Gminna Gala Sportu 2020


20 lutego w Białowoli odbyła się Gminna Gala Sportu, podczas której nagrodzono najlepszych sportowców z terenu Gminy Zamość. Nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w roku 2019 otrzymali również zawodnicy naszego klubu:

Zawodniczki i zawodnicy Biegu na Orientację
Za medale Mistrzostw Województwa Lubelskiego w biegu na orientację nagrody otrzymali:

Jakub Kardasz – kategoria M 14 – za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu sprinterskim na orientację,
Ewelina Bożek – kategoria K 12 – za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu klasycznym na orientację,
Zuzanna Mielko – kategoria K 12 – za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu sprinterskim na orientację,
Jakub Kiersztyn – kategoria M 12 –za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu klasycznym na orientację,
Krzysztof Przegon – kategoria M 12 – za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu sprinterskim na orientację,
Daniel Bekier – kategoria M 12 – za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu klasycznym na orientację,
Igor Czyszkowski – kategoria M14 – za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu sprinterskim na orientację,
Oliwia Sudak – kategoria K12 – za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w sprinterskim biegu na orientację,
Damian Kiełbasa – senior – za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu orientację,
Kamil Rabiega – kategoria M14 – za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu klasycznym na orientację,
Marlena Czerwieniec – seniorka – trenerka klubu i za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu średniodystansowym na orientację.

Za reprezentowanie gminy i zdobycie medali XX Powiatowych Igrzysk LZS – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego nagrody otrzymali:
Dawid Pióro – II miejsce – zlot turystyczny,
Kaja Niewiadomska – I miejsce – zlot turystyczny,
Karolina Sokal – I miejsce – zlot turystyczny,
Izabela Dobromilska – III miejsce – rzut lotką,
Sebastian Bojko – I miejsce – bieg 400 m,
Katarzyna Szpuga – II miejsce – zlot turystyczny,
Dorota Czarny – I miejsce – zlot turystyczny,

Zawodniczki i zawodnicy Piłki Siatkowej
Za reprezentowanie gminy i zdobycie medali w grach zespołowych XX Powiatowych Igrzysk LZS – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego oraz XX Wojewódzkich Igrzysk LZS nagrody otrzymali:
Weronika Stankiewicz – I miejsce – piłka koszykowa,
Monika Milczuk – I miejsce – piłka koszykowa,
Paulina Kulik – I miejsce – piłka koszykowa,
Oliwia Grabowska – I miejsce – piłka koszykowa,
Sylwia Rapa – I miejsce – piłka siatkowa,
Aleksandra Gryn – I miejsce – piłka siatkowa,
Agata Adamowicz – III miejsce – piłka siatkowa – Igrzyska wojewódzkie,
Agnieszka Komincz – III miejsce – piłka siatkowa
Urszula Maślana – III miejsce – piłka siatkowa,
Jakub Demski – III miejsce piłka siatkowa Plażowa – Igrzyska wojewódzkie,
Karol Tytoń – III miejsce piłka siatkowa Plażowa – Igrzyska wojewódzkie,
Krzysztof Bednarski – trener siatkówki – III miejsce piłka siatkowa – Igrzyska wojewódzkie;

Miłośnicy marszów z kijkami nordic walking
Za reprezentowanie gminy i zdobycie medali podczas XX Powiatowych Igrzysk LZS – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego nagrody otrzymali:

Marian Solan – za zajęcie III miejsca w rzucie podkową,
Wiesława Wójcik – za zajęcie II miejsca w przeciąganiu liny,
Renata Szczygieł – za zajęcie II miejsca w przeciąganiu liny,
Elżbieta Kwaśniak – za zajęcie II miejsca w przeciąganiu liny,
Bożena Zagulska – za zajęcie II miejsca w przeciąganiu liny,
Teresa Drózd – za zajęcie II miejsca w przeciąganiu liny.

 

Relacja wideo zamosc.tv:

 

 
Fotorelacja:

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

Może Ci się również spodoba