Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO

Grupa najmłodszych zawodników UKS „Azymut”, w dniach 28-29 września 2019 roku, uczestniczyła w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Orientacji Sportowej. Zawody odbywały się na terenie miasta Lublin, a ich organizatorem był Lubelski Związek Orientacji Sportowej. Wśród licznej konkurencji zawodników z województw: łódzkiego, mazowieckiego i podlaskiego najlepsze lokaty wywalczyli: w sprincie: w kategorii K 10 Karolina Kardasz miejsce III, w kategorii M 10 Bartek Paruch zajął miejsce V, w kategorii M 12 Krystian Kość był II, a w kategorii K 14 miejsce XXIV wywalczyła Izabela Dobromilska; w biegu sztafetowym drużyna dziewcząt (Zuzanna Mielko, Ewelina Bożek, Izabela Dobromilska) w kategorii K14 zajęła miejsce IX; w biegu klasycznym w kategorii K 21 miejsce III wywalczyła Marlena Czerwieniec, w kategorii K10 miejsce IV zajęła Karolina Kardasz, a w kategorii K14 Ewelina Bożek zajęła miejsce XVI.
W klasyfikacji za dwa biegi (sprint i klasyk) miejsca zajęli: w K10 – III Karolina Kardasz; w K14: XXII – Ewelina Bożek, XXVII – Oliwia Sudak; w K21 – IV Marlena Czerwieniec.