Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

2011

ORIENTACJA SPORTOWA
Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży  w kategorii młodzik, junior młodszy, junior
24,33 punkty

Punktacja w młodzieżowym współzawodnictwie sportowym klubów LZS w 2011
Punkty za uzyskane wyniki w:
MMM – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – 13-14 lat
MPIMł – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – 15-16 lat
MPJ – Mistrzostwa Polski Juniorów – 17-18 lat
MMP – Młodzieżowe mistrzostwa Polski- 19-20 lat
Kluby w Polsce ze względu na dyscyplinę sportu
Orientacja sportowa
Lp Klub Woj.                                        Punkty
1 HKS Azymut Mochy WLP                 106,68
2 UKS Azymut Siedliska LUB                24,33
3 GKS Luzino POM                                 21,33
4 MLKS Echo Twardogóra DŚL             14,00
5 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ       5,66
6 UKS Hubal Białystok PDL                     1,00
Razem                          173,0

KLUBY ZRZESZENIA LZS W PODZIALE NA WOJEWÓDZTWA
(ułożenie województw według sumy łącznej zdobytych punktów)
Lubelskie
Klub MMP MPJ MPJMł MMM Razem
1 KS Agros Zamość 274,00 101,00 111,66 206,00 692,66
2 MKS Cement-Gryf Chełm 141,00 118,50 106,50 56,00 422,00
3 MKS Żak Biała Podlaska 30,12 135,00 48,00 114,00 327,12
4 LKS Znicz Biłgoraj 127,50 14,00 44,00 44,00 229,50
5 MKS Unia Hrubieszów 66,00 54,00 34,00 49,50 203,50
6 LUKS Suples Kraśnik 85,00 30,00 35,00 34,00 184,00
7 MKS Lewart AGS Lubartów  71,00 41,00 40,00 152,00
8 JLKS Olimp Janów Lubelski 98,00 17,00 7,50 10,00 132,50
9 UKS Tanew Księżpol  82,00 40,00 122,00
10 TKS Tomasovia Tomaszów Lub.  35,27 32,21 30,50 97,98
11 MULKS Tomaszów Lubelski  29,00 29,00 37,83 95,83
12 TUKS Roztocze Tomaszów Lub.  33,00 45,50 78,50
13 ULKS Olimpijczyk Chełm  20,50 16,00 39,00 75,50
14 LUKS Trefl Zamość 52,00 13,50 65,50
15 KS Pogoń Mostostal Puławy 26,63 3,00 25,00 54,63
16 MLKS Włodawianka Włodawa 8,00 27,00 18,00 53,00
17 MULKS Terespol  14,00 8,00 31,00 53,00
18 LMKS Krasnystaw  12,00 32,00 8,00 52,00
19 LKS Iskra Spiczyn  18,00 21,00 6,00 45,00
20 ZTS Sokół Lublin  45,00 45,00
21 SKB Kraśnik 11,00 16,00 3,00 10,00 40,00
22 GKS Armaty Stoczek Łukowski  4,50 18,00 16,00 38,50
23 GLKS POM Iskra Piotrowice 8,00 13,00 14,00 35,00
24 MKS Agros Chełm  1,00 12,00 21,00 34,00
25 MKS Huragan Międzyrzec Podl. 5,00 4,00 19,00 5,00 33,00
26 UKS Azymut Siedliska  2,00 22,33 24,33
27 UKS Gim.Dwójka Tomaszów Lub.  6,00 11,00 7,00 24,00
28 UKS Grześ Hrubieszów  21,00 21,00
29 UKTS Alfa Radzyń Podlaski 20,00 20,00

Najważniejsze Medale:

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego na dystansie średnim medale wywalczyli:
Dziewczęta do 10 lat –Sandra Niedźwiecka medal złoty, chłopcy do 10 lat –Paweł Grosman medal złoty, srebrny – Bartłomiej Chabros, brązowy – Dawid Ścibak, do 14 lat – złoty medal Mateusz Nalepko, srebrny – Karol Węgrzyn, do 16 lat – brązowy medal wywalczył Szymon Kłoczek.

W międzywojewódzkich zawodach w biegu na orientacje, które odbyły się w Białce koło Krasnystaw. Po dwu biegach zawodnicy UKS Azymut Siedliska uplasowali się na następujących miejscach: kategoria K10 – I miejsce Aleksandra Grosman, kategoria K12 – miejsce I Adriana Knapik, kategoria kobiet – I miejsce Anna Grosman, kategoria M10 – I miejsce Dawid Ścinak, II – Bartłomiej Chabros, III Paweł Grosman, w kategorii M12 – I miejsce Bartłomiej Chwała, w kategorii M14 II miejsce zajął Jan Grosman, III – Jakub Węgrzyn, IV- Karol Węgrzyn. W zawodach wystartowali zawodnicy z województw mazowieckiego, podkarpackiego i lubelskiego
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Sprint: M14 Mateusz Nalepko – 1, Karol Węgrzyn – 2, Jakub Węgrzyn – 6, Jan Grosman – 11, Kacper Matwiejczuk – 14;
klasyk:
K14- Sandra Węgrzyn – 4, Paulina Bryk – 10, Roksana Węgrzyn – 14, Klaudia Sikora – 13, Karolina Traczuk – 15,
M14 Mateusz Nalepko – 4, Karol Węgrzyn – 5, Jakub Węgrzyn – 10, Jan Grosman – 8;
sztafety: M14 : Jakub Węgrzyn, Karol Węgrzyn, Mateusz Nalepko – 3 miejsce,
K14 – Sandra Węgrzyn, Paulina Bryk, Roksana Węgrzyn – 5 miejsce, Sylwia Wawrzyszko, Karolina Traczuk, Klaudia Sikora – 6 miejsce.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dla zawodników z rocznika 95 i 97. Awans do finału olimpiady wywalczyła sztafeta chłopców w składzie Wojciech Tłuczek, Kamil Jaszak, Michał Rycaj zajmując 5 miejsce wśród najlepszych zawodników z całej Polski. Awans uzyskali również Lidia Lekan, Maciej Chabros, Szymon Kłoczek

RADIOORIENTACJA SPORTOWA

1.W  dniach 7-9 września 2011 roku na odbywających się w Rumuni 18 Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej junior UKS Azymut Siedliska Patryk Niedźwiecki wywalczył srebrny medal indywidualnie oraz srebrny drużynowo wraz z Mateuszem Deptulskim i Mateuszem Szypiorem w biegu na paśmie 144 MHz.

2. Na 12 Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej, srebrny medal wywalczył zawodnik UKS Azymut Siedliska Mateusz Nalepko na paśmie 3,5 MHz. Mateusz startował w kategorii chłopców do 14 lat.

3.  Medale Mistrzostw Polski w kategorii junior i młodzieżowiec wywalczyli:
pasmo 144 MHz: Dorota Stankiewicz – medal  brązowy, Patryk Niedźwiecki srebrny , Piotr Nalepko medal brązowy.
Pasmo 3,5 MHz: Dorota Stankiewicz – brąz, Małgorzata Stankiewicz – medal złoty, Patryk Niedźwiecki medal srebrny, Piotr Nalepko medal brązowy oraz Adrian Niedźwiecki  medal srebrny
4. Puchar Ministra Edukacji Narodowej oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych . Uczestnicząca w nich ekipa reprezentacja UKS Azymut zajęła miejsce II wśród jedenastu startujących drużyn. Indywidualnie złoty medal wywalczył w kategorii chłopców 14-letnich Mateusz Nalepko na paśmie 3,5 MHz. W kategorii juniorek młodszych złoty i srebrny medal wywalczyła Sylwia Naworol.