Gminna Gala Sportu 2022


9 marca nasi zawodnicy i trenerzy podczas Gminnej Gali Sportu odebrali nagrody za osiągnięcia sportowe w 2021 roku.

Nagrody otrzymali:


Wiktor Szarek, Krystian Kość, Amelia Adamiak, Zuzanna Mielko, Daniel Bekier – kadra Młodzików Województwa Lubelskiego w BnO
Marta Sierkowska, Izabela Dobromilska, Ewelina Bożek – kadra Młodzików Województwa Lubelskiego w BnO, II miejsce w sztafecie podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

Piotr Chabros, Patryk Czerwieniec, Leszek Stankiewicz, Elżbieta Stankiewicz, Marek Wosiura, Katarzyna Szpuga, Wiktoria Wiater, Krzysztof Bednarski, Damian Kiełbasa, Marlena Czerwieniec, Dorota Czarny, Krzysztof Czerwieniec – nagroda z okazji jubileuszu 25-lecia klubu;

Kacper Kość – kategoria M10N – nagroda za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg klasyczny;

Jakub Kiecana – kategoria M10N – nagroda za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg sprinterski;

Mikołaj Tur – kategoria M12 – nagroda za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg sprinterski;

Justyna Seń – kategoria K10N – nagroda za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg sprinterski;

Dawid Pióro – kategoria M14 – nagroda za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg sprinterski;

Oliwia Sudak – kategoria K14 – nagroda za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg sprinterski;

Kuba Dziduch – kategoria M10N – nagroda za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg sprinterski;

Bartłomiej Paruch – kategoria M10 – nagroda za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg średniodystansowy;

Paweł Paruch – kategoria M16 – nagroda za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg klasyczny;

Karolina Sierkowska – kategoria K10N – nagroda  za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg klasyczny;

Antoni Halinowski – kategoria M10N – nagroda za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg sprinterski;

Jakub Halinowski – kategoria M12 – nagroda za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg klasyczny;

Karolina Kardasz – kategoria K10 – nagroda za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg średniodystansowy;

Kamil Matwiejczuk – kategoria M10 – nagroda za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg sprinterski;

Dawid Bekier – kategoria M12 – nagroda za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg średniodystansowy;

Zuzanna Kołtun – kategoria K10N – nagroda za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BnO – bieg sprinterski.

Monika Milczuk, Aleksandra Gryn, Patrycja Paul, Julia Poździk, Klaudia Malec – nagrody za zajęcie II miejsca w koszykówce podczas Powiatowych Igrzysk LZS;

Agata Adamowicz, Aleksandra Radelczuk, Karolina Tomaszewska, Marta Chwała – nagrody za zajęcie II miejsca w siatkówce kobiet podczas Powiatowych Igrzysk LZS;

Jakub Demski, Patryk Kuziela, Łukasz Mazur, Sławomir Zgnilec – nagrody za zajęcie II miejsca w piłce siatkowej mężczyzn podczas Powiatowych Igrzysk LZS;

Teresa Drózd, Maria Pytlik, Bożena Zagulska, Joanna Gajecka, Wiesława Wójcik – nagrody za zajęcie I miejsca w przeciąganiu liny podczas Powiatowych Igrzysk LZS

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy sukcesów w 2022 roku.

Możesz również polubić…