Puchar Turie 2017

W dniach 10-11.06.2017 czwórka naszych zawodników startowała w Pucharze Turie 2017. Zawody odbywały się na Słowacji i były małym sprawdzianem przed zbliżającymi się 1st World Youth Ardf Championships.
W pierwszym biegu w konkurencji klasyk 3,5 Mhz bardzo dobrze zaprezentowała się w K14 Sandra Niedźwiecka ustępując jedynie o 31 sekund innej zawodniczce z Polski Kamili Wiśniewskiej. W kategorii M14 na trzecim miejscu uplasował się Szczepan Gilewski a Dawid Makowski był 4.

W drugim biegu w sobotę w konkurencji Foxoring jedynie Weronika Stankiewicz w kategorii K 16 uplasowała się na 3 miejscu , reszta naszych zawodników miała mocne problemy z jednym punktem, przez co stracili cenne minuty.

Niedziela był to najlepszy dzień w wykonaniu naszych zawodników. Na bardzo wymagającym paśmie 144 MHz, na najwyższym stopniu stanęła Sandra Niedźwiecka wygrywając tym samym kategorie K 14. Weronika Stankiewicz po bardzo ciężkim biegu uplasowała się na 3 miejscu w kategorii K16. 3 miejsce w kategorii M14 zajął Dawid Makowski, a Szczepanowi niestety nie zadziałał chip i nie ma zaliczonych punktów.