Puchar Ziemi Wałeckiej w Radioorientacji Sportowej 2018

W dniach 26-27 maja 2018 roku zawodnicy naszego klubu uczestniczyli w XV Otwartych Zawodach w Radioorientacji Sportowej o Puchar Ziemi Wałeckiej. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „Błyskawica” Dębołęka. Pierwszego dnia zmagań odbył się bieg w paśmie 144 MHz, w którym w kategorii KM10 Anastazja Stankiewicz wywalczyła miejsce II, w kategorii K16 Sandra Niedźwiecka była pierwsza, a Weronika Stankiewicz druga natomiast w kategorii M21 Szymon Kłoczek wywalczył miejsce trzecie. W drugim dniu startów odbył się sprint w paśmie 3,5 MHz, podczas którego miejsca na podium wywalczyli: w kategorii K16 Sandra Niedźwiecka – miejsce I, Weronika Stankiewicz – miejsce III; miejsca III zajęli również Ewelina Piela w kategorii K19 i Szymon Kłoczek w kategorii M21. Gratulacje!

Wyniki:

XV Otwarte Zawody o Puchar „ZIEMI WAŁECKIEJ” w Radioorientacji Sportowej – klasyk UKF26.05.2018