Graham’s Cup 2018

W dniu 27 października br. zawodnicy UKS Azymut Siedliska uczestniczyli w zawodach kończących sezon startowy w biegu na orientację. Zawody składające się z dwu biegów: na średnim dystansie i sprintu odbywały się w Maszkach koło Nałęczowa. Każdy z zawodników bez względu na kategorię wiekową, miał do wyboru trzy trasy o różnej długości i różnym stopniu trudności. Na trasie A w kategorii do 10 lat miejsce I zajęła Zuzanna Mielko, a miejsce II Jakub Kiersztyn. Na tej samej trasie w kategorii do 12 lat zwyciężył Dawid Pióro, a miejsca kolejne zajęli: Marta Sierkowska, Daniel Bekier, Karolina Sokal. Na trasie B w kategorii 12-14 lat miejsce I wywalczyła Ewelina Bożek, miejsce II zajął Kamil Rabiega, trzecie Igor Czyszkowski, a czwarte Jakub Kardasz. Na najdłuższej trasie C przeznaczonej dla seniorów i najbardziej doświadczonych zawodników Damian Kiełbasa zajął miejsce VIII.