Gminna Gala Sportu 2019

 

15 marca 2019 roku w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Wysokiem odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego oraz wręczenie nagród i wyróżnień dla mieszkańców gminy za osiągnięcia sportowe w 2018 roku.

Za aktywny udział i reprezentowanie gminy podczas Powiatowych Igrzysk LZS – Święta Sportu Powiatu Zamojskiego, podziękowania, wręczone przez Wójta Gminy Zamość Ryszarda Gliwińskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Zamość Wojciecha Suchowicza, otrzymali m.in. Dorota Czarny, Damian Kiełbasa i Krzysztof Bednarski. Szczególne podziękowania na ręce prezesów i przedstawicieli klubów sportowych, w których dość licznie i z wielkimi sukcesami trenują młodzi mieszkańcy gminy, złożyli: Wójt Gminy Zamość w towarzystwie Wiceprzewodniczących Rady Gminy Zamość: Piotra Koczułapa i Jacka Adamczuka.

Finałowym punktem Gminnej Gali Sportu było wręczenie nagród i wyróżnień dla sportowców i trenerów za szczególne osiągnięcia sportowe w roku poprzednim przyznane przez Wójta Gminy Zamość. Lista nagrodzonych sportowców z naszego klubu:
Patryk Niedźwiecki – nagroda finansowa za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej,
Justyna Bochnak – nagroda finansowa za zajęcie V miejsca w Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej,
Sandra Niedźwiecka – nagroda finansowa za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski w Radioorientacji Sportowej,
Ewelina Piela – nagroda finansowa za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski w Radioorientacji Sportowej,
Joanna Banach – nagroda finansowa za zajęcie VIII miejsca w Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej,
Weronika Stankiewicz – nagroda finansowa za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Europy w Radioorientacji,
Kamil Rabiega – nagroda rzeczowa za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu na orientację,
Szymon Kłoczek – nagroda finansowa za zajęcie VIII miejsca w Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej,
Jan Grosman – nagroda finansowa za zajęcie VI miejsca w Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej,
Dawid Makowski – nagroda finansowa za zajęcie VI miejsca w Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej,
Marcin Mnich – nagroda rzeczowa za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu na orientację,
Zuzanna Mielko – nagroda rzeczowa za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu na orientację,
Jakub Kardasz –  nagroda rzeczowa za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu na orientację,
Ewelina Bożek – nagroda rzeczowa za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu na orientację,
Daniel Bekier – nagroda rzeczowa za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu na orientację.

Więcej o Gminnej Gali Sportu:

Gminna Gala Sportu

 

 

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

Może Ci się również spodoba