Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Sprint i Puchar AZS UMCS Lublin BnO 2021

W sobotnie popołudnie (25.09) nasza 27 osobowa reprezentacja wystartowała z sukcesami w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Sprinterskim Biegu na Orientację. Bieg był również pierwszy etapem Pucharu AZS UMCS Lublin.

Nasi zawodnicy wywalczyli następujące medale i miejsca w swoich kategoriach:
K10N: I miejsce – Justyna Seń, II – Zuzanna Kołtun, IV – Hanna Rogalska, V – Agata Górska, VI – Zuzanna Szarek
K10: I –  Karolina Kardasz,
K14: I – Oliwia Sudak, II – Zuzanna Mielko, III – Izabela Dobromilska, IV – Amelia Adamiak
M10N: I – Antoni Halinowski, II – Kuba Dziduch, III – Jakub Kiecana, IV – Igor Rybak
M10: I – Kamil Matwiejczuk, IV – Bartłomiej Paruch, VI – Kacper Kość,
M12: I – Mikołaj Tur, III – Jakub Halinowski, IV – Dawid Bekier
M14: I – Daniel Bekier, III – Dawid Pióro, V – Jakub Kiersztyn, VI – Krystian Kość, VIII – Wiktor Szarek
M16-18: II – Wiktor Wałczuk-Piech
K20-21: III – Marlena Czerwieniec

W czasie pomiędzy biegami trochę pozwiedzaliśmy Lublin.

W sobotnią noc pierwszy raz wystartowaliśmy w nocnym sprincie po Lublinie. Zawody były 2 etapem Pucharu AZS UMCS Lublin.

W nocnym bieganiu z czołówkami najlepiej poszło w swoich kategoriach:
K10N: I miejsce – Zuzanna Kołtun, IV– Agata Górska, V – Hanna Rogalska, VI – Zuzanna Szarek, VII – Justyna Seń,
K10: I – Karolina Kardasz,
K14: I – Zuzanna Mielko, II – Oliwia Sudak, III – Izabela Dobromilska,
M10N: II – Jakub Kiecana, III – Igor Rybak, IV – Kuba Dziduch, V – Antoni Halinowski,
M10: I – Kamil Matwiejczuk, II – Bartłomiej Paruch, IV – Kacper Kość,
M12: I – Dawid Bekier, III – Jakub Halinowski, IV – Mikołaj Tur,
M14: I – Daniel Bekier, III – Krystian Kość, V – Jakub Kiersztyn, VI – Dawid Pióro, VII – Wiktor Szarek.

W klasyfikacji Pucharu KU AZS UMCS po 2 etapach upominki i dyplomy otrzymali:
K10N: II – Justyna Seń, III – Zuzanna Kołtun, IV – Agata Górska, V – Hanna Rogalska, VI – Zuzanna Szarek,
K10: I – Karolina Kardasz,
K14: I – Zuzanna Mielko, II – Oliwia Sudak, III – Izabela Dobromilska,
M10N: I – Antoni Halinowski, II – Kuba Dziduch, III – Jakub Kiecana, IV – Igor Rybak,
M10: I – Kamil Matwiejczuk, II – Bartłomiej Paruch, V – Kacper Kość,
M12: II – Mikołaj Tur, III – Jakub Halinowski, IV – Dawid Bekier,
M14: I – Daniel Bekier, III – Dawid Pióro, IV – Jakub Kiersztyn, V – Krystian Kość, VII – Wiktor Szarek

Może Ci się również spodoba