Medale Pucharu Najmłodszych – Ulanów 2020

Podczas rozgrywanego w Ulanowie Pucharu Najmłodszych w Biegu na Orientację, czyli nieoficjalnych Mistrzostw Polski Dzieci, bardzo dobrze spisali się nasi najmłodsi zawodnicy zdobywając cztery medale.

Podczas pierwszego startu w sprincie w kategorii KM10N srebrny medal zdobył Jakub Halinowski a brązowy Karolina Kardasz. Dobrze spisali się również pozostali nasi zawodnicy w tej kategorii zdobywając kolejno: 4 miejsce Antoni Halinowski, 5 – Bartłomiej Paruch, 6 – Kamil Matwiejczuk, 7 – Mikołaj Tur oraz 9 – Wiktor Rugała. W kategorii K12 – 10 miejsce zdobyła Zuzanna Mielko, a w kategorii M12 – 13 miejsce zdobył Krystian Kość.

Podczas drugiego biegu tym razem leśnego medale w kategorii KM10N zdobyli: złoty Wiktor Rugała i srebrny Mikołaj Tur. W tej samej kategorii 4 miejsce zdobył Bartłomiej Paruch, 5 – Jakub Halinowski, 6 – Antoni Halinowski, 7 – Kamil Matwiejczuk, 9 – Karolina Kardasz.

Trzeciego dnia rozegrano sztafety. Tylko dwóm z czterech naszych sztafet udało się ukończyć swoje biegi. Nasza sztafeta w składzie Izabela Dobromilska, Oliwia Sudak i Ewelina Bożek w kategorii K14 zajęła 12 miejsce a w kategorii M14 sztafeta: Paweł Paruch, Jakub Kardasz, Marcin Mnich miejsce 19.