Mistrzostwa Gminy Zamość w Warcabach i Szachach 2019

12 lutego br. w świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość w Wysokiem odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w Warcabach 100-polowych pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim, gdzie każdy z uczestników miał do rozegrania 7 partii w czasie siedmiu i pół minuty każda.
W mistrzostwach brali udział nasi zawodnicy i trenerzy. W swoich kategoriach miejsca nagrodzone dyplomami i medalami wywalczyli:
II miejsce – Marian Marciniewicz

Na koniec ferii 22 lutego również w GOKGZ w  Wysokiem odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w Szachach. Zawody zostały rozegrane system szwajcarskim na dystansie 7 rund z czasem gry po 10 minut dla każdego zawodnika.