I Puchar Skierniewic i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Radioorientacji Sportowej

Pierwszego dnia I Pucharu Skierniewic w kategorii M14 Dawid Makowski zajął trzecie miejsce, w K21 Weronika Stankiewicz była trzecia a Ewelina Piela czwarta, w M21 pierwsze miejsce zajął Patryk Niedźwiecki.

Drugiego i trzeciego dnia odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski dla kategorii KM10-14. Pierwsze miejsce w foxoringu oraz trzecie w klasyku 144 zajął Dawid Makowski.

Drugiego dnia dla starszych zawodników rozgrywano klasyk 3,5. Weronika Stankiewicz w swojej kategorii zajęła czwarte miejsce, a Ewelina Piela była piąta. W M21 I miejsce zajął Patryk Niedźwiecki. Trzeciego dnia podczas klasyka 3,5 Ewelina zajęła drugie miejsce a Weronika była czwarta. W M21 ponownie pierwsze miejsce zajął Patryk.