| ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawody: | 16-05-2014 od godziny 17.00 | |||||||||||||||||
Pasmo/Limit: | 80-m-Band / - min | |||||||||||||||||
Uczestnik: | K12 | K19 | K20 | K14 | K16 | K35 | M10 | M12 | M14 | M16 | M19 | M20 | M60 | M50 | M40 | K50+ | Zaw | +Pom |
4 | 1 | 5 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 6 | 4 | 7 | 9 | 3 | 4 | 3 | 1 | =67 | =67 |
M a t e u s z N a l e p k o
zajęte Miejsce 3 z czasem 38'10 min i 7 lisami
w kategorii M19
Wariant | S--4--3--1--2--B--9--8--7--10--M | |||
---|---|---|---|---|
Przebiegi | 05+03+03+06+01+05+03+08+03+03 min | |||
Trasa biegu | > m | |||
min. trasa | > m | (M19) | ||
czas przybycia h:min:sec | znaleziony przed(-), w(x), po(+) cyklu lisa | Całkowity czas min'sec | ||
Start | 17:48:00 | 0'00 | ||
Lis 4 | 17:52:37 | -0'23 | 4'37 | |
Lis 3 | 17:55:30 | +2'30 | 7'30 | |
Lis 1 | 17:58:23 | +2'23 | 10'23 | |
Lis 2 | 18:04:10 | +2'10 | 16'10 | |
Majak | 18:05:22 | 17'22 | ||
Lis 9 | 18:10:10 | 22'10 | ||
Lis 8 | 18:12:49 | 24'49 | ||
Lis 7 | 18:20:26 | 32'26 | ||
Lis10 | 18:23:15 | 35'15 | ||
Meta | 18:26:10 | 38'10 |
Czasy od lisa - do lisa w kategorii M19
Lis >> Lis | Odległość | Zawodnik | (StNr) min. czas | średni czas | max. czas | Nalepko, Mateusz |
---|---|---|---|---|---|---|
S >> 4 | m | 3 | (37) 2'35 | 3'44 | 4'37 | 4'37 |
4 >> 3 | m | 2 | (37) 2'34 | 2'43 | 2'53 | 2'53 |
3 >> 1 | m | 1 | (24) 2'53 | 2'53 | 2'53 | 2'53 |
1 >> 2 | m | 1 | (24) 5'47 | 5'47 | 5'47 | 5'47 |
2 >> B | m | 3 | (37) 0'50 | 1'11 | 1'32 | 1'12 |
B >> 9 | m | 3 | (1) 1'56 | 3'10 | 4'48 | 4'48 |
9 >> 8 | m | 3 | (1) 1'41 | 2'17 | 2'39 | 2'39 |
8 >> 7 | m | 1 | (24) 7'37 | 7'37 | 7'37 | 7'37 |
7 >> 10 | m | 1 | (24) 2'49 | 2'49 | 2'49 | 2'49 |
10 >> M | m | 1 | (24) 2'55 | 2'55 | 2'55 | 2'55 |
Wyniki w kategorii M19
Pl | Imię | Klub | Znak | Czas | Lisy | Wariant | Przebiegi | Trasa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Шкідина, Артур | Ukraina | 22'37 | 9 | S-4-3-5-2-B-9-8-10-11-M | 03+03+01+01+01+03+03+04+03+03 | > m | |
2. | Stankiewicz, Filip | Azymut | 26'13 | 9 | S-4-5-3-2-B-9-8-10-11-M | 04+02+01+03+02+02+02+08+02+01 | > m | |
3. | Nalepko, Mateusz | Azymut | 38'10 | 7 | S-4-3*1-2-B-9-8*7-10-M | 05+03+03+06+01+05+03+08+03+03 | > m | |
ab. | Palanciuc, Dmitrii | Mołdawia | -1074'00 | S | > m | |||
ab. | Coroli, Stanislav | Mołdawia | -1092'00 | S | > m |
Organizator: