Mistrzostwa Obwodu Wołyńskiego w Radioorientacji Sportowej 2019

W dniach 13-15 września 2019 roku w Łucku na Ukrainie odbyły się Mistrzostwa Obwodu Wołyńskiego w Radioorientacji Sportowej. Na zawody wyjechali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Azymut Siedliska z Gminy Zamość w składzie: Stankiewicz Anastazja K-10, Wałczuk – Piech Wiktor – M-14, Bekier Daniel – M-14 pod opieką trenera Leszka Stankiewicza – wszyscy ze Szkoły Podstawowej w Płoskiem.
W paśmie 144 MHz Stankiewicz Anastazja w kategorii K-10 zajęła 4 miejsce, Bekier Daniel w kategorii M-14 zajął 5 a Wałczuk – Piech Wiktor 6 miejsce.
W paśmie 3,5 MHz Stankiewicz Anastazja w kategorii K-10 zajęła 3 miejsce, Wałczuk – Piech Wiktor w kategorii M-14 zajął 4 a Bekier Daniel 6 miejsce.
Baza zawodów mieściła się w przepięknie położonej bazie wypoczynkowej dla dzieci i młodzieży – Słonecznyj – nad skrajem lasu, nad jeziorem, obok stadniny koni.
W tym roku mija 20 lat współpracy pomiędzy UKS Azymut Gmina Zamość a OTCK Łuck. Na początku października do gminy Zamość z rewizytą przyjadą zawodnicy z Łucka i innych europejskich klubów na Bieg Huberta w Radioorientacji Sportowej.