| ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 16-05-2014 od godziny 17.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / - min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | K12 | K19 | K20 | K14 | K16 | K35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M60 | M50 | M40 | K50+ | Zaw | +Pom |
4 | 1 | 5 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 6 | 4 | 7 | 9 | 3 | 4 | 3 | 1 | =67 | =67 |
F i l i p S t a n k i e w i c z
zajęte Miejsce 2 z czasem 26'13 min i 9 lisami
w kategorii M19
Wariant | S--4--5--3--2--B--9--8--10--11--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 04+02+01+03+02+02+02+08+02+01 min | |||
Trasa biegu | > m | |||
min. trasa | > m | (M19) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 18:02:00 | 0'00 | ||
Lis 4 | 18:06:01 | +2'01 | 4'01 | |
Lis 5 | 18:08:20 | -0'40 | 6'20 | |
Lis 3 | 18:08:57 | +0'57 | 6'57 | |
Lis 2 | 18:11:46 | x | 9'46 | |
Majak | 18:13:18 | 11'18 | ||
Lis 9 | 18:15:14 | 13'14 | ||
Lis 8 | 18:16:55 | 14'55 | ||
Lis10 | 18:25:24 | 23'24 | ||
Lis11 | 18:27:40 | 25'40 | ||
Meta | 18:28:13 | 26'13 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M19
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Stankiewicz, Filip |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 4 | m | 3 | (37) 2'35 | 3'44 | 4'37 | 4'01 |
4 >> 5 | m | 1 | (1) 2'19 | 2'19 | 2'19 | 2'19 |
5 >> 3 | m | 1 | (1) 0'37 | 0'37 | 0'37 | 0'37 |
3 >> 2 | m | 1 | (1) 2'49 | 2'49 | 2'49 | 2'49 |
2 >> B | m | 3 | (37) 0'50 | 1'11 | 1'32 | 1'32 |
B >> 9 | m | 3 | (1) 1'56 | 3'10 | 4'48 | 1'56 |
9 >> 8 | m | 3 | (1) 1'41 | 2'17 | 2'39 | 1'41 |
8 >> 10 | m | 2 | (37) 4'22 | 6'25 | 8'29 | 8'29 |
10 >> 11 | m | 2 | (1) 2'16 | 2'23 | 2'31 | 2'16 |
11 >> M | m | 2 | (1) 0'33 | 1'33 | 2'33 | 0'33 |
Wyniki w kategorii M19
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Шкідина, Артур | Ukraina | 22'37 | 9 | S-4-3-5-2-B-9-8-10-11-M | 03+03+01+01+01+03+03+04+03+03 | > m | |
2. | Stankiewicz, Filip | Azymut | 26'13 | 9 | S-4-5-3-2-B-9-8-10-11-M | 04+02+01+03+02+02+02+08+02+01 | > m | |
3. | Nalepko, Mateusz | Azymut | 38'10 | 7 | S-4-3*1-2-B-9-8*7-10-M | 05+03+03+06+01+05+03+08+03+03 | > m | |
ab. | Palanciuc, Dmitrii | Mołdawia | -1074'00 | S | > m | |||
ab. | Coroli, Stanislav | Mołdawia | -1092'00 | S | > m |
Organizator: