Gminna Gala Sportu 2021

23 marca prezes Piotr Chabros podczas corocznej Gminnej Gali Sportu odebrał Nagrody Gminy Zamość dla zawodniczek i zawodników naszego klubu za wyniki osiągnięte w 2020 roku.

Za wyniki indywidualne w biegu na orientację:

Ewelina Bożek – kategoria K14 – za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu sprinterskim na orientację.
Zuzanna Mielko – kategoria K12 – za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu klasycznym na orientację.
Jakub Kiersztyn – kategoria M12 – za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w średniodystansowym biegu na orientację.
Daniel Bekier – kategoria M14 – za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w biegu klasycznym na orientację.
Oliwia Sudak – kategoria K14 – za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w klasycznym biegu na orientację.
Damian Kiełbasa kategoria senior – za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w sprinterskim biegu orientację.
Marlena Czerwieniec – za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w średniodystansowym biegu orientację.
Monika Bekier – kategoria K16 – za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w klasycznym biegu orientację.
Karolina Kardasz – kategoria K10 –  za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w klasycznym biegu orientację.
Kacper Swatowski – kategoria M16 –  za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w klasycznym biegu orientację.
Marta Sierkowska – kategoria K14 za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w sprinterskim biegu orientację.
Kacper Kość – kategoria M10 N– za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w sprinterskim biegu orientację.
Bartłomiej Paruch – kategoria M10 – za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w klasycznym biegu orientację.
Bartłomiej Hereta – kategoria M10 – za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w sprinterskim biegu orientację.
Marcin Mnich – kategoria M14 – za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w klasycznym biegu orientację.
Kamil Matwiejczuk – kategoria M10 –za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w sprinterskim biegu orientację.
Eryk Podolak – kategoria M12 – za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w klasycznym biegu orientację.
Krystian Kość – kategoria M12 – za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w sprinterskim biegu orientację.
Wiktor Szarek – kategoria M12 – za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w sprinterskim biegu orientację.

 

Za reprezentowanie i zajęcie I miejsca w przeciąganiu liny podczas XXI Powiatowych Igrzysk LZS nagrody otrzymały:

Wiesława Wójcik z Mokrego
Renata Szczygieł
z Wierzchowin
Kinga Popytak
z Płoskiego
Teresa Drózd
z Wierzchowin
Anna Rutkowska – Sadło – z Płoskiego

 

Za reprezentowanie gminy podczas XXI Powiatowych Igrzysk LZS – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego nagrody rzeczowe otrzymali:

Katarzyna Szpuga – I miejsce – zlot turystyczny
Dorota Czarny – II miejsce – zlot turystyczny
Amelia Adamiak – II miejsce – zlot turystyczny
Marta Chwała – I miejsce piłka siatkowa
Joanna Jarosławska – I miejsce piłka siatkowa
Sylwia Rapa – I miejsce piłka siatkowa
Agata Adamowicz – I miejsce piłka siatkowej
Natalia Kowalska – I miejsce w piłce Siatkowej
Kamil Kluczek – I miejsce w piłce koszykowej
Konrad Michałowski – I miejsce piłce koszykowej
Dariusz Cis – I miejsce w piłce koszykowej

 

Za reprezentowanie Gminy Zamość podczas Wojewódzkich Igrzysk LZS nagrody rzeczowe otrzymali:

Paulina Kulik – III miejsce w piłce siatkowej
Aleksandra Gryn – III miejsce w piłce siatkowej
Aleksandra Radelczuk – III miejsce w piłce siatkowe
Wiktoria Wiater – III miejsce w piłce siatkowej
Weronika Stankiewicz – III miejsce w piłce siatkowej
Agnieszka Komincz – III miejsce piłka siatkowa plażowa
Julia Czochrowska – III miejsce piłka siatkowa plażowa
Jakub Demski – II miejsce w piłce siatkowej plażowej
Jakub Winnik – II miejsce w piłce siatkowej plażowej
Monika Milczuk – III miejsce w piłce koszykowej
Oliwia Grabowska – III miejsce w piłce koszykowej
Oliwia Rojek – III miejsce w piłce koszykowej
Patrycja Paul – III miejsce w piłce koszykowej
Karol Tytoń – II miejsce w piłce siatkowej
Krzysztof Bednarski – II miejsce w piłce siatkowej
Kamil Marczuk – II miejsce w piłce siatkowej

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy wielu sukcesów w 2021 roku!

Może Ci się również spodoba