Otwarcie sezonu 2017 w Biegu na Orientację

Ponad 20 osobowa grupa zawodników UKS Azymut Siedliska uczestniczyła w zawodach rozpoczynających sezonów zawodów w biegu na orientację. Zawodnicy w zależności od zaawansowania przygotowań biegowych i umiejętności nawigacji w terenie przy pomocy mapy i kompasu mieli do wyboru 3 trasy o długościach o 2 do 5 kilometrów. Na trasie dwu kilometrów miejsce II wywalczył Mateusz Bes uzyskując czas 18 minut, na trasie do 3 kilometrów najlepsze miejsce spośród naszych zawodników wywalczył Jakub Sudak zajmując z czasem 25 minut miejsce XIII. Na trasie najdłuższej miejsce III wywalczył Patryk Niedźwiecki z czasem 19 minut i 49 sekund, Jan Grosman miejsce VII a Michał Rycaj VIII z czasami ponad 22 minut. W organizowanych przez Klub Uczelniany AZS UMCS Lublin zawodach wystartowało ponad 70 zawodników i zawodniczek z województw lubelskiego i podkarpackiego.