Europy HST 2012
Lublin PZK 2012
ZG PZRS opłatek 2012
ZG LOK 2012

2011

Zimowe Powiatowe Igrzyska LZS – Jacnia 2011
I GP 2011 – SP Sitaniec
II GP 2011 – Żdanów
III GP 2011 – ZSP nr 5 Zamość
IV GP 2011 i Nordic Walking – Mokre
VI Zamojskie Grand Prix 2011 – Lipsko Polesie – 7.05.2011
Puchar Koziołka 2011
Puchar Roztocza 2011
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu na Orientację Białka 2011
Wycieczka Zwierzyniec 2011
XII Powiatowe Igrzyska LZS – Zwierzyniec 2011
Mistrzostwa Polski w Radioorientacji Sportowej 2011
Maj – Czerwiec 2021 Eliminacje MMM, Orienteering Baltic Cup, foto: MM
Obozy Okuninka 2011
Wawel Cup 2011
Pożegnanie Lata 9.09.2011 Żdanów
24.09.2011 VII Grand Prix 2011 Żdanów
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Supraśl 2011
Bieg Huberta 2011
12.11.2011 IX Grand Prix Skaraszów
Mistrzostwa Polski w Telegrafii Szybkiej 2011
LOK 2011

2010

2009

Puchar Roztocza 2009
Limanowa Cup 2009

2009->
Skany zdjęć z historii Klubu – 15 lecie UKS Azymut Siedliska