Międzynarodowe Mistrzostwa Polski i I Puchar Bolka i Lolka

W dniach 23-25 Czerwca w Bielsku Białej odbywały się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Radioorientacji Sportowej. Grupa zawodników z Azymutu wywalczyła Międzynarodowe Drużynowe Mistrzostwo Polski.
Dla kategorii do lat 14 zorganizowany był “Puchar Bolka i Lolka”. W tych zawodach nasza jedyna zawodniczka Sandra Niedźwiecka pierwszego dnia była 1 a drugiego 4.

Pierwszego dnia zawodów na podium uplasowali się:
K 16 Joanna Banach 2m , K 19 Ewelina Piela 2, M 19 Jan Grosman 1m , M 40 Zygmunt Bodys 3m

Drugiego dnia zawodów w kategorii K 19 Ewelina Piela była 2. Jan Grosman był 2 a Patryk Niedźwiecki w elicie M21 zdobył 1 miejsce.

Teren zawodów był bardzo ciężki, duże góry, kamienie stanowiły nie lada wyzwanie dla zawodników z UKS AZYMUT ale mimo to zdołali wywalczyć tytuł Międzynarodowych Drużynowych Mistrzów Polski, wygrywając nad klubem z Czech z 2 miejsca oraz innymi klubami z Polski oraz Słowacji.